wmaraci reklam

Wmaracı'na grafik tasarım akımı.

45 Mesajlar 6.476 Okunma
smmexpress

Seckin Seckin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek UI Designer
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1277
  • Beğeniler 138 / 204
  • Ticaret 21, (%95)

Jokers adlı üyeden alıntı

Benimle aynı fikirde olan çok arkadaşımız var.Kardeşim sen ücretlimi yapıyorsun ? evet.
Koy referanslarını gelen gelir sana.Senin bri derdin sıkıntı varki bu konuya değinmişsin.İşini iyi yapıyorsan sen istemesende iş sana gelir.

Bırak yapsın arkadaşlar ücretsiz tasarımlarını kendilerini geliştirsinler.Elleri alışsın toolslara.

Fikirler tartışılır ve her fikir e mutlaka destek çıkanlar olur. Bana gelen geliyor zaten allaha şükür sıkıntım yok bana ***dan iyinetten fuubdan vb forumdan geliyor gelen iş ama bunu wmaracında yapmak daha bi ayrıcalık olacaktır.

Ek Olarak: Burası sadece grafik destek platformu değil webmaster platformu tools lara alışıcaklarsa çeşitli grafik forumları var

wmaraci
reklam

NymO NymO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek grafiker,bilgisayarcı
  • Mesajlar 172
  • Beğeniler 48 / 45
  • Ticaret 1, (%100)
Kendine güvenen profesyonel grafiker varsa *** gibi ticaret olanağı yüksek forumlarda tasarım yarışmalarına katılabilir. Bu sitenin asıl amacı webmasterlere yardım değilmi adı üstünde wm - ARACI bizde bu araca yardım edelim nevar sanki wmaracında ücretsiz grafik yapan olmasa ücretlilere gene iş düşmez diye düşünüyorum.

FriedeKind FriedeKind Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1431
  • Beğeniler 101 / 123
  • Ticaret 0, (%0)
ben zarar verildiğini belirtmedim ama bu konuda yönetim olarak yasak getirme gibi bir konu yoktur ama fikirleri olan şu tür uygulamalar olsun istediğiniz şeyler varsa belirtebilirsiniz.tabikide burda herkes fikrini belirtecek ve bizde uygun olanları yapılması gerekenleri yapacağız ayrıcada seçkin kardeşime fikrini belirttiği için teşekkür ederim en azından forumda bu konularda herkes kendi fikrini söylemesi açısından faydalı oldu yani fikrinizi paylaşın arkadaşlar burda kimse size neden böyle diyorsun demez herkes kendisine göre haklıdır ama grafik olarak konuyu ele almadan forumda ticaret olması için gerekenler var ve bunlar zamanla yapılacak işlerdir.ama yinede bu konudada fikir belirtmek isteyenler belirtebilir sadece grafik değil her türlü ticaret hakkında fikirlerinizi belirtin ama şunuda unutmayın daha yeni bir platform burası ve ticarete herkes güvenli gözle bakmaz tedirginlikler olur ama bunlarda zamanla aşılacaktır.

Jokers Jokers Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek WM
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 4 / 5
  • Ticaret 3, (%100)
Çalışmaların ne yönde kalitesi ne kadar bilmem etmem.Hak ediyorsan gelir.Pasta büyük bırak yeni arkadaşlarımızda yesinler.Emin ol sen bir şey kaybetmezsin daha fazlasınıda kazanırsın.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 06.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek UI Designer
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1277
  • Beğeniler 138 / 204
  • Ticaret 21, (%95)

NymO adlı üyeden alıntı

Kendine güvenen profesyonel grafiker varsa *** gibi ticaret olanağı yüksek forumlarda tasarım yarışmalarına katılabilir. Bu sitenin asıl amacı webmasterlere yardım değilmi adı üstünde wm - ARACI bizde bu araca yardım edelim nevar sanki wmaracında ücretsiz grafik yapan olmasa ücretlilere gene iş düşmez diye düşünüyorum.

webmasterlara yardım konusunda katılıyorum size ama bu yardımların hepside ücretsiz olacak değil ya.

