wmaraci reklam

Yardımınıza ihtiyacım var.

3 Mesajlar 473 Okunma
smmexpress

moris moris ◡̈ Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 831
  • Beğeniler 266 / 265
  • Ticaret 26, (%100)
Hayırlı akşamlar, gokano adlı bir sistem var ve uzun zamandır kullanıyorum. Her gün giremiyorum ama malum üniversite sınavı vs. Neyse uzun lafın kısa sistemde gold member denen bir olay var, bunun için de 30 arkadaşını siteye üye etmen gerekli. Ben daha önce forunda konu açmıştım sağolsun 12 güzel insan 3 dakikasını ayırıp üye olmuştu. 18 kişi kaldı :( Sizden ricam 3 dakikanızı ayırıp referans linkimi kullanarak üye olmanız;

http://gokano.com/ref/PGase7Lp

Ayrıca sistemden bahsetmek gerekirse günlük giriş yapıp tek soruluk ankete katılıyorsunuz ve günlük bonus alıyorsunuz. Bunları biriktirip , hediye zamanı geldiğinde biriktirdiğiniz puan ile seçtiğiniz ürünü alıyorsunuz. İphone 6 bile var internette kanıtları var. Çok köklü bir site haberiniz ola. Benim şuan 220 küsur puanım var 350 yapıp go pro almayı hedefliyorum, bana destek olursanız sevinirim.

Refsiz http://gokano.com/

wmaraci
reklam

Yusuf Yusuf WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 833
  • Beğeniler 36 / 177
  • Ticaret 30, (%100)
Yalan dolan dostum böyle şeyler vaktini harcama boşuna.

Yakında

Sumatrabilisim Sumatrabilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 15 / 78
  • Ticaret 4, (%100)
Hediye verecez diyip aynı anda sunucuları çöker site açılır birde bakmışın ki tüm hediyeler tükenmiş, yersen ;)

Ek Olarak: Kendin sahte e-posta ile gold member olabilirsin,banlıyoruz dediler kendi açtığım 50 hesap ile ref yapmıştım gold member tişörtümü de yollamadılar sürekii size e-posta atıp nedeninizi isteyeceğiz diyor , yine yersem ;)

Ek Olarak:

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al