wmaraci reklam

Futbol, Tarih, Felsefe Yazıları Yazılır

2 Mesajlar 574 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Lexcornelia Lexcornelia WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, başlıktaki üç konuda yazı yazabilirim.

Futbol

Uzun yıllardır futbol yazıları yazıyorum, editörlükler yapıyorum, bu alanda 2000'den fazla yazı yazdım, Sabah Gazetesi'nden Gürcan Bilgiç ile röportaj yaptım, bir-iki dergi için yazı yazdım, 20 kişilik ekip yönettim. Futbolla ilgili her türlü içeriği sağlayabilirim. İddaa tahmini yapabilirim, maç önü istatistiki ve son durumlara yönelik yazılar yazabilirim. İzlediğim maçlara dair maç sonu analizleri yapabilirim, gündemdeki olaylarla ilgili yorumlar yapabilirim. Ayrıca isteyen olursa 800-900-1000 kelimelik uzun, analiz yazıları yazabilirim (futbolun tarihi ile ilgili, futbolcular, teknik direktörlerle ilgili portre yazıları, efsane maçlar-olaylar vs. gibi)

Tarih

Çocukluğumdan beri ilgi duyduğum tarihe, son 2 yıldır biraz daha yakından bakmaya başladım ve araştırmalarla, kitap okumalarla bilgilerimi genişlettim. Osmanlı tarihi, Türk Tarihi, Cumhuriyet Tarihi, Atatürk, tarihteki diğer kişiler, kıyıda köşede kalmış tarihi olaylar-bilgiler ya da bilgisayar başına geçtiğimde aklıma neler geliyorsa, ne biliyorsam aktarabilirim.

Bilim - Felsefe - Din

Bu alan da çok zevkli bir alan. Özellikle bilim-din ilişkisi konusu. Bu başlıkta çok iddialı olmasam da bildiklerimi yazmak isterim. Bilim tarihi, felsefe tarihi, önemli bilim adamları, felsefi akımlar, bilim-din-felsefe ilişkisi vs. gibi.

Ayrıca siyaset de yazabilirim elimden geldiğince.

İletişim: PM ya da mail: stansfiel@gmail.com

Ek Olarak: İş alımı açık.

wmaraci
reklam

Gerbelas Gerbelas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 73 / 73
  • Ticaret 10, (%100)
öm gönderildi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al