wmaraci reklam

Zippyshare Türk düşmanı mı?

35 Mesajlar 4.091 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Gukuk Gukuk Hukukçu Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Lisans / Hukuk
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 336
  • Beğeniler 67 / 124
  • Ticaret 3, (%100)
Ahahaha nereden nereye bağlamışsınız konuyu. Zippyshare'nin de işi yok bir şekilde Türkiye'ye tepki koyacaktı zaten. Hatta adamlar son toplantıda "Yav hacı biz Türkçe seçeneğini ekleyelim ama bayrak koymayalım. İşte tepkimizi böyle göstererek herkese ayarı vereceğiz" demişlerdir. :D

Sistemsel sıkıntı olabilir, çeviri tam tamamlanmamış olabilir, eklenmiş ama görünmüyor olabilir, olabilirde olabilir yani. Bu tip siteler tamamen kar amaçlıdır. Ticaretin söz konusu olduğu alanda ilgili firma konumu gereği politik bir duruş sergilemek zorunda değilse böyle işlere girip kendi ayağına sıkmaz. Kimsenin umrunda değil yani ırkçılık yapmak herkes paranın peşinde
zexon GunduzT

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

muhendis26 muhendis26 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek makina müh.
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 53 / 68
  • Ticaret 0, (%0)
3 gundur takip ediyorum hala eklenmemis kaynak kodlara baktiginizda bayrak eklemediklerini gorulebilir net olarak

Browland Browland WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Melaturji ve Malzeme Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)

westlife adlı üyeden alıntı

Backlinkcigeldi

"Dünya'nın en ırkçı milletlerinden biri Türklerdir." Siz Dünya tarihine hiç bakmamışsınız sanırım.
Kim kime nerede ne zaman ırkçılık yapmış, kim kimi sömürmüş. Neden bilmem sürekli Türkiye
ve Türk milleti hakkında küçük düşürücü yorumlar yazıyorsunuz, sebebi nedir?

Şunu kabul ediyorum ki Avrupa ve Dünya'nın geri kalanında kötü bir izlenimimiz var.
Kötü tanınıyor olmamız doğru fakat bu söyledikleriniz fazla. Dediğim gibi bizler en ırkçı
milletlerden değiliz. İktidarı sevmiyorsanız (ki bende sevmiyorum) bu sizin politik görüşünüz,
ve saygı duyarım. Ama millete ırkçı derseniz bu işe hepimizi dahil edersiniz ve bu haddinize değil.
Burada dünyaca ünlü bir storage sitesinden bahsediyoruz ve siz ekipten biri Türkleri sevmiyor olabilir diyorsunuz.

Neyse...

Keşke dünyanın en ırkçı milleti olsak. Ne çok isterdim. Milliyetçilik ve ırkçılıktan zerre anlamayan insanlar ırkçılığı ve milliyetçiği kötülüyor.

En ırkçı milletler

Abd
Almanya
İngiltere
Fransa
Rusya
İsrail
Japonya
Çin

Ortak özellikleri dünyanın en güçlü ülkeleri olmaları

Bilmem anlatabildim mi?

Neyse ben yorumları okumaya devam edeyim.
Heisenberg0133

kişi bu mesajı beğendi.

EmrahDD EmrahDD ☪ 𐱅𐰇𐰼𐰚𐰀𐰼 Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Freelance Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 588
  • Beğeniler 173 / 146
  • Ticaret 32, (%100)

westlife adlı üyeden alıntı

Backlinkcigeldi

"Dünya'nın en ırkçı milletlerinden biri Türklerdir." Siz Dünya tarihine hiç bakmamışsınız sanırım.
Kim kime nerede ne zaman ırkçılık yapmış, kim kimi sömürmüş. Neden bilmem sürekli Türkiye
ve Türk milleti hakkında küçük düşürücü yorumlar yazıyorsunuz, sebebi nedir?

Şunu kabul ediyorum ki Avrupa ve Dünya'nın geri kalanında kötü bir izlenimimiz var.
Kötü tanınıyor olmamız doğru fakat bu söyledikleriniz fazla. Dediğim gibi bizler en ırkçı
milletlerden değiliz. İktidarı sevmiyorsanız (ki bende sevmiyorum) bu sizin politik görüşünüz,
ve saygı duyarım. Ama millete ırkçı derseniz bu işe hepimizi dahil edersiniz ve bu haddinize değil.
Burada dünyaca ünlü bir storage sitesinden bahsediyoruz ve siz ekipten biri Türkleri sevmiyor olabilir diyorsunuz.

Neyse...

Diğer yandan zippy için söylenebilecekler çok fazla daha önce bildiğim kadarıyla sadece ingilizce ve almaca vardı diğer diller için zamanla çalışma yapılmış olması muhtemel ve türkçe dilide bu diğer diller arasında kaldı ya da tamamen daha sonra eklendi şu an bir çalışma olduğunu düşünüyorum takip edip üstünde duralım :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

deryaerdil deryaerdil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** E**
  • Mesajlar 595
  • Beğeniler 84 / 223
  • Ticaret 11, (%100)
Classi flagetr yapmışlar flagtr yapıldığı zaman gözüküyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al