wmaraci reklam

İcerikMutfak.com # Bay&Bayan Şef ile SEO Dostu Kurumsal Makale ve İçerik Servisi #

2 Mesajlar 412 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Yazkizim Yazkizim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 2, (%100)

(Tıkla)[/CENTER]

videolarim adlı üyeden alıntı

Tanıtım yazısı alınmıştır, hızlı ve sorunsuz işlem için teşekkür ederiz.

Ownl adlı üyeden alıntı

1000 kelime sipariş veripte 1500 kelime makale veren tek kadro sanırım burası. Kesinlikle tavsiye ederim, kaliteli işçilik dürüst kişiler. Bir sonraki işlerimde ilk tercih olacaksınız, iyi çalışmalar diliyorum.

exceLLency adlı üyeden alıntı

35 adet yazı için çalışma başlatıldı, arkadaşa ilgi alakasından ötürü teşekkür ederim.

İyi çalışmalar.

khA adlı üyeden alıntı

Arkadaşla SKYPE üzerinden editörlük paketleri hakkında konuştuk.

Editörlük işinden çok çeken birisi olarak, arkadaş bana umut verdi.

İnşallah profesyonellikle işlerimizi yürütecek. Sitemizi bu hafta açar açmaz kendilerine emanet edeceğiz.

Her iki tarafa da şimdiden hayırlı olsun.

İlgi ve alakası için teşekkür ederim

PheomiS adlı üyeden alıntı

Hayırlı işler dilerim. Yeni projemde sizinle çalışmayı düşünüyorum. Yakın zamanda geri dönüş yapacağım :)

jobetevrag adlı üyeden alıntı

bir adet makale siparişi verilmiştir. arkadaşlar çok nazik ve ilgililer; memnun kalacağımı düşünüyorum..

Akbas adlı üyeden alıntı

Bu tip yaratıcı projeler desteklenmeli.
Yakın bir süre içerisinde projeye can vereceğiz.Yaklaşık 400-600 adet 200 kelimelik truzim makaleleri gerekecek.Yazabilirmisiniz?

Spare adlı üyeden alıntı

Arkadaşların da dediği gibi konu başlığı oldukça özgün, etkileyici ve dikkat çekici olmuş. Konu tasarımı da öyle keza. Kendisine sipariş verdim, makale tesliminden sonra makaleler hakkında da yorum yapacağım. İyi çalışmalar.

zonbie adlı üyeden alıntı

Kurumsal izlenim yakalanmış, başarılı duruyor. Hayırlı işler diliyorum.

okuzseo adlı üyeden alıntı

Hayırı ve başarılı işler dilerim. İsim çok iyi olmuş, onu belirtmek için yazıyorum :)

CWShadow adlı üyeden alıntı

Öncelikle herkesin belirttigi gibi baslik cok dikkat cekici, diger makale yazarlari arasinda kendinizden söz ettireceginizi düşünüyorum. Ve işinizi de düzgün bir şekilde yapip bu sektorde iyi yerlere geleceginizi dusunuyorum.
Simdiden hayirli satislar.

realmerciless adlı üyeden alıntı

Konuyu beğendim, site işlerine tekrar start verince tekrardan inceliyeceğim.

birkan2096 adlı üyeden alıntı

Öncelikle hayırlı olsun hocam. Site ismi oldukça hoş görünüyo akılda kalıcı bir site açmak diğer sitelerden her zaman öndedir hocam fakat site adresinizi konuda göremedim. Her yerde yaz kızım yazıyor fakat sadece resmi var link şeklinde değil sanırım web siteniz yok. İşini bilen editörler için fiyatta oldukça uygun :)

ByCiHaT adlı üyeden alıntı

Başlik super olmus hocam hic lazim olmadigi halde makale yazdirasim geldi :) ekip saglam duruyor.. Makale yazdiran arkadaalara tavsiye edicem.. Hayirli satislar

Myilmaz adlı üyeden alıntı

Görsellik olarak harika..İleriki toplu makale işlerimizde inş. çalışmayı isteyebilirim.Başarılarınızın devamını dilerim.

wmaraci
reklam

Yazkizim Yazkizim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 2, (%100)
#Devam etmekte. #

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al