wmaraci reklam

Wifi Adaptörü Tavsiyesi

9 Mesajlar 992 Okunma
wmaraci reklam

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)
Arkadaşlar laptopuma wifi adaptörü alacağım. Varmıdır tavsiyeniz?

5GHZ frekansları desteklerse benim için çok daha iyi olur.

Almayı düşündüğüm aygıt,

https://www.hepsiburada.com/dark-1200-mbps-ac-dual-band-2-4ghz-ve-5ghz-usb-3-0-kablosuz-adaptor-dk-nt-wda1210-pm-HB000005B4HR

Onu alma bunu al dediğiniz bir cihaz varsa onu almak isterim. Bütçeyi çok zorlamak istemiyorum şu sıralar. Daha uygunu varsa onuda almak isterim.

Kopma yapmasın, çekim gücü aynı evin içinde yeterli olsun idealdir.

Malum laptopun kendi wifi kartının kabloları koptu, rahatsız edici, kablolu bir aygıtta olsun istemiyorum. Antenli falan hoş olmaz gibi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

• Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)
Bunlar nasıldır sizce ?

https://www.hepsiburada.com/tp-link-tl-wn823n-300-mbps-n-kablosuz-wps-soft-ap-mini-usb-adaptor-p-BD300801

https://www.hepsiburada.com/tp-link-tl-wn821n-300-mbps-n-kablosuz-wps-usb-adaptor-p-BD950011

https://www.hepsiburada.com/tp-link-tl-wn822n-300-mbps-n-kablosuz-2x3dbi-antenli-usb-uzatma-kablolu-yuksek-kazanimli-usb-adaptor-p-BD190066

Bu alet bir kopma oluşturmaz gibi. Bunun kablosuzu olsa süper olurmuş. Bluetoothla çalışanı vs. Yada kablosuz mouse gibi adaptörlüsü

• Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)
https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-wifi-pro-sinyal-yakinlastirici-guclendirici-300-mbps-p-HBV00000AQJXO

Bu ürün nedir acaba ?

Valkyrie Valkyrie Interface Designer / IT Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Interface Designer / IT
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 1365
  • Beğeniler 20 / 195
  • Ticaret 2, (%100)
Bence access point alın. Engenius tavsiye ederim. Tuzlu gelebilir orası ayrı.
Youtubeden özelliklerini izleyebilirsiniz.

the World shall know Pain
Interface Designer / IT
wmaraci

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

3. linkteli ürünü fiber bağlatmadan önce kullanıyordum gayet iyidi performansı fakat sinyali iyi takip etmen lazım bazen öyle bir yerleştiriyordum ki hız 10 mbite kadar çıkıyordu :) bu arada çevre binalardan bağlanıyordum ordan hesap et
Escalous

kişi bu mesajı beğendi.

MehmetFazilK MehmetFazilK - Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 198 / 255
  • Ticaret 30, (%100)
Dark'ın ürünleri fiyat performans olarak çok iyi bence almayı düşündüğünüz ürün bence gayet küçük ve hesaplı
Escalous

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

3. linkteli ürünü fiber bağlatmadan önce kullanıyordum gayet iyidi performansı fakat sinyali iyi takip etmen lazım bazen öyle bir yerleştiriyordum ki hız 10 mbite kadar çıkıyordu :) bu arada çevre binalardan bağlanıyordum ordan hesap et

Aynı evde kullanıcam hocam kendi internetim. Yan odada falan olacak. Bende 3. Linktekini almayı düşünüyorum. Siz kullandığınız da oyunlarda vs. kopma yapıyor muydu?

Geçenlerde Nano USB adaptör aldım. Cihaz 2dk de bir kopma yapıyordu, illallah getiriyordu. Yan odadan 4 diş çekse benim için yeterli. 6dbi anten bence iş görecektir.

Önceden netis kullanmıştım 2 metre kablolu, 5 dbi antenli. Gayet güzel çekim sağlıyordu ama kablosu sıkıntılıydı bozulmuştu bir daha bulamamıştım o kablodan, değişik bir kabloydu. Bilgisayara bir USB girişi vardı ve ucunda yanılmıyorsam USB type b girişi vardı, 2 taneydi. Normal bir USB type b kablo almıştım uymamıştı, sinirden parçalamıştım.

Cihazda kopma olmuyordu ama kablodan ötürü elim sürekli USB portuna değdiğinden gidiyordu. Flash bellek tarzı adaptörleri muhtemelen dizimle yanlışlıkla kırarım yada sürekli çıkar durur. Usb antenliler ise net olarak kırılır yani.

