wmaraci reklam

WMA’nın en sevimli üyeleri. [WMAPet]

102 Mesajlar 21.519 Okunma
wmaraci reklam

loadmaster loadmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek devlet memuru
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 25 / 67
  • Ticaret 15, (%100)
Selam
Lokum muhtemelen Ankara kırması. Sağır olabilir. Kedilerin en büyük özelliği sahibine değil mekana bağlı olurlar. Ucuz mama vermeyin sakın, tussuz mama tercih edin.
Proplan pahalıdır ama ilerleyen yıllarda daha sağlıklı ve masrafsız günleriniz olur.
Tussuz mama tüm kedilere önerimdir.

wmaraci
reklam

Cyprus Cyprus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 790
  • Beğeniler 257 / 143
  • Ticaret 1, (%100)

Çok güzel ve benden yakısıklı kıskandım şimdi 😀

halukku halukku WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 15 / 32
  • Ticaret 4, (%100)

Tanıştırayım Zırro :)
Zırro fotoğraf çekinmekten pek hoşlanmıyor ama iyi bir çalışma arkadaşı sayılır. Görüş menzilimde turlar atarak, dış dünya ile irtibatımın kesilmesine engel olur. Bişiler atıştırmak veya kendime bir kahve almak konusunda beni uyarır. Yüzüme ve kafama konup dikkatimi dağıtır, kendimi zorlamamam gerektiği artık uyumanın zamanı geldiğini hatırlatır. Bazen kod yazarken ekranıma konarak, kodlarda tek bir yere odaklanmaktan öte, olaya geniş açıdan bakarak bütünsel görmem gerektiğini söyler. Şu sıralar Zırro biraz hüzünlü, malum havaların soğuması yakın ve uzun bir süre artık olamayacak. Belki seneye akrabalarını görebilirim ama o çok uzaklarda olacak.
mimarcan AtaTekin Seobaz

kişi bu mesajı beğendi.

LastWebmaster LastWebmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 870
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 28, (%100)

halukku adlı üyeden alıntı

Zırro fotoğraf çekinmekten pek hoşlanmıyor ama iyi bir çalışma arkadaşı sayılır. Görüş menzilimde turlar atarak, dış dünya ile irtibatımın kesilmesine engel olur. Bişiler atıştırmak veya kendime bir kahve almak konusunda beni uyarır. Yüzüme ve kafama konup dikkatimi dağıtır, kendimi zorlamamam gerektiği artık uyumanın zamanı geldiğini hatırlatır. Bazen kod yazarken ekranıma konarak, kodlarda tek bir yere odaklanmaktan öte, olaya geniş açıdan bakarak bütünsel görmem gerektiğini söyler. Şu sıralar Zırro biraz hüzünlü, malum havaların soğuması yakın ve uzun bir süre artık olamayacak. Belki seneye akrabalarını görebilirim ama o çok uzaklarda olacak.

Troll sandım başta, ciddi ciddi hikayesini yazmış adam. O sineğe selamlarımı iletiyorum. Güzel sinek Tatlı sinek Gara Sinek
halukku

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

HastalaVista HastalaVista WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 21.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Seo Destekcisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Ç** E**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 53 / 49
  • Ticaret 59, (%100)

evde kalorifer varsa ve tüm kış kapatmazsan zırro hep seninle kalacaktır.;)
halukku

kişi bu mesajı beğendi.

halukku halukku WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 15 / 32
  • Ticaret 4, (%100)

Bunlar mahallemizin sevimli sakinleri. Onlar sokak kedileri fakat hallerinden çok memnunlar. Çünkü hayvanseverlerin olduğu bir mahallede yaşıyorlar. Onlar için yemek ve su dert değil. Ama yinede içgüdüleri gereği birşeyler umarak tatlı tatlı bakmak onların doğasında var. Ciğer bekleyen kedi misali lafının temsili fotoğrafı olmuş.

Onların bir araya gelip böyle bir poz vermesinden dolayı, bir anlamda bir şirketin ekibi gözümde canlanmadı değil. Fotoğrafta cüsseli olup çok yer kaplayan arkadaş, kurucu müdür. Ekipte yeterli personel bulunmadığından, proje yöneticiliği işini de üstlenmektedir. Ciddiyeti ve otoriter duruşu gözlerden kaçmıyor. Yanındaki hanımefendi müşteri temsilcisi, dudaklarındaki parlatıcıyla tüm dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Hemen yanındaki kızıl saçlı arkadaş tahminde edebileceğiniz gibi web developer, tasarımcı. Her kızıl saçlı gördüğümde web tasarımcı mısınız? diye sorasım gelmesinin bendeki yansıması :) En soldaki arkadaş mütevazi duruşuyla pek dikkat çekmiyor ama o bir marketing manager. Ünvanı ve yaptığı iş bakımından pek mütevazi sayılmasa da, duruşları itibariyle mütevazi bir görüntü veriyorlar.

Freelance çalışan birine böyle bakmalarını da manidar buluyorum. İşimi büyütmem gerektiğinin veya bir ekibe dahil olmam gerektiğinin ince bir mesajı gibi.
Sdr1034 yilmaz70 aosmanergen

kişi bu mesajı beğendi.

mucosoft mucosoft Mucosoft Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 648
  • Beğeniler 181 / 81
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba Kaplan konuyu yeni fark ettim. Yazım hatanı düzeltirsen sevinirim. :) Benim gizli kahramanım yok. ._.

Cyprus Cyprus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 790
  • Beğeniler 257 / 143
  • Ticaret 1, (%100)

Kaç yaşında 😀
joyned

kişi bu mesajı beğendi.

MetinOzturk MetinOzturk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 22 / 48
  • Ticaret 0, (%0)

yilmaz70 sworks

kişi bu mesajı beğendi.

GrafikYazilim06 GrafikYazilim06 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Grafiker, Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 188
  • Beğeniler 121 / 63
  • Ticaret 14, (%100)
Evinde evcil hayvan besleyen arkadaşları tebrik ederim. Zahmetli ama hayvanları kötü şartlarda yaşamaktan kurtardıkları için oldukça da insani bir iş yapıyorlar..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al