wmaraci reklam

(İş Verildi) 60.000 kelime makale alımı yapılacaktır.

3 Mesajlar 673 Okunma
wmaraci reklam

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Konuyla ilgilenen herkese teşekkür ederim. İş ozlemege hocama verilmiştir.

Merhaba hocalarım. 20 tane web sitelerime her siteye 300 kelimelik 10 tane makale alımı yapacağım.

Teknoloji ve webmaster makaleleri nasıl yapılır tarzında olacak ve makaleye adım adım resimli anlatım olmak zorundadır. Sağlık ve ekonomi sitelerine ise daha içerik düşünmedim bu konuda bilgili hocalarım makale konusunu kendileri seçebilir.

Makale yazacak hocamın. Makale Almadan Önce Nelere Dikkat Etmeliyiz? adlı makalemi okumasını ve burada dikkat ettiğim hususlara özen göstermesini talep etmekteyim.

Tek bir kişi veya bir ekip firmasıyla anlaşacağım. İlk 20 makaleyi bu hafta içinde teslim edebilir kalan makaleler için 2 ay süre verebilirim.

Konuya son bir not daha eklemek istiyorum. Para nakit olarak hazırdır. Hazır makale şeklinde verebilecek olan varsa makalelerin konu başlıklarını mail atabilir. Eğer makale alımı yaparsam aynı saat içinde ödeme yapabilirim.

Alınacak Makalelerin Listesi: (Kesin değil zamanla değişebilir ama genel olarak bu şekilde)
40 tane nasıl yapılır tarzında Teknoloji Makalesi
40 tane Nedir tarzında Sağlık makalesi
40 tane Nedir tarzında Ekonomi/Finans makalesi
5 tane Teknoloji sitesi için Kullanım Koşulları makalesi
5 tane Teknoloji sitesi için Hakkımızda makalesi
5 tane Sağlık sitesi için Kullanım Koşulları makalesi
5 tane Sağlık sitesi için Hakkımızda makalesi
5 tane Ekonomi/Finans sitesi için Kullanım Koşulları makalesi
5 tane Ekonomi/Finans sitesi için Hakkımızda makalesi

Kalan kategorileri işi alan hocamla paylaşacağım. Merak etmeyin illegal konularla işim olmaz sadece sektörün çok yayılmasını istemiyorum.

Mesaj kutum çok hızlı dolduğundan iletisim@asametyildirim.com adresine mail atabilirsiniz. Yoğunluktan dolayı her maile cevap veremeyeceğimden dolayı şimdiden özür dilerim.

Önceliğim referansı olanlar ve taban fiyattan hizmet verenler olacaktır. Ödemeyi makaleyi teslim aldıktan sonra yapacağım zaten geçmişte çok ticaret yaptım sorun olmayacağına emin olabilirsiniz.

Konuyla ilgilenen hocalarım referanslarıyla beraber 100 kelime ücretini mail atabilirler. Konuyla ilgilenen herkese şimdiden teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Serapocak90 Serapocak90 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 30 / K
  • Meslek Metin Yazarlığı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** O**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 2, (%100)
Size konu hakkında yardımcı olmak isteriz dilerseniz 5313320932 whatsapp üzerinden görüşelim. İyi günler

ozlemege ozlemege WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / K
  • Meslek Tarih Öğretmeni
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad Ö** B**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 73 / 67
  • Ticaret 45, (%98)
Hocam daha önce calısmıştık. pm ulaşın
ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.