Kullanım açısından Nano USB adaptörler benim için tam ideal. Ama çok kötü performans sağlıyorlar. Sanırım yetersiz kalıyor ve sürekli kopuyor. Usb portundan çıkarttığımda alev topuna dönüşmüş derecede sıcaktı.

Sanırım 3. Linkte ki gibi modem gibi, kablolu bir cihaz alacağım.

Bunda kablo olarak sorun çıkmaz gibi görünüyor.

Bu aletlerin kablosuzu var mı acaba ? Bluetooth bağlantılı, yada kablosuzu tanımlamak adına Nano USB takılacak, bu aleti ise yakın bir yere kablosuz şekilde konuşlandıracam.

https://www.hepsiburada.com/cenix-ca199-cenix-5-dbi-antenli-usb-wireless-adaptor-p-BDORHCA199?magaza=EYG%C4%B0TEKNOMARKET#reviews

Bu cihaz nasıldır acaba ?

• Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)

MehmetFazilK adlı üyeden alıntı

Dark'ın ürünleri fiyat performans olarak çok iyi bence almayı düşündüğünüz ürün bence gayet küçük ve hesaplı

Yorumunuz için teşekkür ederim. Gayet mantıklı bir ürün, 5ghz desteklemesi de güzel.

Flash tarzında olduğundan USB portuna dokundmayla, ufak temaslarla kopmasından ve kırılmasından korkuyorum. Gerçi kırılmaz, dokunmayla kopma olursa da sonuç olarak hepsinde olacaktır USB ile bağlanan cihazlarda.

Bu ürün kendiliğinden bağlantıyı kopartır mı? Açıkçası ondan korkuyorum. Usb Nano adaptör aldım ağzım yandı. 2 dakikada bir kopuyor du. Bu ürün kopma yaşamayacak ve güzel performans sergileyecekse dediğiniz gibi küçük, kullanışlı ve uygun bir ürün.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Escalous adlı üyeden alıntı

Aynı evde kullanıcam hocam kendi internetim. Yan odada falan olacak. Bende 3. Linktekini almayı düşünüyorum. Siz kullandığınız da oyunlarda vs. kopma yapıyor muydu?

Geçenlerde Nano USB adaptör aldım. Cihaz 2dk de bir kopma yapıyordu, illallah getiriyordu. Yan odadan 4 diş çekse benim için yeterli. 6dbi anten bence iş görecektir.

Önceden netis kullanmıştım 2 metre kablolu, 5 dbi antenli. Gayet güzel çekim sağlıyordu ama kablosu sıkıntılıydı bozulmuştu bir daha bulamamıştım o kablodan, değişik bir kabloydu. Bilgisayara bir USB girişi vardı ve ucunda yanılmıyorsam USB type b girişi vardı, 2 taneydi. Normal bir USB type b kablo almıştım uymamıştı, sinirden parçalamıştım.

Cihazda kopma olmuyordu ama kablodan ötürü elim sürekli USB portuna değdiğinden gidiyordu. Flash bellek tarzı adaptörleri muhtemelen dizimle yanlışlıkla kırarım yada sürekli çıkar durur. Usb antenliler ise net olarak kırılır yani.

Kullanım açısından Nano USB adaptörler benim için tam ideal. Ama çok kötü performans sağlıyorlar. Sanırım yetersiz kalıyor ve sürekli kopuyor. Usb portundan çıkarttığımda alev topuna dönüşmüş derecede sıcaktı.

Sanırım 3. Linkte ki gibi modem gibi, kablolu bir cihaz alacağım.

Bunda kablo olarak sorun çıkmaz gibi görünüyor.

Bu aletlerin kablosuzu var mı acaba ? Bluetooth bağlantılı, yada kablosuzu tanımlamak adına Nano USB takılacak, bu aleti ise yakın bir yere kablosuz şekilde konuşlandıracam.

https://www.hepsiburada.com/cenix-ca199-cenix-5-dbi-antenli-usb-wireless-adaptor-p-BDORHCA199?magaza=EYG%C4%B0TEKNOMARKET#reviews

Bu cihaz nasıldır acaba ?

kablosuz performanslı olmaz hocam mouse gibi düşünün hem kablosuz hem performans istiyorsanız kesenin ağzını biraz açacaksınız. Kopma soruna gelince bağlantı zayıfsa kopuyordu onun harici kopma yaşamadım. antenleri 180 derece dönebiliyor onun harici kablosu sağlam. Oyuna gelince bunla hiç oyun oynamadım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al