wmaraci reklam
lidertakipci

WMaracı sakinleri

10 Mesajlar 940 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

mujdatsayar mujdatsayar M.Kemal Atatürk Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1285
  • Beğeniler 452 / 308
  • Ticaret 0, (%0)
SELAMLAR;
Arkadaşlar son bir haftadır wmaracımızı pek iyi görmüyorum ben kimse kusura bakmasında küçüklerimden ve büyüklerimden özür diliyerek sözlerime başlamak istiyorum bu söylediklerimi yanlış anlamazsanız sevinirim
Arkadaşlar son bir kaç haftadır bu forumdan sıkıldım sıkıldım derken şu yüzden kusura bakmayın yine artık şu nasıl bu nasıl orası nasıl burası nasıl gibi gibi bu türden şeyler görmekten bende gerçekten sıkıldım buraya ilk kayıt oldugumda durum şöyleydi.

Ben genelde grafik tasarım kategorisine bakanlardanım ilk başlarda ne bilim çok güzeldi ve şu tür yazılar konular vardı mesela örnek: web elementleri paketi indir, mesela css tema döküp dersleri mesela şunu yaptım hemen anlatıyorum mesela blogger icon seti indir ne bilim hep bu tarz konular vardı ve gerçekten bu tarz konuları görünce forumdan çıkasın gelmiyordu çıkmıyodum da ama şimdi kimse üzerine alınmasın da artık şu nasıl burası nasıl şurası nasıl olmuş gibi sorular konular gerçekten ben ve diger üyelerin canını tatlı tebessüm şeklinde sıkıyor buna eminim diyorum ki yani logo yaptınız bunu hemen buna konu açmayalım ilk önce düşünelim kendi gözümüzle görelim, acaba şurasını şöyle yapsam daha mı hoş olur ki yoksa şuraya biraz renk eklesem dahamı göze hoş gelir gibisinden düşünüp iyice tasarlayın tasarımınızdan gerçekten bakınca zevk alın ondan sonra konu açın derim ben, ( yine kimse kusura bakmasın noktalama işaretlerini ezip geçtim yine )
yani örnegin logomuzu 5 kere kendimiz kontrol edelim düşünelim taşınalım degişmesi gereken yer varsa degiştirelim ondan sonra sözü wmaracı üyelerine bırakalım gerçekten arkadaşlar emeginize saygım sonsuz benim tanıyanlar iyi bilir ama bir yazı yazıpta sonra logom nasıl şunum nasıl bunum nasıl gibi sorular konular insanları sıkıyor gerçekten sıkıyor eminim ki çoğu insan benim düşüncemdedir tamam yardımlaşma forumu burası ama o tür konularda insanları gerçekten sıkıyor sinirlendiriyor adını vermek istiyorum bir kişi sadece yazı yazmış ya sadece yazı ben bunu küçümsemiyorum ama emeginede saygım var bir yazıyı yazınca sonra nasıl olmuş derse ben buna kızarım gerçekten kızdım da yav arkadaş ilk önce kendi gözünle göre wmaracına sordugun soruyu ilk kendine sor "nasıl olmuş" sence nasıl olmuş ee eksiklerini gidersene tamam fikir almak istiyoruz ama düşünün bu forumdaki tüm herkez şu nasıl oldu bu nasıl olmuş derse gerçekten forumun forumlugu kalmaz eger sözlerime kızan olursa saygıyla karşılarım ama bu tür şeyler canımı sıkıyor gerçekten zevk almıyorum artık bu yazıyı hava olsun diyede yazmadım içimden geldide yazdım vallaha umarım dediklerim ciddiye alınırda forum eskisi gibi dudak uçurtucak cinsten olur

İÇİMDEN geçenler bunlar haksızsam haksızsın sen diyin bana :(:(:(
csariaslan Bipixel

kişi bu mesajı beğendi.

www.mujdatsayar.com
wmaraci
reklam

MstDrsn MstDrsn Yine Yeni Yeniden Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1872
  • Beğeniler 188 / 361
  • Ticaret 15, (%100)
Sonuna kadar katılıyorum.
mujdatsayar

kişi bu mesajı beğendi.

Psycho Psycho <--! Am I Psycho? --> Kat. Mod.
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 5990
  • Beğeniler 3896 / 3909
  • Ticaret 6, (%100)
Sana bu konuda hak veriyorum. Yeni tasarım ve sistemle kuralları da yenileyip bunun önüne geçebiliriz diye düşünüyorum.

