wmaraci reklam

Ys belgesi acill!

3 Mesajlar 696 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

tahamrt tahamrt tahamert.com Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar VDS sunucu alıp server satmayı planlıyorum bunun için YS belgesi gerekiyormu gerekiyorsa yaş sınırı varmı kargolanıyormu yoksa postacı olarak binaya fatura olarakmı bırakıyor ? BU SORULARIN CEVABINI SİZDEN BEKLİYORUM!

http://tahamert.com
wmaraci
reklam

aliosmanyuksel aliosmanyuksel aliosmanyuksel.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 10 / 20
  • Ticaret 6, (%100)
Acil olabilir ama lütfen konuşma üslubuna dikkat et. Geçenlerde bununla ilgili bir yazı okumuştum. Google'a yazarsan aradığın tüm cevapları bulacağına eminim.

http://eksigram.com - instagram türk takipçi ve beğeni hilesi

ErhanCelikk ErhanCelikk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Hosting Görevlisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 818
  • Beğeniler 141 / 178
  • Ticaret 3, (%100)
Yaş sınırı yok ama yaş sınırını düşündüğünüze göre 18 yaşından küçüksünüz.
18 yaşından küçük birinin bu işlerle ilgisi ne olabilir ki? Host satmaya başlasanız kime ne kadar kalite sağlayabilirsiniz? Bunları düşünerek hareket edin. Bu işte olan size değil müşterinize oluyor.

Sorularınıza gelirsek:
1)Yaş sınırı gerekmiyor ancak vergi levhası gerektiğini düşünürsek otomatik olarak yaş sınırı da geliyor.
2)Başvurunuzu önce site üzerinden yapıyorsunuz ve aynı sayfadan bir çıktı alıyorsunuz bunu imzalayıp TIB sitesinde belirtilen adrese PTT ile kendiniz PTT şubesine giderek gönderiyorsunuz. Başvuru sonucunuz size sistem üzerinden online olarak gösteriliyor eğer eksik bir kısım varsa mail ile size söyleniyor.
3)Belgeniz adresinize gönderiliyor ancak PTT elemanları uyuşukluğundan genelde size sadece bir not bırakıp gidiyor ve belgeyi şubeye gidip kendiniz almanız gerekiyor.

Dipnot: Bu işin acil olan kısmı nedir onu da anlayamadım :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al