Hukuk makalesi nedir?

Hukuk makaleleri, detaylı araştırma yapılması gereken, yanlış bilgiye asla tavizi olmayan, hukuksal konularda hazırlanan bilgilendirici yazı olarak tanımlanabilir.

---------------------------------------------------------------------------------

Hukuk makaleleri nerelerde kullanılır?

Hukuk makaleleri, başta avukat siteleri olmak üzere;
- Haber siteleri
- Hukuk forumları
- Bilgi siteleri
- Siyasi alanda faaliyet gösteren siteler

---------------------------------------------------------------------------------

Çalışma sistemi nasıl ilerliyor?

Çalışma sistemimiz, iki farklı şekilde olmaktadır. İlk yöntemde;
Web site adresinizi tarafıma ilettikten sonra, siteniz için en uygun ve sitenizde görüldüğünde tıklanma oranı yüksek olabilecek başlıkları seçiyorum. Detaylı araştırmalar yapıyorum ve hukuk makalenizi hazırlıyorum. İkinci yöntemde ise;
Yazdırmak istediğiniz başlıkları tarafıma ilettikten sonra makalelerinizi hazırlayıp, size iletiyorum.

Hukuk makale fiyatları

- İleri derecede bilgi isteyen, zorlayıcı ve araştırma süreci uzun olabilecek makale hizmetlerinde 100 kelimesi 4 TL olarak ücretlendirilecektir.

- Basit olarak tanımlayabileceğimiz türden konular, örneğin ''Reddi miras nedir?'', ''Kamu ihale davaları'' gibi konularda 100 kelimesi 3 TL olarak ücretlendirilecektir.

EDİT: Hukuksal makalelere ek olarak;
- Sözleşme metin yazarlığı
- KVKK metin düzenlemesi
- Çerez politikası
- Kullanıcı sözleşmesi hazırlanması
- Hizmet sözleşmesi hazırlanması
- Taksitli ödemelerde taksit sözleşmeleri hazırlanması
- Web site ziyaretçi ve üyeleri ile ilgili kullanım sözleşmelerinin hazırlanması
vb. alanlarda hizmetlerimiz faaliyete başlamıştır. Tüm müşteri ve değerli wmaraci üyelerine duyrulur.