wmaraci reklam
lidertakipci

Yapma!

3 Mesajlar 628 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

selamim selamim http://mehmetcabar.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Endüstri Mühendisliği
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 104 / 60
  • Ticaret 32, (%100)

• Olur olmaz yerlerde arıyorsun, sonra niye cevap vermedin diye kızıyorsun. KIZMA!

• 50 kuruşa evinde içebileceğin bir kahve için dışarı çıkıp cool bir mekanda 5 lira ödüyorsun ve cool değil, mal oluyorsun YAPMA!

• Hayatta en nefret ettiğim 216 tane şeyden birini yapıyorsun, yalan söylüyorsun. SÖYLEME!

• Suya dayanıklı telefon yapmayı akıl ediyorsun ama şarja dayanıklı telefon yapmayı akıl edemiyorsun. ET!

• Öyle şarkılar yapıyorsun ki, her dinlediğimde tekme tokat dövülüyor gibi oluyorum. YAPMA!

• İşimi gücümü bırakıp sana 300 karakteri aşan mesaj yazıyorum ama sen 2 saat sonra cevap veriyorsun. VERME!

• Annen baban üzülecek diye tınlamıyorsun ama sevgilin üzülecek diye kendini oraya buraya atıyorsun. ATMA!

• Seni kaç defa üzen erkeğe aptal gibi hala gidip, özünde iyi biri diye seviyorsun. SEVME!

• Irkçılık yapmam diye sürekli tweet atıyorsun ama beyaz Iphone’a, siyahından daha çok para veriyorsun. VERME!

• Ben vazgeçmeyi bilmiyorum ama sende vazgeçilmez olduğunu sanıyorsun. SANMA!

• Spermler arasındaki yarışı birinci olarak kazanıp dünyaya geliyorsun sonra ekmek almak için bakkala gitmeye üşeniyorsun.YAPMA!

• Cips poşetlerinin içine çıtır para koyacağına ıslak mendil koymuyorsun. KOY!

• Kış oldu diye dışarı çıkarken üzerime kalın bir şeyler giymem için zorluyorsun ama yemeğe oturduğumuzda sofraya soğuk su getiriyorsun. GETİRME!

• Telefon gelince odadan kalkıp sanki CIA’den aranmış gibi dışarıya konuşmaya çıkıyorsun. ÇIKMA!

• Çarpışan arabalara biniyorsun ama çarpışmamak için kenarlarda dolaşıyorsun. DOLAŞMA!

• Odama kapıyı açıp girdiğin halde, dışarı çıkarken kapıyı kapatmıyorsun. YAPMA!

• Çikolatanın mutluluk getirdiğini düşünmüyorsun ama insanlar öyle diyor diye yiyip şişmanlıyorsun. YEME!

• Okulda işin düştüğünde “Mehmet, napıyorsun?” diye arıyorsun ama işin bitince aramıyorsun artık. ARA!

• Cam kenarında elinde kahve ile resim çektirip cool görünüyorsun ama sonrasında kezbana dönüyorsun, biliyoruz. ÇEKTİRME!

• Evleninceye kadar elin erkekleri ile oynaşıyorsun sonra gelip ben namusluyum diyorsun. DEME!

• Evleninceye kadar her haltı yiyorsun sonra ben namuslu kız alcam diyorsun. ALMA!

• Mahremi olmayan iki insanın öpüşmeleri, cinselliği, seksi şeyleri modernlik ve ihtiyaçtan diyorsun. DEME!

• Okumadığın halde kitap resimleri paylaşıyorsun ve cool gözüktüğünü sanıyorsun. YAPMA!

• Facebook’ta ki akrabalar, Twitter’a gelmeye çalışıyorsunuz. GELMEYİN!

http://www.mehmetcabar.com/yapma/
BKD ibo71 kadir001

kişi bu mesajı beğendi.

Trustflow 42 Kaliteli Kişisel Blog: www.mehmetcabar.com | Mutluluk Satıcısı
wmaraci
reklam

ibo71 ibo71 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek kendi halinde
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1051
  • Beğeniler 930 / 196
  • Ticaret 14, (%100)
tespitler ibretlik ben beğendim :)

firuze firuze WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Fotoğrafçı
  • Konum Hollanda
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 29 / 30
  • Ticaret 8, (%100)
Harika :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al