Bir de şöyle bir durum var yalnız. Wmaracında diğer forumlardan farklı olarak bir gündem bölümü var. Bu gündem bölümü sayesinde forumda açılan her konudan haberdar oluyoruz açıkçası. O yüzden açılan konular çok göze batıyor. Yoksa diğer forumlarda ne kadar gereksiz konular açılıyor... Ancak gündem gibi bir bölümleri olmadıkları için herkes bu konulardan haberdar olmuyor. Sadece o bölüme girenler haberdar oluyor. Bu yüzden şikayet edilmiyor. Ama wmaracında böyle değil. Gündem bölümü sayesinde açılan her konudan, atılan her mesajdan haberdar oluyoruz.
Bipixel mujdatsayar

kişi bu mesajı beğendi.

Hatalıysam telefon etme, idare et (?)

cngzhnyldz cngzhnyldz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 245 / 126
  • Ticaret 0, (%0)
Haklı olabilirsiniz, hatta haklısınız fakat şöyle düşünüyorum ben,
Photoshop'a yeni başlayıp yaptığı daha birşeyleri doğru düzgün öğrenmeden hemen buraya gelip konu açmak yanlış fakat, diyelim ben bir tema yaptım, nasıl olmuş diye merak edip bunun konusunu açmamın yanlış olduğunu düşünmüyorum açıkçası, ha ama bunu da abartmamak gerekir.
Bipixel mujdatsayar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

mujdatsayar mujdatsayar M.Kemal Atatürk Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1285
  • Beğeniler 452 / 308
  • Ticaret 0, (%0)
çok teşekkür ederim
Psycho ama gerçekten ne bilim kimseyi bu konuda suçlamak üzmek istemiyorum ama şu nasıl bu nasıl gibi şeyler zaman geçtikçe yani her seferinde gördükçe sıkılıyorum forumdan degil bu konular görmekten ve bu konuları bizler açıyoruz bizlere diyorum ki arkadaşlar biraz daha dikkatli olalım biraz daha bu kadar basit konular açmayalım gerçekten insanlara yararlı yardımcı olucak konular açalım bu forum hepimizin yeri geldiginde bir sorum var arkadaşlar dedigimizde anında 10 kişi cevap veriyor sağolsunlar o yüzden bu forumu kirletmeyelim ( kirletmeyelim derken mesajım alındı ne demek istedigimi anladınız sayın sevgili dostlar ) ben kimseyi şuçlamıyorum ama biraz daha özen göstererek konularımızı açalım amaçım yalakalık yalamalık degil lütfen yanlış anlaşılmasın yazdıklarım.

Ek Olarak:

Mecruh adlı üyeden alıntı

Haklı olabilirsiniz, hatta haklısınız fakat şöyle düşünüyorum ben,
Photoshop'a yeni başlayıp yaptığı daha birşeyleri doğru düzgün öğrenmeden hemen buraya gelip konu açmak yanlış fakat, diyelim ben bir tema yaptım, nasıl olmuş diye merak edip bunun konusunu açmamın yanlış olduğunu düşünmüyorum açıkçası, ha ama bunu da abartmamak gerekir.

işte hocam abartmamak gerek ben onlara birşey demiyorum ama çokkk basit şeyler içinde konu açılmasın diyorum googleden 2 dakka araştırılsın çözüm bulunamazsa burda konu açılsın taraftarıyım ben

www.mujdatsayar.com

MstDrsn MstDrsn Yine Yeni Yeniden Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1872
  • Beğeniler 188 / 361
  • Ticaret 15, (%100)
Bence Grafik Tasarım bölümüne Yeni Başlayanlar diye bir bölüm açılabilir ve bu bölüm Gündem kısmında gösterilmez.
aea48300 Bipixel mujdatsayar

kişi bu mesajı beğendi.

AtakanAtes AtakanAtes 1881 - 193∞, özlemle... E-Mail Onaysız
  • Üyelik 05.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım Tek.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 2867
  • Beğeniler 54 / 747
  • Ticaret 25, (%100)
Bu anlattıkların her forumda mevcut. Olması gereken de bu zaten yeni başlayan arkadaşlara yardımcı olmak gerekir.

Bipixel Bipixel Vicdanın senin kıblendir. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kıdemli SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)

MstDrsn adlı üyeden alıntı

Bence Grafik Tasarım bölümüne Yeni Başlayanlar diye bir bölüm açılabilir ve bu bölüm Gündem kısmında gösterilmez.

Mesut lafı agzımdan aldın :).Diger forumlarda var böyle bir sistem wmaraci'da böyle bir sisteme geçmeli diye düşünüyorum.

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!

spyhepyek spyhepyek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 2024 / E
  • Meslek Webmaster/Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 326
  • Beğeniler 55 / 85
  • Ticaret 1, (%100)
Grafik Tasarım Genel kategorisinin açıklaması şöyle; "Genel anlamda grafik tasarım, bilgiler, dersler, sorularınız ve cevaplar." Dolayısıyla forum sakinleri de soru sorabiliyorlar bu bölümde.

Bu bölümün içinde ayrı bir soru-cevap kısmı olabilir.

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Mesut'un dediği şey yapılırsa çok iyi olur.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al