wmaraci reklam

YouTube Video Kaldırmak?

4 Mesajlar 468 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

oneyazar oneyazar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 914
  • Beğeniler 126 / 156
  • Ticaret 3, (%100)

Merhaba arkadaşlar bir YouTube kanalı şahsım ve şirketim adina yalan haber ve karalama yapıyor, bu videoyu nasıl kaldırabiliriz. Video kaldırabilen varsa ücret karşılığında yardımcı olabilecek varsa lütfen yazsın.

wmaraci
reklam

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)

video yu atarmısın

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)

hocam izledim çoğunu ve kadının ne sebeble böyle yaptığını az çok anladım normal kaldırmaya yönelik bir durumu yok ifade özgürlüğü vardır ve micul mersin mi ney firma ismi kadın orada dediği kelime şudur. "kendileri beni buldu anlaşma yaptık birlikte çalışacaz diye kanalında tanıtımlar yapacaksın diye ortak olduk 3 kişiyle fakat satış yapıyoruz yapıyoruz benim kazancıma gelince ortada para olmadığını söylüyorlar sürekli milleti kandırma peşindeler **************lık Yapıyorlar niteliğinde" ve sonuç olarak herkes ifade özgürlüğüne sahiptir bizim türkiye insanları olsaydı hadi çıkar amaçlı derdim fakat rus birisi kalkıp bunları söylüyorsa çıkar olmadığı ortada olup sizlere maalesef yardımcı olamayacağımda video yu kaldırmaya yönelik eylemler gerçekleştiremiyeceğim kadın samimi geldi bana 

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: wmgtasarim (23.12.2022 18:01)

oneyazar oneyazar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 914
  • Beğeniler 126 / 156
  • Ticaret 3, (%100)

İfade özgürlüğü başkalarının hakkında yalan video yayınlamak değildir.  Maaş ile çalışan birinin satıştan veya gelirden kar alma gibi birşey söz konusu değildir. Ayrıca samimi geldi dediğiniz kişiyi video çekecek diye iphone 14 almadığımız için böyle şantaj videolar yaptı bizde işine son verdik, şuan 2 avukat dava açtı ve beklemedeyiz sadece ben daha hızlı videoyu silmek için yardımcı olan arkadaşlar talep ettim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al