wmaraci reklam

Wordpress Özel Tema Yaptırtıp Satış Yapmak

5 Mesajlar 643 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

charisma7171 charisma7171 www.webmasterrehberi.com Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek bilgisayar programcılığı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 9 / 41
  • Ticaret 6, (%100)
Merhabalar arkadaşlar öncelikle herkese selamlarımı saygılarımı sunarım öğrenmek istediğim bir konu var Wordpress Özel Tema Yaptırtıp Satış Yapmak hakkında caba bu özel temalar bir tema yapan kişiye yaptırılıp satış hakkı alındıktan sonra bu işler nasıl yürüyor acaba ek sorularım olacak maddeler halinde cevap veren bilgili arkadaşların bu konu hakkında yardımlarını bekliyorum.

- Özel bir wordpress teması yaptırtmanın maaliyeti ne kadardır?
- Gelişmiş özellikli bir tema yaptırtmak ne kadar fiyat farkı oluşurur?
- Yaptırılan tema örneğin blog teması veya film teması yaptırmak olsun kategorilere göre nasıl bir fiyat oranı sağlar?
- Bu yaptırılan temanın satış hakkı alındıktan sonra nasıl satışı sağlanabilir
- Tema satışı yapar iken ne kadar kazançlarda vergi verilebilir?

evet arkadaşlar yukarıdaki sorular dahilinde bilgili ve yardımsever arkadaşların cevaplarını bekliyor olacağım. saygılarımla iyi forumlar dilerim.

Webmaster Rehberi: www.webmasterrehberi.com
wmaraci
reklam

Sarp35 Sarp35 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Araştırmacı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 125
  • Beğeniler 40 / 36
  • Ticaret 1, (%100)
Konuya farklı bir yerden değinecem ama Türk tema yapımcıları ile çalışmıyorum. Çünkü tutan bir projeden sonra ekstra ödeme isteme gibi durumlara çok şahit oldum. O yüzden binlerce kişinin tercih ettiği yabancı firmaları veya Türkiye de kurumsal bir firmaysanız resmi bi sözleşme ile alım yapılmasını herkese tavsiye ederim. Bu konuyu da goz önünde bulundurmanız karar vermeniz acısından sağlıklı olacaktır.
UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

Freelanceyazarr Freelanceyazarr Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek Serbest Yazar
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 4 / 36
  • Ticaret 2, (%50)
Stok halinde satmak zaten her tasarımcının ve programcının aklına gelmiştir. Ayriyeten satılan temalarda oluşan sorunları nasıl gidermeyi planlıyorsunuz? Temayı satmak son iş değil, kurulum isteyen olabilir, satış sonrası destek isteyen olabilir ve daha nice sorunlarla karşılaşırsınız. Ve bence kimse satış hakkı vermez

• Üyelik 03.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 9 / 41
  • Ticaret 6, (%100)
doğrusunuz hocam sizinde haklılık payınız olabilir yaşadığınız durumları bilemem tabi. sözleşme payı önemli tabiki satış hakkı bende olacaksa eğer belli bir sözleşme bulunmalı. ama satmak istediğim tema aslında theme forest gibi alanlarda satış uygunluğuna da uygun olmalı bence

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 03.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 9 / 41
  • Ticaret 6, (%100)
sayın Freelanceyazarr sizi anlıyorum ancak zaten teknık destek verebilecek bir kapasitem var şuanlık bunu halledebilirim diye düşünüyorum. ancak tabikide belirttiğiniz konular olacaktır sorunlar şikayetler vs vs gibi kendimi geliştirerek bu konuda ilerlemeyide düşünüyorum zaten aslında tema yapmak ıle ılgılı cok konu arastırdım ve cesıtlı yabancı forumlarda bılgıler edındım ama gel gör ki tema yapamıyorum tek sorunum bu şu anlık

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al