lostyazilim

Youtube Fragman Upload Etmek?

5 Mesajlar 750 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

MOmerAlpi MOmerAlpi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Arayüz Geliştirici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 76 / 67
  • Ticaret 26, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Herkese hayırlı geceler..

Bir projem var. Projem dolayısıyla sitemde fragman paylaşacağım. Fragman video kaynakları ise youtube olacak. Bununla da sınırlı değil fragmanı kendi youtube kanalıma upload edeceğim. Bunun nedeni ileride kırık link oluşmaması için. Paranın derdinde değilim para kazanmayı vs. kapatabilirim her neyse bu yüzden de telif yer miyim merak ediyorum.

İnternette çok araştırdım. 2dk geçmezse vs. bişey olmazmış yazıyorlar.
Bunun dışında yabancıların fragmanlarını paylaşırsam pek sıkıntı çıkmayacağı yazıyor.

Aslında reklamlarını yapıyoruz ama ne yapacağım bilmiyorum.. :)

wmaraci
reklam

kelebek kelebek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3142
  • Beğeniler 60 / 764
  • Ticaret 5, (%100)
Benim bildiğim kadarıyla paylaşırsan telif yiyebilirsin ama fragmandan kıssa sahneler gösterir üzerine konuşursun fln telife girmeyebilir ama fragmanın hepsini eklersen telif yeme ihtimalin çok yüksek bence. Bu konuda sana tavsiyem dailymotion kullanman telif konusunda otomatik bir sistem yok bildiğim kadarıyla.
MOmerAlpi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 76 / 67
  • Ticaret 26, (%100)

kelebek adlı üyeden alıntı

Benim bildiğim kadarıyla paylaşırsan telif yiyebilirsin ama fragmandan kıssa sahneler gösterir üzerine konuşursun fln telife girmeyebilir ama fragmanın hepsini eklersen telif yeme ihtimalin çok yüksek bence. Bu konuda sana tavsiyem dailymotion kullanman telif konusunda otomatik bir sistem yok bildiğim kadarıyla.

Amacım tüm filmlerin fragmanlarını upload etmek. Bir şey katmayacağım.. :) Teşekkürler. Düşüneceğim..

Roycolt Roycolt Let's begin! Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 252 / 380
  • Ticaret 28, (%100)
Malesef fragman bile olsa telif geliyor. Bizzat kendi film sitem için bir youtube kanalı açtım ve fragmanları yabancı kaynaklardan indirip upload ediyordum ancak hüsrana uğradım. Bu teliflerin %95'i sadece uyarı olarak yani zararsız geliyor. Ancak aralarında kanal için tehdit oluşturabilecek yani kanalın kapanmasını sağlayabilecek telifler de atıyorlar. Bu şekilde 2 kanalım kapandı.
MOmerAlpi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 22.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 76 / 67
  • Ticaret 26, (%100)

Roycolt adlı üyeden alıntı

Malesef fragman bile olsa telif geliyor. Bizzat kendi film sitem için bir youtube kanalı açtım ve fragmanları yabancı kaynaklardan indirip upload ediyordum ancak hüsrana uğradım. Bu teliflerin %95'i sadece uyarı olarak yani zararsız geliyor. Ancak aralarında kanal için tehdit oluşturabilecek yani kanalın kapanmasını sağlayabilecek telifler de atıyorlar. Bu şekilde 2 kanalım kapandı.

Zaten sunucu olarak kendimizde kesinlikle tutamayız.. :( Youtube da kapanmayacağı garantisi verdiğimden tercih sebebim olacaktı.

Yorumunuz için teşekkürler..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al