Herkese merhaba arkadaşlar öncelikle kendimi tanıtmaktan başlamak istiyorum. Makale işine lise zamanlarında başladım. Dil anlatım hocamın sınavda kompozisyon yazdırdı ve yazdıklarım hoşuna gitti. Bir kaç tavsiyesi üzerine dergilere makale yazdım 2-3 tanesi yayınlandı. Lise orta zamanlarında taraftar sitesi beni buldu ve orada yayınlar yaparak vakit geçirdim. Zaman zaman teknoloji makaleler çıkardım ve en son film sitelerinde konu özetleri film özetleri çıkardım burada çalıştığım yer güzel para verdiği için burada baya vakit geçirdim. Film sitelerinde bir kaç kez değişiklik yaptım çoğu tecrübem buralarda gelişti. Wordpress ve aydizayn başta olmak üzere bir kaç özel script kulandım zaman zaman sıkıntılar çeksem de zamanla alıştım.
Şimdi bir yandan okul bir yandan da bu işlerle uğraşıyorum şuan çalıştığım bir kaç sitede mevcuttur ek olarak bu işleri yapıyorum. Şuan bana yardım edecek 3-4 arkadaşımda mevcut. Birlikte bu işleri yapacağız.

İletişim adresleri:
ahmetssancar@gmail.com

Fiyat
Fiyat size bağlı istediğiniz adet yada aylık haftalık isteminize bağlıdır. Uygun Fiyatlar olacaktır.