Jokers adlı üyeden alıntı

Çalışmaların ne yönde kalitesi ne kadar bilmem etmem.Hak ediyorsan gelir.Pasta büyük bırak yeni arkadaşlarımızda yesinler.Emin ol sen bir şey kaybetmezsin daha fazlasınıda kazanırsın.

Bu konuda çalışmaların kalitesini tartışmıyoruz ve Ben gerekli yardımlarımı şu ana kadar yaptım bu forumda yapmayada devam ediyorum ondan hiç şüphen olmasın.

• Üyelik 12.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Mesajlar 172
  • Beğeniler 48 / 45
  • Ticaret 1, (%100)

SeçkinYılmaz adlı üyeden alıntı

webmasterlara yardım konusunda katılıyorum size ama bu yardımların hepside ücretsiz olacak değil ya.

tabiki ücretsiz olmayacak. Seninde bu konudu haklılık payın var ücretsiz yapanlarında var. Ben 2arada1derede kaldım hem ücretli yapıyorum hemde ücretsiz boş zamanlarımda yardımda ediyorum :P

• Üyelik 06.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek UI Designer
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1277
  • Beğeniler 138 / 204
  • Ticaret 21, (%95)

NymO adlı üyeden alıntı

tabiki ücretsiz olmayacak. Seninde bu konudu haklılık payın var ücretsiz yapanlarında var. Ben 2arada1derede kaldım hem ücretli yapıyorum hemde ücretsiz boş zamanlarımda yardımda ediyorum :P

Ya hocam 2 sene önce bende ücretsiz yapıyordum yetkinforum.com diye bir forum sisteminin destek sitesinde ama karşılığını alamıyosunuz inanınki.
Ücretsiz yaptırmak isteyen insanlarda internetten indirsin photoshopu internette binlerce ders var örnek:Utkunun banner dersi video yu izleyerek şık bir banner tasarımı yaparsınız hocam sözüm size değil genel bütün arkadaşlara.

• Üyelik 12.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Mesajlar 172
  • Beğeniler 48 / 45
  • Ticaret 1, (%100)
estafirullah hocam sende haklısın diyecek birşey yok fakat arada bi güzellik yapıyorum ben 5 banner felan filan. Mesela yaptıgım ücretsiz bannerleri hareketli veya flash yapmıyorum konudada belirtiyorum Ücretli yapan arkadaşlara mani olmamak için diye.

Poyraz Poyraz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1047
  • Beğeniler 4 / 168
  • Ticaret 1, (%100)
Bence en iyisi bu işi ücretli yapmak ücretsiz yapsakta ara sıra yapmalıyız ama bazı arkadaşlar dozunu kaçırıyor bu işin bana göre yani benim fikrim bu sadece dersler verirsin blogun için falan ama her Allahın günü 5-7 tane ücretsiz tasarımlar yapan çıkıyor haliyle bizimle çalışan sayısı az oluyor..

isodmin isodmin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Waiter / Writer / Webmaster
  • Konum Suudi Arabistan
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 223 / 159
  • Ticaret 4, (%100)
Dün forum üyelerinden biri 5 kişiye 125x125 ücretsiz banner yapacağını belirtmiş ve istekleri almaya başlamıştı. İstekte bulunanlardan biri bendim. Peki sizce ben bunu ücretsiz olduğu için mi yaptım; hayır.

Herkes aynı düşüncede değildir ücretsiz işlere yönelirken. Dün istekte bulunduğum grafik başarılı olsa idi o kişi ile ücretli bir şekilde çalışmayı düşünüyor idim. Kim bilir belki direk ücretli olarak isteseydim o arkadaş çok daha başarılı bir çalışma çıkaracaktı...

Konu tartışmaya değer ancak birbirinizi kırmaya değmez, önceki mesajlarda küçük çapta kızışmalar olmuş, devamında konuyu kilitlemek zorunda kalacağım.

Kişisel Olarak: Ben ücretsiz hizmeti ciddi projelerim için asla tercih etmem.

Yönetim olarak: Ücretsiz hizmet vermek isteyenlere hiç bir şekilde sınırlama getiremeyiz (aynı ücretli hizmet verirken uçuk fiyat isteyenlere olduğu gibi).

wmaraci
Konuyu toplam 8 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 8 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al