wmaraci reklam
lidertakipci

Windows 7 yüklesem dahamı stabil olur?

5 Mesajlar 587 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Onlygoodme Onlygoodme Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 23 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Konu yanlış yerdeyse kusura bakmayın öncelikle.

Arkadaşlar benim bir laptopum var sıfır aldım win10 yüklü şekilde geldi.
Bugün bilgisayara öyle bir virüs bulaştırdım ki kendi kendine birşeyler yükleyip duruyor ve fabrika ayarlarınada dönmüyor maalesef bilgisayar kontrolüm dışında yani :D tek çare format.

Oyun oynayan birisi değilim tek yaptığım nette gezip video montajı yapmak ve son zamanlarda bilgisayarım aşırı hantallaşmıştı zaten ve win10 pek stabil bulmadım.

Windows 7 yüklemeyi düşünüyorum sizce mantıklı olur mu? Daha stabil çalışır mı?

Veya windows 8 düşünüyorum ama windows 8 ile 10 arasında pek fark varmı? (Daha önce hiç win8 kullanmadım)

Sizce hangisi mantıklı arkadaşlar 7 mi 8 mi?

4 ram, 2 ekran , 500 gb disk var ve dediğim gibi oyun oynamıyorum yaptığım tek şey genelde video editleme ve ufak videolar çekme.

Şimdiden teşekkürler.

wmaraci
reklam

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Windows 10 kullanmaya devam et ama gezdiğin sitelere dikkat et. Öncelikle güzelce sistemini tarat daha sonra temiz bir format at. Tüm güncellemeleri de mutlaka yükle.

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1309
  • Ticaret 152, (%100)
Windows nedir ya ? Linux kullan kardeşim özgür yazılıma sahip çık. Yönetici sen ol.

Windows arka planda binlerce mekanizma çalıştırıyor ve ayrıca tüm bilgilerine tek tıkla erişebiliyor dilersen windows 10 lisansını açıp okuyabilirsin bu yüzden linux'e geç ve linux öğren bana dua edeceksin.

Linux'e geçmen bakış açını öyle bir değiştirecekki inanamıyacaksın.

Onlygoodme Onlygoodme Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 23 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

İsa adlı üyeden alıntı

Windows 10 kullanmaya devam et ama gezdiğin sitelere dikkat et. Öncelikle güzelce sistemini tarat daha sonra temiz bir format at. Tüm güncellemeleri de mutlaka yükle.

Hocam bilgisayara erişimim yok maalesef olsa zaten hemen virüsü temizler kurtulurum formatada gerek kalmaz.

Bilgisayarı açıyorum bana 3 tane bildirim geliyor şu programların yüklenmesine izin veriyormusun gibisisinden saçma sapan şeyler yükledi kendi kendine ve bilgisayarı açınca 20 saniye sonra bu hatayı verip kendini yeniden başlatıyor.

Her güncelleme geldiğinde yapıyorum üstelik ama dediğim gibi çok hantallaştırıyor bilgisayarı sanki bu yüzden win7 yükleyeceğim sanırım :)

Ek Olarak:

Crewx adlı üyeden alıntı

Windows nedir ya ? Linux kullan kardeşim özgür yazılıma sahip çık. Yönetici sen ol.

Windows arka planda binlerce mekanizma çalıştırıyor ve ayrıca tüm bilgilerine tek tıkla erişebiliyor dilersen windows 10 lisansını açıp okuyabilirsin bu yüzden linux'e geç ve linux öğren bana dua edeceksin.

Linux'e geçmen bakış açını öyle bir değiştirecekki inanamıyacaksın.

Hocam bu işlerden pek anladığım söylenemez ama windows yüklü gelen bilgisayara linux kurulur mu? Stabil çalışırmı? Birde linuxu beceremem sanırım hocam ben ya :) çünkü birçok program linuxa yüklenmiyor diye biliyorum.

wmaraci
wmaraci

TheOttomans TheOttomans دولتْ علیّه عثمانیّه Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad D** Y**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 47 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Ben kaç senedir win7 kullanıyorum :D herhangi bir sıkıntı görmedim üstelik virüs programi dahi kullanmıyorum :D :D ama Crewx 'in dediği gibi Linux'a geçmeyi düşünüyorum.

دولتْ علیّه عثمانیّه
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al