freelance iş ilanları

Warez Tema Kullanıdığını Söleyip Övünenler

12 Mesajlar 2.698 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Valkyrie Valkyrie Interface Designer / IT Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Interface Designer / IT
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 1365
  • Beğeniler 20 / 195
  • Ticaret 2, (%100)
Herşey'den önce bana göre Türk'lük bir ünvan değil ve olamazda. Ünvan olarak alıyorsanız Türk kavramını ne âlâ birşey diyemem ama ben Selanik göçmeni ve arnavut olarak bu ayrıcalığı yaşıyor ve hissediyorum. Ben bir Türk'üm! Türklerden Kuran'da bile bahsedilir. Sadece ünvanla kısıtlandırılamayacak bir şey olduğunu betimlemeye çalışıyorum, kimse ırkçılık yaptığımı kesinlikle aklından bile geçirmesin asla yapmam.
Tema'ya gelince bence hak kavramına giriyor ki bu olsa bile bunu ifşa etmek zorunda değildiniz. Din'imiz ayıbı gizlemek gerektiğini söyler.

the World shall know Pain
Interface Designer / IT
wmaraci
reklam

demonline demonline WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 15 / 8
  • Ticaret 1, (%100)

Valkyrie adlı üyeden alıntı

Herşey'den önce bana göre Türk'lük bir ünvan değil ve olamazda. Türklerden Kuran'da bile bahsedilir. Sadece ünvanla kısıtlandırılamayacak bir şey olduğunu betimlemeye çalışıyorum. Tema'ya gelince bence hak kavramına giriyor ki bu olsa bile bunu ifşa etmek zorunda değildiniz. Din'imiz ayıbı gizlemek gerektiğini söyler.

Aha durun durun. Beni anlayan birisi çıktı. Allah razı olsun kardeş. Eğer İnternette hak konusuna girersek içinden çıkılmaz. Sen git adamın sitesinden dofollow backlink al pr si düşsün sana pr eklensin. Hak nerde? Ben TÜRK'ÜM ve türke yanlış yapmam. Başkasının marezini kullanırım denerim falan ama türke veririm 50-100 neyse. Konu kapandı herhalde.....

Ayrıca Türkler dünyaya 3 defa hükmedecek diye geçiyor. 2 defa hükmettik. Sıra 3üncüde. Bunu biz görürüz görmeyiz belli olmaz ama İslam sancağını sırtlayacağız tekrardan. Sen gel burda müslüman kardeşinin ayıbını (ayıp da değil ama...) herkese göster, sonra falan filana gir.

Bükemediğin Eli Öpeceksin...
wmaraci
Konuyu toplam 7 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 7 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al