wmaraci reklam

vps hakkinda ?

6 Mesajlar 1.102 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kralsiz kralsiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek özel harekat
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 9 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlar dün cheapwindowsvps.com adresinden vps aldim name.com'da domainim var birtürlü nasıl yönlendireceğimi bilemedim lütfen bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi ?

wmaraci
reklam

AKDNZ AKDNZ #Sunucu Kurulumu Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)
Merhaba web sunucu olarak yapılandırmanız gerekiyor. Ya bir web server yönetim panel kurmalısınız yada manuel olarak sunucuyu web server olarak kullanılabilir hale getirmelisiniz. Blogumu incelemenizi ve ilave olarak sunucu lokasyonunu Bulgaristan olarak seçmenizi tavsiye ederim. o12.org
kralsiz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek özel harekat
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 9 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
@AKDNZ değerli yorumunuz için teşekkürler, ilk defa vps kullanacağım vpsde ayrı olarak kurulummu yapmak gerekiyor hazır kurulmuş olarak gelmiyormu hocam nasıl hallederim domain name.com da vps cheapwindowsvps.com da dns vs. ayar gerekiyormuş anlıyor iseniz yardım edermisiniz nasıl yapabilirim ??

• Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)

kralsiz adlı üyeden alıntı

@AKDNZ değerli yorumunuz için teşekkürler, ilk defa vps kullanacağım vpsde ayrı olarak kurulummu yapmak gerekiyor hazır kurulmuş olarak gelmiyormu hocam nasıl hallederim domain name.com da vps cheapwindowsvps.com da dns vs. ayar gerekiyormuş anlıyor iseniz yardım edermisiniz nasıl yapabilirim ??

Rica ederim, doğru anlamışsınız kurulum yapmak gerekir. Sunucu yönetimi konusunda bilgi sahibi değilseniz işiniz zor fakat verdiğim adresten bakarak vestacp, webuzo gibi panellerden birini kurup kullanabilirsiniz. Yada ücretli destek almak zorundasınız. Yani bir defaya mahsus olarak kurulum yaptırmalısınız.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek özel harekat
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 9 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
@AKDNZ hocam cevabınız için teşekkürler, lakin vps kurulumu otomatik yapılıyormuş galiba ben ilk defa kullanıcağım için bilmiyorum sadece istediğim vpsye sitemi baglamak o kadar zaten ftp ile işim olucak vpsye birdaha girmem name serverleri nasıl bulabilirim hocam ?

• Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)

kralsiz adlı üyeden alıntı

@AKDNZ hocam cevabınız için teşekkürler, lakin vps kurulumu otomatik yapılıyormuş galiba ben ilk defa kullanıcağım için bilmiyorum sadece istediğim vpsye sitemi baglamak o kadar zaten ftp ile işim olucak vpsye birdaha girmem name serverleri nasıl bulabilirim hocam ?

Sayın kralsiz, sunucunun içerisinde ne kurulu olduğunu bilmeden böyle bir öngörüde kimse bulunamaz. Firmanın kendine ait dns sunucusu varsa onu kullanabilirsiniz. Fakat yoksa Sunucunuz içinde bind dns sunucu kurmanız gerekir nameserver için. Skype ekleyin yalnizkurt58581 görüşelim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al