Öncelikle merhabalar arkadaşlar. Geçenlerde başka bir webmaster formunda çoklu üyelikten sebep kullandığım hesap banlanınca öğrendiğim bir durum için fikirlerinizi almak istedim. Sitede diğer üyeliklerim ban konumda paylaşınlınca bir baktım ki adıma 5 hesap açılmış ve benim adımla bayağı hosting satılmış. Satış yapılan hosting firmasını araştırdım btk'dan adıma izin belgesi alınmış. E-Devlet üzerinden BTK sorgulaması yaptığımda benim T.C. kimlik numaram adım soyadım ancak telefon numarası mail adresi ve ikamet adresi başkasına ait. Üniversiteye gitmeden önce kısa süreli çalıştığım bilgisaya firmasında bizle beraber çalışan kişi benim adım benim kimlik numaram ile btk'ya kendi iletişim ve ikamet adresini vererek sağlayıcı izin belgesi almış. Bir güzelde milleti 2011-2012 yıllarında mağdur etmiş sağlam küfürler yemiş. Banlanana kadar diğer üyeliklerimi görene kadar haberim yok :) Kaldı ki ozamanlar düz liseden yeni mezun olmuş format atmayı bilen kasa toplayan biriyim. Kişiye şuan ulaşamıyorum yurt dışına yerleştiğini biliyorum sadece. Ancak BTK'da şuan aktif olmasada kaydım görünüyor açıkcası görmekte beni rahatsız ediyor bunla ilgili ne yapmalıyım. Dilekçe verip kaydı sildirmeye mi uğraşmalıyım yoksa olan oldu birşey yapmanın anlamı yok mu?