wmaraci reklam

Ben Nerede yanlış yapıyorum!!

12 Mesajlar 1.369 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Bugune kadar ne kadar uğrastıysam bu internet üzerinden, o kadar web sitesi 4 5 tane mobil uygulama bilenler bilir, öyle boş uygulamalar değil, hic biri ne para kazandirdi ne de bir adım uzattı. O kadar şey denedim ki admob bile bana karşı resmen burada görüyorum, 1 aylık uygulama 1000 tl kazandirmis gibi konular goruyorum aralarda,

hayır ben nerede yanlış yapıyorum kimseyi kücümsemek yada projelerini hafife almak degil amacim ama, codecanyon gibi sitelerden proje alip hic resoin bile yapmadan atıp o ay kar yapmaya baslayanlar var bunu nasil yapiyorlar. Benim stratejimin neresi yanlış.

Zaten artik yapacak kafamda projemde yok bomboş kaldım. Vugran içinde yaziyorum bu yazilari kusura bakmayin biraz isyan ettim sansima mazur görün...,

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html
wmaraci
reklam

YakupYLDZ YakupYLDZ Minnet eylemem. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 637 / 287
  • Ticaret 6, (%100)
Zaman tanıyın hocam, genel olarak benim de öyle projelerim oldu tabikide para kazandıklarım sayesinde onları amorti ettim.
Tek bi projeye varınızı yoğunuzu basmayın. Düzenli gelir sağladığınız projeniz olursa o projeye daha fazla emek tanıyorsunuz ve zaman tanıyorsunuz. O zaman da para gelmeye başlıyor.
Projelerinizi 1 yıldan aşağı derecelendirmeyin. Size tavsiyem budur. 1 yıl boyunca emek verin daha sonra emeklerinizi alın.
Kolay gelsin... Başarılar.

GELİRLİ SİTELERİNİZİ SATIN ALIYORUM. PM ATABİLİRSİNİZ.

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
Forumda denk geliyorum açtığın konulara senin başladığın işler reklam bütçesi gerektiren projeler bu yüzden kaybediyorsun 0dan başlayıp yavaş yavaş ilerlemen lazım rekabetin çok olduğu sektörleri bir kenara bırak
Lokasyon123

kişi bu mesajı beğendi.

karotis karotis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 7 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Demek ki sen yanlış ilerliyosun hocam bundan 15 gün önce ilk uygulamamı yaptım codecanyon hazır script yayınlandıktan sonra 13. günde 2.300 tl getirisi oldu şuan kaldırdım yayından başka projeler yapmak istediğim için

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)

darknov4 adlı üyeden alıntı

Forumda denk geliyorum açtığın konulara senin başladığın işler reklam bütçesi gerektiren projeler bu yüzden kaybediyorsun 0dan başlayıp yavaş yavaş ilerlemen lazım rekabetin çok olduğu sektörleri bir kenara bırak

Oneriniz var mi hocam ?

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)

karotis adlı üyeden alıntı

Demek ki sen yanlış ilerliyosun hocam bundan 15 gün önce ilk uygulamamı yaptım codecanyon hazır script yayınlandıktan sonra 13. günde 2.300 tl getirisi oldu şuan kaldırdım yayından başka projeler yapmak istediğim için

Iste ben bundan bahsediyorum allah bereket versin hocam yanlis anlamayin sadece ornek olusturdugunuz icin tesekkurler
karotis

kişi bu mesajı beğendi.

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Kazanamıyorsan fikrini değiştir, yaptıklarını değiştir, sektör değiştir. Siteden olmuyorsa başka yerden olur, mobilden olmaz başka yerden olur. Bunca zamana kadar yaptığın analiz ve işler yanlış demek ki.

Sorgulama, değiştir kendini.

Gerisi gelir...
sokrates Lokasyon123

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam, girebilecegim bir baska sektor suan kafamda yok bu sebeple olsa girerim zaten sektore youtubetan, mobile her alanda islem yaptim

AlmaciBurak AlmaciBurak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Video Animasyon & Grafik Tasar
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 2 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam, girebilecegim bir baska sektor suan kafamda yok bu sebeple olsa girerim zaten sektore youtubetan, mobile her alanda islem yaptim

Yanlış burada işte kardeşim tam olarak... Youtube'dan, mobil aplikasyona kadar her işi yaptın ama ne kadar azimle yaptın? Kendine birkaç soru sorarak yanlışı bulabilirsin... Eğer bir işe başlayıp 1 ay sonra para kazanamıyorum diye bırakıyorsan bu işleri hiç yapma zaten. Kimse 1000 adımlık yere 10 adımda varmıyor. Düşün bir konuya odakla kendini ve elinden gelenin en iyisini yap, sıkılmadan her gün aktif ve güncel olarak devam et. Şunu unutmayın arkadaşlar, yola başlayıp sıkılarak devam etmeyenler kaybetmeye mahkum, yolda ki engelleri ve zamana rağmen devam edenler zaten bir şekilde yolunu buluyor... Bol şans.

http://www.youtube.com/geneloji - Bu kanal canlı çok heyecanlı...

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam yaptigim projeler genelinde özgün yada bence oyle olan projelerdi. 1 ay ugrastim evet ama 1 ay sonunda kazandirmiyorsa kurek cekmenin mantigi yok. Kazanmadim mi evet son uygulamamdan kazanmistim onuda google sağ olsun bertaraf etti benzer icerik olmayan seyi benzer icerik diye isaretledi

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al