wmaraci reklam
lidertakipci

Yazbee hakkında

7 Mesajlar 912 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

anilcagliyan anilcagliyan WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 331 / 333
  • Ticaret 11, (%100)
Sizce yazbee tutar mı?

Açıkçası ben iyi reklam bastıklarını düşünüyorum ancak tutacağını sanmıyorum. Çünkü uygulama üzerinde yaratıcı bir fikir göremedim. Mavi tik olayı bile çakma. Twitter dava açsa büyük ihtimal çoğu alanda kazanacaktır.

Ayrıca havuz sistemi yapanlar ortaya çıkmış bile :)

wmaraci
reklam

FuryQaos FuryQaos WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 30.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 115 / 110
  • Ticaret 1, (%100)
Tutmaz diyince , " ulan ne diyelim adamlar yerli ve milli bir proje yapmişlar " falan diyorlardi :) app'leri çöp resmen , websitelerinde dediğin gibi mavi tik olayi vs. , ben sadece şunu söyleyeyim ; yazbee ekibinden bir şey olmaz , projeyi yapan kimse bu hantal ekibi dağitip işine gereken önemi veren insanlarla devam ederse başarili olurlar , tahminimce var olan ekip site tanitimiyla gelen hit'e kanıp çok fazla havalara girdiler :)
anilcagliyan

kişi bu mesajı beğendi.

joyned joyned WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ön muhasebeci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad R** O**
  • Mesajlar 797
  • Beğeniler 225 / 224
  • Ticaret 0, (%0)
Bende hiç beğenmedim farklı bir isim ve Instagram tarzı olmalıydı instagramı seviyoruz. (Kendimde instagramdan çıktığım yoktur tek kullandığım sosyal medya denebilir keşfet değilde bir iki fenomen takibi ve youtube magazin).
anilcagliyan

kişi bu mesajı beğendi.

mehmet01 mehmet01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ...
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 329 / 328
  • Ticaret 1, (%100)
İnternette bedava yüzlercesi bulunan twitter çakması bir site. Sitenin birkaç yerinde ingilizce kelimeler kalmış. Yeterince Türkçeleştirememişler sanırım. Ya da kendileri ingilizce olarak kodlayıp çevirmiş :p Sitedeki hataları saymıyorum bile. Siteye ilk paylaşım 4-5 ay önce atılmış ama nedense sitenin yazılımı hala bitmemiş gibi. Kullananlar sırf yerli ve milli diye meraktan kullanıyor şimdilik. Yoksa kullanımı çok rahat bile değil. Twitter'ın yanından bile geçemez malesef.

Ama dilerim başarılı olurlar da ülke olarak bir gıdım daha zenginleşiriz. Tabi eğer site tutunca vergi çok diye birkaç sene sonra ülkemizden kaçmazlarsa... :)

Çok büyük reklam yapmışlar. En kısa zamanda site üzerinden bir gelir kapısı açamazlarsa (reklam yayınlama vs.), paraları bitip yeni üye çekemezlerse çöküşe başlarlar. Şuan sırf yeni gelenler ve fenomen olmak isteyen bazıları sayesinde biraz ayakta kalıyorlar. Diğerleri bir bakıp çıkıyor. Bakalım ne kadar dayanacaklar. 6gün önce 90bin kullanıcıya eriştik demişlerdi. 3 gün önce de 120bin dediler. Şimdi 150bin olmuştur o zaman. Hayırlısı...
anilcagliyan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
Bu tarz yerli, milli, enflasyonla mücadele sosyal medya siteleri her yıl geleneksel olarak 4-5 tane kuruluyor ama bir şey olduğu yok:dd
anilcagliyan

kişi bu mesajı beğendi.

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)
yaani'yi hatırlayan, ne oldugunu bilen var mı ?
anilcagliyan

kişi bu mesajı beğendi.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

bulentking bulentking WordPress Developer Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** L**
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 91 / 127
  • Ticaret 1, (%100)
Yaani Turkcell sayesinde ayakta, yoksa bi cacık olmaz ondan. 10 dakika sadece web sitede blog okuyordum 200MB internet bitti.
anilcagliyan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al