Bol bol fıstık ezmesi yiyin. Tavsiyem şekersiz olanından yiyin. Şeker uzun vadede zararlı çıkmanıza neden olur. Günlük kalori ihtiyacınızı karşıladıktan sonra fıstık ezmesini yediğinizde direkt kilo almış oluyorsunuz. 1.85 - 61kg da başladım şuan 64.25kg'yum. 3 haftada aldım bu kiloyu. Günlük 80g tüketiyorum. Tatlandırmak için çok az miktarda bal kullanıyorum. Boyunuz uzun ve kilonuz biraz daha fazla ise gramajı arttırın. Gün içerisinde fazla hareket ediyorsanız bu açığı kapatmak için birkaç adet meyve yiyin. İşlerin hızlanmasını istiyorsanız akşam biraz kuruyemiş atıştırın. Ezmeyi sabah 9-10 gibi yerseniz öğlen yemeğinizi de rahatlıkla yiyebilirsiniz. Ezme vücutta yer kaplamadığı için tıka basa yemeden kilo almış oluyorsunuz.

Cicibebe, yulaf ezmesi vb. yöntemleri denedikten sonra bunun en kolay çözüm olduğunu gördüm. Cicibebeyi de yulaf ezmesini de tüketmek bir süre sonra insanı yoruyor, midede fazla yer kaplıyor. Şuan 2kg ezmeyi 115-130 liraya alabilirsiniz. 2kg bana 20 gün yetiyor. Çok bir maliyeti de yok yani bu şekilde kilo almanın. Sadece süreci hızlandırmak için ek atıştırmalığa ihtiyacınız olursa oradan ek maliyet çıkacaktır.

Dipnot: Ezmenin %70'i yağdan oluştuğu için tüketmeden önce doktorunuza danışmanızı öneririm.