freelance iş ilanları

Dil Bilgisi Kurallarına Uygun, Anlaşılır ve Akıcı Metin - Makale Yazarlığı Hizmeti!

5 Mesajlar 1.090 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Davidoffer Davidoffer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci / Metin Yazarı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 7 / 1
  • Ticaret 1, (%0)
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık olarak 2 senedir bir yakınımın kişisel web sitesi için edebiyat, sağlık, moda, emlak&konut, spor, teknoloji, ekonomi, biyografi ve sosyal medya gibi konularda makale desteği sağladım. Yazmak benim için bir kazanç kapısından ziyade severek yaptığım bir hobi oldu her zaman. Şu sıralar varolan boş vaktimi de yeniden buna ayırmak istiyorum.

Çalışma planımdan kısaca söz edecek olursam;

- Makale yazılmasını talep ettiğiniz konu internet ve varolan tüm kaynaklardan detaylı bir şekilde araştırılıp, sindirilir.

- Okuyucuyu kazanacak etkili bir giriş yapıldıktan sonra konunun içeriği, yazarın kendi yorumlarıyla da birlikte özgünleştirilerek, bütünüyle talep ettiğiniz kelime sayısına uygun hale getirilir.

- Yazım işlemi tamamlandıktan sonra noktalama işaretleri kontrol edilir ve akıcılığı bozan cümleler makaleden çıkarılır.

Diğer önemli hususlar;

- Kesinlikle ve kesinlikle gereksiz anlatımdan uzak durmaktayım. Bir makale, özellikle de bir web sitesi aracılığı ile yayınlanacak makale, olabildiğince duru ve sade olmalı. Bu konu üzerinde ayrı bir hassasiyet gösteriyorum. Çünkü emin olun insanlar, istediği bilgilere kalın kalın ansiklopediler devirerek veyahutta kütüphanelerde saatlerini harcayarak ulaşmaya üşendiklerin dolayı tercih ediyorlar interneti. Dolayısıyla yalınlıktan uzak, tabiri caizse ''doldurma'' şeklinde yazılan her makale okuyucuyu sıkar ve buda beraberinde size ziyaretçi kaybettireceğinden, web sitenizi olumsuz etkiler.

- Özgünlük durumuna çalışma planımdan bahsederken değindim fakat bu başlıkta ayrı bir parantez açarak altını çizmek isterim ki, bu konuda %100'lük bir garantiden söz edemiyorum zaman zaman. Maalesef her konuda yeterli donanım ve birikime sahip değilim bundan dolayı kalemimin el vermediği durumlarda çeşitli yerlerden üzerinde ufak oynamalarda bulunarak alıntılar alabiliyorum. Bu sadece bir iki cümleyle sınırlı olan ufak bir istisna. Kesinlikle bir makalenin bütününü alıntı şeklinde sağladığım, içeriğin tamamını kopyala - yapıştır şeklinde önünüze sunduğum yok. O yüzden lütfen içinizde bir tereddüt oluşmasın. Yaptığım çalışmanın sonunda ne kadar kaliteli bir iş anlayışına sahip olduğumu göreceğinizden eminim.

- Yazacağım konunun el verdiği boyutta, makalelerimde mizahımı da yer yer kullandığım oluyor. Tabiki akademik bilgi içeren, ağır konularda bu söz konusu değil. Ama oyun incelemeleri, teknoloji, televizyon&sinema, moda vs. gibi konularda okuyucuyla karşılıklı konuşuyormuşçasına bir hava yaratmayı seviyorum. Ziyaretçilerin yüzlerinde ufakta olsa bir tebessüm yaratmanın, okunan konuyu daha akılda kalıcı bir hale dönüştürdüğünü düşünüyorum.

Sitede yaklaşık 8-9 aydır üye durumundayım ama çeşitli sebeplerden dolayı pek aktif değildim. Dolayısıyla herhangi bir ticaret geçmişim de bulunmamakta.
Bu yüzden karşılıklı güvenin oluşması adına konu altına yorum atan ilk 5 arkadaşın minimum 200 kelime olacak şekilde 1 adet makale ihtiyacını seve seve karşılayabilirim. Ondan sonraki gelecek siparişlerde de taban fiyatlandırma olan 100 kelime = 1 TL ve katları halinde, Ziraat Bankası yoluyla alacağım ödemelerimi.

Şimdiden iyi çalışmalar, teşekkürler.
kezbansular

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ozgurgezen ozgurgezen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Bilgisayar Muhendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** H**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 224 / 225
  • Ticaret 16, (%100)
- konu guncellegini yitirdigi icin guncelleme

• Üyelik 15.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 7 / 1
  • Ticaret 1, (%0)

ozgurgezen adlı üyeden alıntı

Merhaba,
Bir konu basligim bulunmakta. Ilgileniyorsaniz, donus yapabilir misiniz?
Tesekkurler.

Dönüş sağlanmıştır.

nazli13 nazli13 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / K
  • Meslek yazar
  • Konum Van
  • Ad Soyad N** Ö**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 2 / 20
  • Ticaret 29, (%86)
Merhabalar.Sürekli makale işlerimiz olmaktadır.Makale fiyatlandırmanız nelerdir?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 15.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 7 / 1
  • Ticaret 1, (%0)

nazli13 adlı üyeden alıntı

Merhabalar.Sürekli makale işlerimiz olmaktadır.Makale fiyatlandırmanız nelerdir?

Taban fiyatlandırmaya göre alıyorum ödemelerimi. 100 kelime = 1 TL ve katları şeklinde.
Toplu taleplerde de indirim şansımız var.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al