wmaraci reklam
lidertakipci

Yönetime Çok Teşekkür Ediyorum

15 Mesajlar 2.258 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

BrianFinch BrianFinch Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 21 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Sen de moderatörluk yapma lütfen, Psycho sen burada wmaraci adına konuşuyorsun, çocuk gibi en ufak eleştiride laf sokmaya çalışmamalısın.

wmaraci
reklam

Psycho Psycho <--! Am I Psycho? --> Kat. Mod.
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 5990
  • Beğeniler 3896 / 3909
  • Ticaret 6, (%100)
BrianFinch Sen mesela üye de olma burada.

3. madde de bahsettiğim gibi, forum içi davranışlar çok önemli.

1 ve 2. maddeyi geçse dahi forumda yazdığı mesajlar, açtığı konulara göre de üyeler sürekli inceleniyor. Eğer WM Aracı'nın kalitesine zarar vereceğini düşündüğümüz bir üyeyse anında üyeliğini süresiz olarak durduruyoruz.

Bu arkadaş gibi WM Aracı'nın kalitesine zarar verdiğini düşündüğümüz arkadaşların üyeliklerini durduruyoruz.

Hatalıysam telefon etme, idare et (?)

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
yerinde bir karar olmuş. Hiç ticari açıdan bakmıyorsunuz yada bakıyorsunuzda görmüyorsunuz. Yeni üye olanda konu açabiliyordu, 10,15 mesajı olanda. Bu saydece iyi olmuş Ben Premium değilim ama ;) güzel bir şey olduğu kanaatindeyim

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI

tuuruls tuuruls Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Z**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 10 / 651
  • Ticaret 41, (%100)
Teşekkürler Psycho amacım yıkıcı olmak değildi, yanlış anlaşılmasın lütfen. Fakat benim demek istediğim **************lardan ziyade ticaret zevkini düşürenlerdi. Diğer forumlarda gereksiz ticaret konuları gerçekten az. Kayda geçecek çok az "boş ticaret konusu" var. Burada 3 lira verip o konular açılabiliyor anlatmaya çalışıp anlatamadığım şey buydu. Davetiyeli üyelik sisteminde, insanın zorla bulup alabildiği şeyin kıymeti o üyeye yansıtılıyor. Siz ikinci aşamada yapmışsınız bunu, ve zor değil 3-5 lira bir şey. Bir kıymeti yok yani değer vermesini sağlayacak.

Siz simitten örnek verdiniz ben ilişkilerden vereyim o halde.
Zorla elde edilen insanın kıymeti daha fazladır.
Parayla elde edilen insanın değeri daha azdır.

İkisi de ticarettir, alım satımdır. Kendini satmak, pazarlamaktır. Ne alaka diye düşünecek olan olursa diye ekleyeyim bu son cümleyi ben.

Sevgilerimle.
Umarım başarılarınız katlanarak ilerler, takipçinizim.

wmaraci
wmaraci

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Psycho bazi yerlerin mesela ortak ariyorum gibi bolumlerin ya bilgi bolumune gecmesi yada premium dayatmasindan cikarilmasini talep ediyorum acikcasi buradaki dayatmalar gereksiz geldi bana cunku ticaret ile alakali bir bolum degil burasi parasi olmayan ve sponsor arayan arkadaslar ve ticaretle ugrasmayan sadece sitesi icin ortak arayanlar olacaktir bunlaei dusunurek boyle bir talepte bulunuyorum

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al