Dikkat bu ilan, sitesine veya sitelerine sadece özgün gerçek kullanıcı odaklı faydalı içerikler yazdırmak isteyen alıcılara açıktır.

Kaliteli bir web siteniz var. Ancak düzgün ve kaliteli içerik eklemeye vaktiniz yok veya tek başınıza yetişemiyorsanız bu ilan tam size göre...

Eğer sitenize sadece seo amaçlı güncel görünsün amacıyla makale hizmeti arıyorsanız bu ilan size göre değil!..

Hemen her konuda ciddi, araştırılmış, okuyuculara istediğini veren SEO uyumlu değil gerçekten son algoritmalara uygun semantik gerçek SEO uyumlu makale hizmeti almak istiyorsanız doğrudan PM 'den özel mesaj gönderebilirsiniz.

Makale yazım ücreti 100 kelimesi 5 tl 'dir. Kesinlikle özgün ve doyurucudur. Sürekli işlerde fiyat ayrıca telefonda netleştirilecektir.

İş söz verilen sürede teslim edilir.

Haftalık, aylık sürekli çalışmalarda ayrıca fiyat teklifi verilecektir.

Sektör ve site seçimi hakkı bende saklıdır. Önce siz makale talebinizi bana iletirsiniz, sonra ben web sitenizi ve içeriklerinizi incelerim eğer karşılıklı olarak anlaşırsak çalışmaya başlarız.

Elbetteki hiç bir bilgim olmayan, teknik detaylar içeren konularda uydurma yazı yerine hiç iş alımı düşünmüyorum.

100 kelimesi 5 tl peki fark nedir? Farkı yazmış olduğum makaleler indexlendiğinde fark edeceksiniz.