wmaraci reklam
lidertakipci

Wmaracı Doğaya Yardım Ediyor

19 Mesajlar 1.919 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
Gerekli vakıflara yardım yapmak isterim sonuçta 1 2 kişinin yapamayacağı bazı şeyleri onlar çok kişi halledebiliyorlar.

Ama doğayı korumak sadece fidan ekmek ile olmuyor bir çok kişi çöplerini sigara izmaritlerini,peçeteleri ve bunun gibi doğada hemen çözümlenmeyen şeyleri yerlere atıyor. Mesele farkındalık yaratmak ise 5 10TL ile değil de çöpleri sokağa değilde çöp kutusuna 50 - 100 metrelik yerleri araba değilde yürüyerek gidersek de doğaya yardım etmiş oluruz.

Lütfen beni yanlış anlamayın 5 10TL vermek çözüm değil vermesine verilir ancak her şey ne yazık ki ağaç ekmek ile olmuyor!!!
Okeskin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

shateiel shateiel Biologist Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)
Bir yerden başlamak lazım hocam. Şimdi sigara içip izmaritini, pet şişesini yere atanlar fidan bağışı yapmasınlar demek çok saçma olur. Yapılacaklar listesi çıkarsak ilk başta bebek yapmamak gelir. Çünkü çevre kirliliğinin en büyük nedeni dünyadaki insan nüfusu fazlalığıdır.

Bizim doğadan aldıklarımızın yanında 1 fidan hiç bir şey lakin dediğim gibi bir yerden başlamak lazım. Böyle büyük bir sorunda zaten öyle 1-2 senede çözülmez. Zamanla çözülür. Bu çözüme de 5-10 lira destek vermeyi ben kendi adıma çok görmüyorum. ebagcuvan

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
Ben bağış yapmasınlar demiyorum sadece tek bağış yapmak ile sorun çözülmüyor. Dünya ülkelerinin Çin Devleti gibi bir politika izlemesi gerekiyor. 5 - 10 Lira beni batırmaz bende çok görmüyorum parayı. shateiel
shateiel

kişi bu mesajı beğendi.

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Devletimiz dikmiyormuydu milyarlarca ağaç :D Ama Marsamı dikiyorlar bileli değil.

Eğer aranızdan biri çıkar ben yaparım bu işi bana yollayın. Aldığımız her ağaç içinde faturaları burada paylaşacağım dersrse ben atarım. 1 TL ile kimse zengin olmaz. Kimsede fakirleşmez.
mimarcan Aleejhoan

kişi bu mesajı beğendi.

cagdaskorkmaz.com.tr
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)
Wmaracı yönetimi sanırım yapmak istemiyor. Herkes kabul ederse bunu ben yapabilirim?

zeza zeza WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 5 / 56
  • Ticaret 3, (%100)
Bende elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım.
Paypal yada banka hesabı kurulduğunda beni haberdar ederseniz sevinirim shateiel

• Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)
Katılmak isteyen arkadaşların isimlerini ilk mesaja ekliyorum arkadaşlar.

Bu güzel etkinlik için gmail üzerinden bir hesap aldım ve paypal hesabını açtım arkadaşlar.

E-posta: wmaracidogayikoruyor@gmail.com
Paypal: wmaracidogayikoruyor@gmail.com

Ekran görüntümüz:
http://prntscr.com/a7rilf

Ana hesabımdan bu hesaba 5 liralık bir aktarım yaptım. 25-30 liraya ulaştığımızda, ilk önce kendi kredi kartımdan vakıfa bağışı yapacağım daha sonra paypaldaki parayı çekip kredi kartıma yatıracağım arkadaşlar. Bu işe katılmak isteyen arkadaşlarımız göndermek istediği miktarı yukardaki paypal hesabına yollayabilirler. Açıklama kısmına forum kullanıcı adınızı yazarsanız e-sertifika yollarken bana kolaylık sağlamış olursunuz. :)

Ticaret puanı kuvvetli güvenilir arkadaşlarla paypal hesap giriş bilgilerini paylaşabilirim.

Not: Wmaracı yönetimi para toplamaya karar verirse e-posta ve paypal hesap bilgilerini yönetime devredeceğim.

RosenCruz RosenCruz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Pazarlama ve iletişim uzmanı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 43 / 74
  • Ticaret 0, (%0)
Herkesin bireysel bağış yapması ve ekran görüntülerini paylaşması daha iyi olur diye düşünüyorum

• Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)

RosenCruz adlı üyeden alıntı

Herkesin bireysel bağış yapması ve ekran görüntülerini paylaşması daha iyi olur diye düşünüyorum

Herkes için 25-30 lira vermek kolay olmaz bu yüzden açtım bu konuyuda hocam. O yüzden birlikten kuvvet doğar dedik :)

Ek Olarak: Konu güncel arkadaşlar. Lütfen duyarsız kalmayalım.
RosenCruz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al