wmaraci reklam

Emsalsiz Araştırma Yazıları İçin YENİ

3 Mesajlar 515 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ArsYazar1 ArsYazar1 Kimlik Onayı Bekliyor Kimlik Onayı
  • Üyelik 14.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Home Ofis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 125
  • Beğeniler 30 / 27
  • Ticaret 2, (%100)
Herhangi bir konuda google’de yapmış olduğunuz bir aramada çıkan sonuçların ilk birkaç sayfasında hep aynı hususlardan bahsedildiğinin farkında mısınız?

"OKUYUCUSUNA HİÇ BİR ARTI DEĞER SAĞLAMAYAN İÇERİKLERİN 100 KELİMESİNE 0.50 KR DAHİ VERMEKTEN KAÇININ"

Bu durum herhangi bir konunun farklı ifadelerle tekrar anlatımı değil mi? Aynı şeylerin arama motorları algısında özgün hale getirilip, ancak gerçekte herhangi bir özgünlüğün olmadığı vahim bir netice.. Bunu belki manuel spinleme belki de otomatik sipinleme tekniği ile, belki de fazla bir emek sarf etmeden önüne gelen ilk içeriği değiştirmek sureti ile yapıyorlar.. Sonuçları ve aldığınız makale siparişlerini analiz etmenin zamanı gelmedi mi? Yada bir bloğunuz var: gerçek bir araştırmaya dayanan içerik hazırlamanın zamanı..

Bugün herkes herhangi bir şeyi googleden araştırıyor. İlk birkaç sayfada elde ettiği neticenin ardından sayfayı kapatmak zorunda kalmıyor muyuz?

Çünkü günümüzde fikir işçisi ve bilgi emekçisi yazarlık konusunda maalesef oldukça az durumdadır. Burada belirttiğim ifadeler ile bir çok yazara (bilgi emekçisine) haksızlık etmek istemiyorum. Ancak sonuçlar ortada değil mi?

GERÇEK BİR ARAŞTIRMAYA DAYANAN MAKALELERE NE DERSİNİZ?

Normal şartlarda akademik düzeyde bir çok makale hazırlamış, bir çok teze danışmanlık yapmış biri olarak gerçek bir araştırma dayanan içerikleri sizlere sunmak sureti ile bu sahada tek başına bende varım demek istiyorum.

HER SAHADA MAKALE YAZAMAMAKTAYIM:

Home ofis çalışmak sureti ile henüz yeni başladığım bu sahada başladığım yazarlık sürecinin ayrıntılarını tam olarak ortaya koymuş değilim. Ancak her yazının değeri eşit olmadığı gibi, her sahada da yazarlık yapmanın doğru olmadığını düşünmekteyim.

Bunun için makale içeriklerini normal yazı – araştırma makalesi – teknik makale olmak üzere üç kategoride değerlendirmek sureti ile yazmaktayım. Her kategorinin ücretlendirmesi farklı olacaktır.

Normal İçerik Yazısı :
100 Kelime 1.25 TL olup, Referans Oluşturmak amacıyla geçici olarak ücret 0.80 Kuruş olarak belirlenmiştir.
Araştırma Konusu :
100 Kelime 1.50 TL olup, Referans Oluşturmak amacıyla geçici olarak ücret 1.00 TL olarak belirlenmiştir.
Teknik Makale :
100 Kelime 2 TL olup, Referans Oluşturmak amacıyla geçici olarak ücret 1.25 TL olarak belirlenmiştir.

Yukarıda ifade edilen ücretlendirme genel detayları ile belirtilmiş olup, konu başlıkları ile teklif almanızı önermekteyim. Ayrıca ticaret puanı kişilerin başlangıçta tercih ederek referans olması özellikle istirhamımdır. Ücret ödemesi sipariş teslimi ardından alınacaktır zaten puanı yüksek kişilerden.

SİTENİZİ UCUZ MAKALE ÇÖPLÜĞÜNE DÖNÜŞTÜRMEYİN:

En güçlü SEO bir unsurun yanında siteye gelen ziyaretçinin söz konusu makaleyi okuyarak beğenip, aradığı konuda tatmin olup, başka bir sitede arama yapma ihtiyacı duymamasıdır. Diğer bir çok seo kriterini yaparak ilk sıraya çıkıp, ancak yetersiz içerik ile ziyaretçiyi sitede tutamadığınız taktirde emekleriniz zamanla zayi olacaktır.
UZUC VE ÇOK İÇERİK Mİ – KALİTELİ İÇERİK Mİ?

Yukarıda ki başlıkta da ifade edildiği üzere ben kişisel kanaatim olarak kaliteli az içeriğin kalitesiz çok içerikten daha iyi netice vereceğine inanmaktayım.
SİZLERDE BENİM GİBİ DÜŞÜNÜYORSANIZ DOĞRU KİŞİDE OLDUNUZU BELİRTEBİLİRİM…

NOT: Makaleler araştırma işleminin ardından oluşturulduğundan her güne sipariş alınamamaktadır. Beni her güne içerik girilmesi gereken sitelerden ziyade kaliteli içerik sağlayıcı web sitelerinin tercih etmesini tavsiye ederim. Kaliteli içerikten kastım diğer siteleri küçümsemek değil, daha kalıcı mahiyet arz eden, sürekliliğini kolay yitirmeyecek olan konulardan dolayıdır.
ÖDEMELER : Ticaret puanı düşük olan kişiden peşin ödeme talep edilmektedir. Ticaret puanı yüksek olan kişiden ise siparişin tesliminin ardından ücret ödemesi kabul edilmektedir.

Ek Olarak: Konu gunceldir

wmaraci
reklam

SonYazilim SonYazilim www.sonyazilim.net Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek cad/cam/cae
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 298 / 299
  • Ticaret 61, (%98)

ArsYazar1 ArsYazar1 Kimlik Onayı Bekliyor Kimlik Onayı
  • Üyelik 14.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Home Ofis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 125
  • Beğeniler 30 / 27
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam skypi maalesef kullanmıyorum. Başka ne turlu iletişime geçilebilir

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al