wmaraci reklam

Yeni Trafik Kanuna Göre İlk UBER ARACI BAĞLANDI!

7 Mesajlar 1.162 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

HMAWebHizmetleri HMAWebHizmetleri WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 14 / 14
  • Ticaret 2, (%100)
Yeni trafik kanuna göre ilk Uber aracı bugün bağlanmış arkadaşlar! Böyle bir hizmete korsan muamelesi yapmak gerçekten saçma. Uber sayesinde taksicilere bir alternatif doğdu, taksiciler kendilerine çeki düzen vermeye başlamışlardı, gerçekten üzücü.

KAYNAK : https://www.cevapsor.com/soru/yeni-trafik-kanuna-gore-uber-araci-baglandi/

wmaraci
reklam

Gerilim Gerilim alokapida.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1916
  • Beğeniler 496 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
Taksicilerden oy kazandı işte ne olsun..
FurkanCanoz weblife11

kişi bu mesajı beğendi.

Hemenjet - Market Alışverişin Jet Hızında Kapıda (hemenjet.com)

faruk16 faruk16 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 659
  • Beğeniler 324 / 170
  • Ticaret 3, (%100)

Gerilim adlı üyeden alıntı

Taksicilerden oy kazandı işte ne olsun..

Çok basit düşünüyorsunuz, taksi şöförlerinden kazandığı oyu uber söförlerinden ve yolcularından kaybeder.

Her ne kadar uber kalitesini taktir etsemde, taksiciler milyonlarca lira verip aldığı plakalarla bu işi yaparken uber hiç bi para vermeden aynı işi yapıyor. Bu sebeple haksız kazanç olduğunu düşünmekteyim.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

faruk16 adlı üyeden alıntı

Çok basit düşünüyorsunuz, taksi şöförlerinden kazandığı oyu uber söförlerinden ve yolcularından kaybeder.

Her ne kadar uber kalitesini taktir etsemde, taksiciler milyonlarca lira verip aldığı plakalarla bu işi yaparken uber hiç bi para vermeden aynı işi yapıyor. Bu sebeple haksız kazanç olduğunu düşünmekteyim.

Hiçbir para vermeden derken? Vergilerden falan haberinzi yok galiba. Uber her şeyi çatır çatır veriyordu. Taksici terörüne yenik düştü o kadar. Medeniyeti kaldıracak seviyeye gelmedik daha. İşini iyi yapan kazansın mantığı yok. Ben kötü yapsam da arabam leş gibi koksa da yolcu üstüne de hucumlasam ben kazanayım diyorlar hepsi bu
ilkayy FurkanCanoz LiDYASIZ

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

faruk16 faruk16 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 659
  • Beğeniler 324 / 170
  • Ticaret 3, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Hiçbir para vermeden derken? Vergilerden falan haberinzi yok galiba. Uber her şeyi çatır çatır veriyordu. Taksici terörüne yenik düştü o kadar. Medeniyeti kaldıracak seviyeye gelmedik daha. İşini iyi yapan kazansın mantığı yok. Ben kötü yapsam da arabam leş gibi koksa da yolcu üstüne de hucumlasam ben kazanayım diyorlar hepsi bu

Tamam taksicilerde vergi veriyor, Uber'de ama taksi plakası İstanbul'da kaç milyon tl bilginiz varmı? Uber bu plakaya para vermiyor onu diyorum.

Diğer dediklerinizde tamamen haklısınız, bende Bursa'da Uber olsa kullanırım ama taksicilere de verdikleri plaka paraları koyuyor bence.

tevfikkavil tevfikkavil Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 7 / 138
  • Ticaret 11, (%100)
faruk16 uzun zamandır İstanbulda taksi plaka satışı olmadı. Olsa bile mafya dediğimiz türde insanlar alıyor. Bu taksi plakaları zamanında ücretsizde verildi o zamandan stoklayan insanlar mevcut. O yüzden konuya balıklama atlamışsınız ama uber aracının dizaynı ve sıfır kilometre mercedesin ötv indirimi vs olmadan gelen fiyatı sizce ne kadar bilginiz var mı? Şahsen taksicilerden daha çok hakediyorlar o parayı.
weblife11

kişi bu mesajı beğendi.

atlas14 atlas14 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Cep Telefon Teknik Servis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 462
  • Beğeniler 64 / 136
  • Ticaret 11, (%100)
Niye ülkemizde taktir edilesi bir hizmeti alabora etmeye çalışılır anlamış değilim
taksiye biniyorum adam ben sigara kullanmadığım halde camlar kapalı sigara içiyor hiç 'de merak etmediğim hayat hikayesini argo ve küfürlü bir şekilde dile getiriyor anlıyorum psikolojik sorunları var ama bende terapi uzmanı değilim, para veririm üstünü vermemek için çekinmese koltuğun altında para arıyacak
ama uber hoş geldiniz efendim sonrası gideceğiniz konuma gidiyorsunuz kışın sıcak yazın ferah vip hizmet temiz güvenli konforlu ben bu hizmeti niye bırakıpta taksiyi tercih edeyimki inanın kısa mesafe için paramla taksi durdurmaya korkar oldum uber gideceğim konumu dahi sorgulamıyor
ubere alternatif turkuaz taksi çıkardılar sarı taksiden hiç bir farkı yok bilginiz olsun ubere biniyorum 10 tuttuysa 20 veriyorum hakları çünkü

he ubere karşımı cıkıyor taksiciler ozaman uberin verdiği aynı saygıyı aynı konforu verecek net
HMAWebHizmetleri

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al