wmaraci reklam

Mail adresime gelen spam mailler

11 Mesajlar 5.362 Okunma
wmaraci reklam

Morfran Morfran Hi again. Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Tasarım, Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad V** Ç**
  • Mesajlar 763
  • Beğeniler 106 / 172
  • Ticaret 16, (%100)
Arkadaşlar bıktım mail adresime kafasına göre spam mail atıyorlar. Mailin altında "Listeden Çıkmak için listedencikar@mynet.com adresine "Çıkar" başlıklı Boş bir e-posta gönderiniz. " yazmasına rağmen çıkar diyorum atmaya devam ediyorlar bu ne yüzsüzlüktür illa yasal işlem mi yapalım spam reklam yapıyorlar diye?

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
hotmaille bağlantılımı sunucu mailin?

Morfran Morfran Hi again. Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Tasarım, Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad V** Ç**
  • Mesajlar 763
  • Beğeniler 106 / 172
  • Ticaret 16, (%100)

depresan adlı üyeden alıntı

hotmaille bağlantılımı sunucu mailin?

Hayır değil hocam doğrudan sunucu mailini kullanıyorum.

cihatnet cihatnet Rüzgara kapılmış gidiyorm Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Proje Koordinatörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 815
  • Beğeniler 442 / 99
  • Ticaret 14, (%100)
Sunucunun mail ayarlarına bak engellemek istediğin, mail adreslerini oraya yazabiliyorsun bende öyle.

Ama bir işe yaramıyor, başka bir mail adresinden tekrar.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

retrospektif retrospektif WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 478
  • Beğeniler 105 / 145
  • Ticaret 7, (%100)
Her gün 8-10 adres engelliyorum. Muhtemelen ben de yakında adresi değiştireceğim. Ve yeni adresi kesinlikle siteye koymayacağım. Bunun dışında yapılabilecek pek fazla bir şey olduğunu sanmıyorum. Ah bir olsa..

Hurkal Hurkal Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 89 / 114
  • Ticaret 0, (%0)
Eğer mail adresiniz doğrudan bir sitede yazıyorsa bunu kaldırın. Mutlaka mail adresini yazmanız gerekiyorsa mail adresinizi bir resim dosyasına yazın, oraya bu resim dosyasını koyun. Ek olarak, kesinlikle mailto:... ile mail adresinizi içerecek şekilde link vermeyin.

Kaydı gerçekleşecek yeni spam maillerden bu şekilde korunabilirsiniz.

aslanates aslanates deli olmak varmış.. Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad T** F**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 16 / 28
  • Ticaret 1, (%100)

retrospektif adlı üyeden alıntı

Her gün 8-10 adres engelliyorum. Muhtemelen ben de yakında adresi değiştireceğim. Ve yeni adresi kesinlikle siteye koymayacağım. Bunun dışında yapılabilecek pek fazla bir şey olduğunu sanmıyorum. Ah bir olsa..

google apps ücretsizken kullansaydınız keşke. google, spam mail ayıklamada çok başarılı. belki yandex ve hotmail de iyidir. kullananlar önerirse onların ücretsiz servislerine domain ekleyebilirsiniz. naçizane önerimdir.

mail adresim 8 yıllık ve belki bin tane siteye üyeyim, belki elli tane yerde de açık açık spam listesindeyim. eskiden engelleyemiyordu çok fazla. şimdi çok memnunum.

Hiçbir şey istedigim yok senden felek, ama yine de ucuz olsun ekmek, ve pahalı olsun insan hayatı..

retrospektif retrospektif WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 478
  • Beğeniler 105 / 145
  • Ticaret 7, (%100)

aslanates adlı üyeden alıntı

google apps ücretsizken kullansaydınız keşke. google, spam mail ayıklamada çok başarılı. belki yandex ve hotmail de iyidir. kullananlar önerirse onların ücretsiz servislerine domain ekleyebilirsiniz. naçizane önerimdir.

mail adresim 8 yıllık ve belki bin tane siteye üyeyim, belki elli tane yerde de açık açık spam listesindeyim. eskiden engelleyemiyordu çok fazla. şimdi çok memnunum.

Google Apps kullanıyorum :) Aslında benim derdim gelen kutusuna düşen spam mailler değil. Spam mailler olması gerektiği gibi spama düşüyor. Ancak çok fazla geliyor. Bununda nedeni sitemde açık olarak mail adresi paylaşmamdan ileri geliyor. Gerekli görmüştüm, aslında gerçekten gerekli ama yeni bir adrese geçtiğimde bu defa sitede yer almayacak. Şimdilik yeni bir adrese geçmemek için direniyorum. Bekliyoruz bakalım :)

Difuzyon Difuzyon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Ambalaj Satış
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 30 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Bilhassa kurumsal web sitenizi çeşitli firma tanıtım sayfalarına eklerken asla mail & telefon vermemenizi öneririm. Her gün gereksiz bir biçimde CD-DVD tanıtım mailleri, işyerinize KAMERA lazım mı? telefonları gelmesinden gına geldi...
3. şahıslarla bilgimiz dışında paylaşılan mail ve telefon bilgilerimiz günün birinde ummadık felaketlere yol açabilir. Ne yazık ki kanuni bir yaptırıma henüz rastlamadım.
CesuryureK

kişi bu mesajı beğendi.

GizemliLORD GizemliLORD Tof AŞ-K Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur oldu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 1331
  • Beğeniler 1632 / 280
  • Ticaret 34, (%100)
Merhabalar..

Eğer mail adresiniz sitenize ait uzantıya sahip ise ve info@siteadı.com şeklinde ise o domaine ait site index aldığı gün spam mailler listesine düşer diyebilirim;çünkü adamlar info'nun boşta olmadığını ve mail olarak kullanıldığını biliyorlar. Bu duruma herhangi bir yerden bulup indireceğiniz mail listesinin önemli bir kısmının info@siteadı.com şeklinde olması yeterli bir örnektir.

( iletisim@siteadı.com önerimdir... )

Ondan sonra Cpanelde mevcut kendiliğinden oluşan mail var birde onu kullanmayın adamlar ...@siteadı.com şeklinde sallasalarda domaine ait cpanelde kendiliğinden oluşan o mail adresine otomatik yönleniyor mailler.

Ulu orta açık bir yerde kesinlikle vermeyiniz mail adresleriniz en zorunlu durumlarda resim formatında(img) yayınlayınız;aksi halde botlar kıpır kıpır geziyor topluyorlar mübarekler ordan burdan.

Sitenizin iletişim kısmında veya ulu orta açık bir şekilde devamlı bir yerde duruyor ise kesinlikle kaldırınız onun yerine Google Re Captcha korumalı olarak yayınlayabilir veya daha güvenli olması için Form şeklinde iletişim sayfası oluşturabilirsiniz..

ReCaptcha koruması:

Link: http://www.google.com/recaptcha/mailhide/

Mail adresinizi yazıp koruyuna tıklıyorsunuz ve çıkan kodu uygun bir yere yapıştırıyorsunuz mail adresiniz Cacptcha kodu korumalı olarak yayınlanıyor.

>>> Örnek İçin Buraya Tıklayınız.

Ondan sonra yazacak çok şey var hocam sunucu maili için diyebileceklerim bunlar genel mailler için ise almanız gereken diğer önlemleri içeren bir kapsamlı yazıma yönlendiriyorum sizleri:

Link: http://hayalcin.com/gereksiz-maillerdenspamdan-nasil-kurtulabilirsiniz.html

Neden TürkNet'li Olmalıyım>>> https://birurl.com/5nHED
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al