wmaraci reklam

YKB World Card İle İlgili Sorum Olacak

3 Mesajlar 729 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

rainsquad rainsquad Bizler, biziz. Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek İşsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad L** P**
  • Mesajlar 273
  • Beğeniler 139 / 46
  • Ticaret 7, (%100)
Merhaba YKB bankasında bir adet banka hesabım var dün kredi kartı başvurusu yaptım ve onaylandı. Kart hesabıma tanımlandı, henüz adresime kartım gelmedi neyse asıl sorum bu değil. Aidat ücreti ödeyecek miyim bu karta? bazı yerlerde okuduğum kadarıyla zorunlu değil aidat ücreti ödemek dediler. Şimdi ben bu world card için aidat ödeyecek miyim? Ödersem ne kadar sürede ne kadar öderim?

wmaraci
reklam

100120 100120 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 01.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 32 / 88
  • Ticaret 39, (%100)
Kullanıma açıldıktan 12 ay sonra kredi kartı aidatını ödersin.

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
rainsquad kart aidatı almak yasal değildir. Genelde bankayı ararsın iptal edecem veya sizi thh şikayet edecem diyince tamam beyefendi kartınızı iptal etmeyin. Sizde bize sadece kartımızı kullanma sözü verin diyip geçerler. Şikayetvara şikayet oluştur 2 gün içinde geri dönerler. Baktın etmiyorlar e-devletten thh başvurunu yap ve çıkan sonucu bankaya mail olarak at hemen geri ödemeyi yaparlar.

T.C. Yasalarına göre yapılan bu ücretlendirme 13. Hukuk dairesince verilen 2011/47** esas 2011/115** sayılı son karara göre söz konusu yıllık kart ücreti aidatının bk. 125. Madde ve HGK 2010/1-93-88 sayılı karar uyarınca geriye dönük kesilen kart aidatlarının da iadesinin olacağına dair de kesin hükmü bulunmaktadır.
rainsquad

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al