freelance iş ilanları

Yazılım Mühendisiliği Öğrenci Adayına Yardım

3 Mesajlar 683 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

HidrolikAdam HidrolikAdam yok Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek yok.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 475
  • Beğeniler 316 / 114
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar, 18 yaşında liseden yeni mezun olmuş ve kötü geçen bir sınav anı sonrası mezun kalmış bir gencim. Beni forumda belki görmüşsünüzdür, denk gelmişizdir, belki de ilk defa bu başlıkta göreceksiniz.

Benim hedefim Bahçeşehir Üniversitesi Yazılım Mühendisliği Bölümünü tam burslu kazanmak. Zaten sırf bu bölüm için mezun kaldım. Ancak geçen sene yaşadığım tatsız sınav anında şanssızlık gibi faktörleri elemek adına Apply Bau'ya başvuracağım bu sene.

Apply Bau öğrenci adaylarının sınavdan önce kendilerini tanıtıp, hedefleri için şuana kadar yaptıkları ve yapacakları şeyleri, fikirlerini mail yoluyla anlattıktan sonra bir mülakat ile değerlendirilip, potansiyeli olduğu kanısına varıldıktan sonra daha sınava girmeden burs alma işlemine deniyor. Benim anlayabildiğim bu en azından.

Bu sene bunun için ders çalışmanın yanında kendimi geliştirmek için çok çalışıyorum,
kendime bir adet kişisel blog açtım. *
Bir adet henüz tamamlanmamış sözlük scripti üstünde çalışıyorum.*
Bir adet wordpress için sözlük teması yayınladım. *
Bu gün ilk kez hazır kod paylaşımı yaptım, kod bilgisi olmayanlar adına yaptığım bir çalışma. *

Biraz reklam gibi oldu farkındayım ama ben çok istiyorum bu bölümü kazanmayı, ve tam burslu dışında okuyamayacağım için de her türlü şansı değerlendirmem gerek. Bana şuana kadar yaptıklarımın yeterliliği hakkında eleştiri, neler üzerine yoğunlaşmam gerektiği konusunda fikir verebilirseniz çok memnun olurum. Yazı uzun oldu, uzunluğundan dolayı belki çok okuyan olmaz ama siz buraya kadar okuduysanız lütfen çok kısa da olsa bana diyecekleriniz varsa onları paylaşır mısınız?

Ek olarak bir kaç site daha var ama çok fazla link paylaşımıyla reklam algısı yaratmaktan kaçınmaya çalıştım. Teşekkürler.

Mimarlık/Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi. Kendi halinde.
wmaraci
reklam

xFeyz xFeyz creative solutions Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek developer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 195 / 222
  • Ticaret 8, (%100)
bir kaç fikrim var, ulaşırsan yardımcı olabilirim belki.

EFSANE! | omerbeyoglu.me

HidrolikAdam HidrolikAdam yok Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek yok.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 475
  • Beğeniler 316 / 114
  • Ticaret 1, (%100)

xFeyz adlı üyeden alıntı

bir kaç fikrim var, ulaşırsan yardımcı olabilirim belki.

pm atıyorum hocam.

Mimarlık/Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi. Kendi halinde.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al