wmaraci reklam

Yardım kampanyası wmaracı destek ekibi !

21 Mesajlar 2.539 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Webdanismanlikc Webdanismanlikc www.webaski.com Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 177 / 237
  • Ticaret 89, (%98)
Merhaba arkadaşlar, öncelik ile mesajımı mobilden yazdığımı belirtirim, cümlelerim de yanlışlık olursa af olsun.

çoğu arkadaşlarımız forum da beni tanıyorlardır eski nick ( ceqyat ) olarak. Arkadaşlar doğu daki öğrenci kardeşlerimize yardım kampanyası başlattık, çoğu öğrenci ayakkabısız, montsuz okullara gidiyorlar. Daha önceden kendi bütçelerimiz ile 200 adet ayakkabı dağıttık okullara 1 ay önce. ( Resimleri konuya eklerim bilhisayara geçtiğim de) . Hedefimizi 1000 ayakkabı yaptık bu sefer ve forum da destek olmak isteyen arkadaşlarımızla da paylaşmak istedim, şahıs, firma, kurum yardımları olabilir diye. 200 adet aldığım ayakkabıların faturasını ve resimlerini konuya ekleceğim. Şimdi arkadaşlar yardım etmek isteyen arkadaşlar yapacağınız yardımın hiç bir şekilde ne kadar olduğunu önemsemeden, herkesin kendi çapında yardım yapmaları, gönlü zengin insanların hassasiyet göstereceğini düşünüyorum. Yardım etmek isteyip de imkanları el veremeyen dostlarımız, kardeşlerimiz de konuya yorum yapmaları, konuyu paylaşmaları, çevresine bahsetmeleri ile çok büyük katkı da bulunmuş olurlar. Konuyu aktif bırakacaz 2 hafta boyunca, yardımlarınızın sonucunu buradan paylaşacam, yapacağımız ve yaptığımız yardımları buradan isim ve yüzleri göstermeden paylaşacağım.

Güven sorunu yaşayan arkadaşlarımız bana özelden ulaşıp bilgi alabilirler, çocuklar üşümesin, eğitimlerini daha sağlıklı ortamlar da alabilsinler.

suskun MeMo MaskeliEskiya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

• Üyelik 08.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 177 / 237
  • Ticaret 89, (%98)
Güncel arkadaşlar, konuyu forumda görmeyen arkadaslara yaymak için destek veriniz lütfen.
suskun alpaslancbkl

kişi bu mesajı beğendi.

MeMo MeMo SEO Candır, MeMo Uzman :) Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster, Editör, SEO Uzmanı
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad T** M**
  • Mesajlar 2187
  • Beğeniler 1198 / 578
  • Ticaret 50, (%100)
nedense kimse yazmıyor konuya
suskun

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 08.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 177 / 237
  • Ticaret 89, (%98)
MeMo hassas bir konu, herkesin destek vereceği bir çalışma normal de bu konu da wmaracından beklediğim ilgi ve hassasiyeti alamadım bende. Bu konu üzerine çok üzüldüm bende. Ama çevremden ve bazı şahıs firmalardan destek aldık ve almaya devam edecez inşallah. Konu hakkında hassasiyetin için teşekkür ederim
suskun MeMo

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
200 adet aldığım ayakkabıların faturasını foruma ekleyeceğim resimleri de koyacağım yazdıktan sonra bu dediklerinizi yapmamış olmanız manidar bir durum değil mi?

serzenişte bulunmadan önce iğneyi kendinize batırın sonra başkasına çuvaldızı batırırsınız hocam.

• Üyelik 08.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 177 / 237
  • Ticaret 89, (%98)
ermaneray konuya yazdığınız için ve hassasiyetiniz için teşekkür ederim 😊 mobilde olduğum ve yoğun çalıştığımdan dolayı konuya resimleri ekleyemedim, sizin mesajınızın ardından mobilden resimleri ekledim. Konu hakkında kafasında soru işareti kalan arkadaşlar bana özelden yazabilir, ayakkabıların nereden alındığını yardımların hangi okula yapıldığını resmi belge ile yapılan izinin resimlerini gönderebilirim.
suskun

kişi bu mesajı beğendi.

Link Link WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1546
  • Beğeniler 379 / 426
  • Ticaret 46, (%100)
Herkes istedigi okula yardimi kendi yapsin. Araci kullanmayin sakin.

Deneme

suskun suskun Berat Fm Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tekstil
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 889
  • Beğeniler 758 / 208
  • Ticaret 30, (%100)
Allah razı olsun doğuda birçok ögrenci zor şartlarda okuyor kéşke imkanım olsada yardim etsem inşAllah durumu musait olanlar arkadaşlar yardımcı olur
Webdanismanlikc

kişi bu mesajı beğendi.

http://www.cepradyom.com/

• Üyelik 08.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 177 / 237
  • Ticaret 89, (%98)
HuseyinAKKUS lütfen konuya baltalayıcı şekilde yorum yapmayın. Herkesin imkanları bir okula yardım edecek kadar yok. Bu şekilde konusarak insanların aracı kişi için şüpheli duruma getirdiğini belirtmek isterim. Bu konuda hassasiyet göstermenizi rica edecem. Burada bu konuyu açmam belli ki hata oldu, ama konuyu kaldırmayacam, 2 hafta sonunda yaptığımız destek resimlerini buradan yayınlayacağım.
suskun MeMo

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 08.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 177 / 237
  • Ticaret 89, (%98)

suskun adlı üyeden alıntı

Allah razı olsun doğuda birçok ögrenci zor şartlarda okuyor kéşke imkanım olsada yardim etsem inşAllah durumu musait olanlar arkadaşlar yardımcı olur

Bu şekilde düşünmeniz bile yeterli, en azından yalnız olmadığımızı hassas bir konuda hem fikir olduğumuzu bilmek sevindirici, maddi imkanları olmayan arkadasların bu şekilde destek olmaları bizim için çok ayrı bi moral ve motivasyon olduğunu belirtmek isterim. Teşekkür ederim 🤗
suskun

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al