freelance iş ilanları

Yunus Emre / yemre

4 Mesajlar 956 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

SabahKemalCansu SabahKemalCansu ♣ SKC Graphic ♣ Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Grafik & Tasarım
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1245
  • Beğeniler 545 / 284
  • Ticaret 2, (%50)
Yunus Emre,son zamanlarda yaptığı wordpress temalarıyla tepeye çıkmış bazı coderler’e fark atmıştır.YEMRE olarak bilinen Yunus Emre,çok suskun ve gizemli biridir.Çok sık tema yapmayan fakat yapınca çok iyi temalar çıkaran biridir Yunus Emre.
Yunus Emre Anlatıyor:

Konya’nın Ereğli ilçesinde doğdum ve şu anda Konya’da ikamet etmekteyim. İlkokul ve liseyi yine Ereğli’de tamamladıktan sonra Konya’ya üniversite durumundan dolayı yerleştim.
Web hayatına yine bir merak ile başladım diyebilirim. Bastıramadığım o merak yüzünden her geçen gün kendimi istemesem bile geliştiriyorum.

İnternet ile olan ilişkilerimde çevremde yardım alacağım kimse olmadı, kendi kendime bu zaman kadar geldim diye rahatlıkla söyleyebilirim.
Web hayatında kendime ” işte benim hedefim şu ” diyebileceğim bişey olmadı sanırım. Şu anda kendi isteklerimi, kendim fazlasıyla karşılayabiliyorum ve çalıştığım iş yerinde üzerime düşenleri de yerine getirdiğim için kendime sıkıntı yapacağım bir durum da söz konusu olmadı.

Şu anda yapmak istediğim işi yapıyorum diyebilirim. Öğrenci olmam da çalışmalarıma engel olmadığı için sevdiğim iki işi bir arada yapıyorum :). Şu anda Selçuk Üni. Bilgisayar Öğrt. 3. sınıf öğrencisiyim. İstediğim üniversitenin istediğim bölünümü okuyorum yani.
İnternet birçok kişi gibi hayatımızın olmazsa olmazlarından artık. Abartmak istemiyorum fakat özellikle iş durumundan dolayı devamlı bilgisayar başında olduğumdan internet benim içinde olmazsa olmazlardan sanırım.

Kaynak: http://biyoblog.com/yunus-emre-yemre.html

wmaraci
reklam

mustafaokumus mustafaokumus KalemiminUcunda Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek Öğretmen
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 80 / 31
  • Ticaret 22, (%100)
Harika bir insan. Harika bir coder. Hayatımda görüp görebileceğim en anlayışı insanlardan biri.

Özgün Makale Hizmeti

Yunusemre Yunusemre Kabul Edilmedi Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1548
  • Beğeniler 963 / 278
  • Ticaret 97, (%100)
Adaşım :) , takip ettiğim bir isimdir..

Riza Riza 1337 @ trendyol Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek 1337
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad R** S**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 1008 / 403
  • Ticaret 21, (%100)
Keşke soyadını da yazsaydın. :) Yunus Emre CEYHAN :)
SabahKemalCansu

kişi bu mesajı beğendi.

1337
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al