İyi günler arkadaşlar.Sitemizi daha yeni açtık henüz 10 günlüktür ve hergün güncellenmektedir.Fragmanlara dikkat ederseniz zaten şuan vizyonda bulunan veya yakında gelecek filmlerin olduğunu ve sadece türkçe dublaj veya altyazılı halinde yayınlandığını görebilirsiniz.Amacımız adım adım ve istikrarlı olarak hergün ileriye doğru yol almaktır.
10 günlük sitemizin tekil girişi 10-15 arasıdır.
---Reklam Birimlerimiz---
250×250 Banner
Sağ sütunda Kategorilerin üstünde yayınlanacak şekilde reklamınızı gösterebilirsiniz.
450×60 Banner
Sitemizin logosunun sağındaki boşlukta belitilen ebatlarda reklamınızı gösterebilirsiniz.
650× 150 Banner-1
Vizyondaki filmler ile Son Eklenenler kategorilerinin arasında kalıcak şekilde reklamınızı gösterebilirsiniz.
650× 150 Banner-2
Son Eklenenler kategorisinin 2. sırası ile 3. sırası arasında 650× 150 Banner şeklinde reklamınızı gösterebilirsiniz.

Şu şekildedir.
Aynı seviyelerdeki veya daha ileri seviyelerdeki siteler ile Reklam Takası yaparak hem backlink kazanıp hemde karşılıklı tanıtım yapabiliriz.Önerisi olan özel mesaj atarsa sevinirim.
Eğer sitemizde hoşunuzda giden ve burada reklamınızı yayınlamak istediğiniz özel bir yeriniz var ise belirtebilirsiniz.
Herkese iyi çalışmalar...
www.Fragmanet.com sitemiz budur aynı zamanda imzamda da bulunmaktadır.