Web işleri neden bu kadar ucuz?

25 Mesajlar 2.323 Okunma
smmexpress

ramazayn ramazayn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad R** U**
  • Mesajlar 614
  • Beğeniler 19 / 251
  • Ticaret 9, (%100)
appiah5454 Gördüğüm piyasa şuan direk kitliyor en basit işe bile isim vermiyeceğim ama 1 kere premium eklenti alıp 30 müşteride kullanıyor etik değil yani. Fiyatda cabası.

wmaraci
reklam

appiah5454 appiah5454 Web ve Desktop Yazılımlar Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web ve Masaüstü programlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 502
  • Beğeniler 118 / 163
  • Ticaret 0, (%0)

ramazayn adlı üyeden alıntı

appiah5454 Gördüğüm piyasa şuan direk kitliyor en basit işe bile isim vermiyeceğim ama 1 kere premium eklenti alıp 30 müşteride kullanıyor etik değil yani. Fiyatda cabası.

Bir sistem alinir bu pazarlanir hem neden olmasin yani adam 30 kisiye satti diye 30 kere almasina gerek yok bir urunu almistir gelistirmistir belki satiyordur elbette sinirsiz lisans urunler icin konusuyorum tek kullanimlik urunler icin elbette etik degil :) fiyat konusu kisiye kalmis benim yakindigim konu ne pahali olsun ne ucuz olsun orta yolu bulunmali bu islerde ancak bulunmayacaginida biliyorum o yuzden herkes kafasina gore stres yok no panik :D herkese hayirli isler :D

Her Türlü Stabil Bot! | İnstagram, Twitter, Whatsapp ve daha fazlası için PM!

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)

appiah5454 adlı üyeden alıntı

Elbette bu bahsettiginiz boyutlara burda bir muhabbet donmuyor zaten biz sadece bu gordugumuz piyasayi konusuyoruz. Yoksa ozel is yapanlarin zaten burada yorum bile yapcagini sanmiyorum :D

Ben üst düzeyden konuştum tabii. Öyle yüzbilerce liraya iş yapabilecek nitelikte de değilim. Ama forumlardan ucuza iş yaptıranlar eninde sonunda başka birisini bulup düzelttiriyorlar. Fazla para veriyorlar ama sonunda da verdiğim paraya değdi valla tam istediğim gibi oldu, öbür adama boşu boşuna para bayılmışız diyorlar. Bizim buralarda da ucuza iş yapanlar var. Birisi 300 liraya web sitesi yapıyor. 2 sayfalık bir şablonu var. Yazıları ve resimleri değiştirip kuruyor müşteriye. Ben de arkasından yaptığı web sitelerini yeniliyorum :)
appiah5454

kişi bu mesajı beğendi.

BeeSeo BeeSeo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 494
  • Beğeniler 71 / 222
  • Ticaret 50, (%100)
"Taş attım da kolum mu yoruldu? Kur hazır temayı bitti. Insanlar bu paraya sabahtan akşama taş taşıyor." Düşüncesinden dolayı hocam.
appiah5454

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

deryaerdil deryaerdil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** E**
  • Mesajlar 595
  • Beğeniler 84 / 223
  • Ticaret 11, (%100)
Ucuza iş yapmam, sadece bazen boş kaldığımda tanıdıklarıma ya da forumdan arkadaşlara yapıyorum.
appiah5454

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al