Sitenizin Linki: PM ile (www.habern**.com tam açık halini PM ile iletirim.) DA - PA Değeri : 6-32 Google İndex Sayısı : 5.500 Günlük Tekil Hiti : 1-2k Sitenin Aktif Olduğu Süre : 1 yıl Sitenizin İçeriği : Haber sitesi News Kayıt Durumu : Var Link Türü : Normal dofollow olarak eklenecek. Tanıtım Yazısı Makalesini Kim Temin Edecek : Alıcı (Yazı sizden) TANITIM YAZISI ÜCRETLERİ 1 Adet Tanıtım Yazısı Fiyatı: 150 TL 5 Adet Tanıtım Yazısı Fiyatı: 300 TL 10 Adet Tanıtım Yazısı Fiyatı: 500 TL FOOTER LİNK ÜCRETLERİ 1 aylık : 150 tl 3 aylık : 350 tl 6 aylık : 600 tl 1 yıllık : 750 tl Yazı sitenizde minimum kaç ay kalacak : Site ömrü boyunca sitede kalacak. Ödeme Alabileceğiniz Yollar : Akbank İBAN İletişim PM ile Merhabalar News kayıtlı haber sitesinden tanıtım yazısı satışlarımız başlamıştır. Sitenin tamamen organik hitleri mevcuttur. Sitede 1 editör mevcut ve her gün düzenli içerik girişi yapmaktadır. Alacağınız tanıtım yazısı site ömrü boyunca sitede kalacaktır. Not : Toplu alımlarda indirim yapılmaktadır.