wmaraci reklam

Hazır Makale Paketleri | Tamamen Özgün | Para iade Garantisi |

9 Mesajlar 1.081 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

nactumu nactumu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 154
  • Beğeniler 1 / 30
  • Ticaret 9, (%100)

3 ve üzeri paket alımında 100 kelime = 1 tl üzerinden hesaplanır.

wmaraci
reklam

beyuzman beyuzman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek webmaster - Mühendis
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad I** I**
  • Mesajlar 1391
  • Beğeniler 515 / 228
  • Ticaret 67, (%99)
tek tek satış var mı hocam ?

ReLaX2 ReLaX2 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek memur
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 34 / 50
  • Ticaret 11, (%100)
Mesaj kutunuz dolu. Hepsi için indirim yaparmısınız?

• Üyelik 21.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 154
  • Beğeniler 1 / 30
  • Ticaret 9, (%100)
ReLaX2 beyuzman yeni makaleler eklendi mail ya da WhatsApp ile ulaşabilirsiniz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ulas1907 ulas1907 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Siteler Sahibi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** T**
  • Mesajlar 274
  • Beğeniler 8 / 24
  • Ticaret 30, (%100)
nactumu.net üzerinden link sattınız ve zamanı dolmadan linkleri kaldırdınız.neredeyse bir senedir sizden ödeme bekliyoruz. sürekli geri ödeyeceğim diyip geri ödeme yapmadınız. evinize kadar telefonla ulaştık hala bir ödeme alamadık. şimdi makale satışına girmişsiniz. lütfen iade ödemenizi hemen yapın. aksi takdirde tüm forumlarda hakkınızda şikayet konusu açılacaktır.Ayrıca whatsapp numaranızda ekli olduğundan telefonla iletişime geçecek kadar ileriye gitmek istemiyoruz sayın umutcan g...r

nactumu

• Üyelik 21.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 154
  • Beğeniler 1 / 30
  • Ticaret 9, (%100)
Geri ödeme alamamanınızın nedenini açıkça belirtmişsiniz tarafımca ödeme yapılacak sözü verilmiştir ancak ticaret etiği dışarısında farklı kişiler konuyla ilgili bilgilendirilmiş.

Satış wmaraci ya da *** üzerinden yapılmadı bu alanlarda konuyu dile getirmek mantıksızdır.

Yine link uzun bir zaman sitede aktif olarak kaldı, ayrıca satışta link için bir süre vaat edilmedi.

Moderatörler konuyla ilgilenirse sevinirim.

• Üyelik 17.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Siteler Sahibi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** T**
  • Mesajlar 274
  • Beğeniler 8 / 24
  • Ticaret 30, (%100)
Posta kutunuz dolu.

site için size ödeme yapıldı ancak sitede 1 ay kaldı. tüm skype yazışmaları ve maileşmeler elimde mevcut.

link uzun bir süre site de kaldı demek çok kolay ama siteyi ben linki aldıktan bir ay sonra kapattınız ve benim sizden 5 aylık alacağım var.

bende tüm mailler var. 4 martta linki almışız 5 nisanda site kapanmış.umutcan.guner@gmail.com mail adresinden gelen tüm mailler var bende.maillerde iade yapılacağını da yazmışsınız.

şimdi bir de ticaret etiğinden bahsediyosunuz :) 1 senedir ödemeyi yapmayan telefonlara çıkmayan ödeyeceğşm diyip ödemeyen adam bana ticaret etiğinden bahsediyor.

Kusura bakmayın skype değiştirip böyle sütten çıkma akkaşık ağzıyla forumlara yazmakla olmuyor bu işler. Ya benim ödememi yapın yada her konunuza bu yaptığınız şeyi anlatacağım bundan emin olun. kaldıki ev telefonu cep telefonu vs olmasına rağmen sizi aramak istemiyorum.

sonuç olarak 300 tllik bir ödeme almam gerekiyor bu ödemeyi ne zaman yapacaksınız?

bir de evet moderatörler bu konuyla ilgilensinler lütfen ve bu arkadaşın ticaret geçmişini gözler önüne serdiğimden dolayı diğer alışveriş yapacak arkadaşlar da arkadaşı tanısın.

bu arada isteyen olursa tüm yazışamaları herşeyi yayınlayabilirim

nactumu

• Üyelik 21.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 154
  • Beğeniler 1 / 30
  • Ticaret 9, (%100)
Karalama yapmanın hiçbir anlamı yok ticaret geçmişim tertemizdir tüm iletişim bilgilerim mevcut yasal olarak hakkınızı arayın.

Konuyu takip eden varsa: 8 yıllık,aylık 500 tl getiri olan siteyi natro'nun ufak bir hatasından dolayı tüm verileriyle kayıp ettim. Dolayısıyla ortada site falan kalmadı, sonrasında arkadaşa ise ödeme yapamadı.

• Üyelik 17.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Siteler Sahibi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** T**
  • Mesajlar 274
  • Beğeniler 8 / 24
  • Ticaret 30, (%100)
yasal olarak hakkımı arayacağımdan , kısa zamanda sizinle iletişime geçileceğinden ve her webmaster forumunda bilgileriniz ile birlikte yapılan tüm yazışmaların ekran görüntüleriyle birlikte paylaşılacağından fazlasıyla emin olabilirsiniz Umutcan Güner bey.Mükemmel temizlikteki ticaret geçmişinizi gözler önüne sereceğim .çok rahat olun.

Bu arada ilanda da whatsapp numaranızı kaldırmışsınız onun da görüntüsünü aldım. :)
nactumu

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al