Merhaba arkadaşlar
Makale sektöründe sizinle tanışabilmek için müthiş bir kampanya düzenlemeye kadar verdim.
Bana sipariş vereceğiniz 10 makale siparişinde kelime sayısına bakmadan aynı nitelikte 3 makaleyi de ben hediye ediyorum size.
Yani 10 adet makale siparişi veren kişi 10 makale ücreti ödeyecek ama 13 makale alacak.

Not: makalelerin kelime sayısı önemli değildir. İster 100 kelime olsun ister 1000 kelime
Bütün makalelerimi ciddi bir araştırmadan sonra yazım kurallarına uygun olarak %100 özgün yazıyorum. Her hangi bir özgünlük testinden geçirmiyorum çünkü herhangi bir yere bakmadan kendi notlarımla yazdığım için buna gerek kalmıyor. Tabi olurda dünya üzerinde herhangi biri teadüfen benimle aynı makaleyi yazmışsa makale iade alınır yenisini yazarım.
Makale fiyatlarım 100 kelime başı olarak şu şekildedir
100 kelime: 1.50 TL
200 kelime: 3 TL
300 kelime: 4.5 TL
400 Kelime: 6 TL
500 kelime-800 kelime arası makaleler: 7 TL
800 kelime üstü için ayrıca teklif verilir
Ödeme yöntemi: Sizin için en uygun olan neyse o şekilde
Teslimat süresi : Yoğunluk durumuna göre sizin içinde uygun bir sürede karşılıklı anlaşarak
Sipariş öncesi ödemenin yarısı peşin yarısı da iş bitiminde alınır.
Anlaşma şekli: Sipariş vereceğiniz konu veya konularda ilk makaleyi size yazar teslim ederim. Beğenirseniz ve onay verirseniz toplam ücretin yarısını peşin alıp kalanları da yazar anlaştığımız vakitte teslim ederim. Ücretin kalan kısmını ise iş tesliminde yaparsınız. Makalemi beğenmediyseniz ve siparişten vazgeçerseniz canınız sağolsun diyerek makaleyi size hediye ederim.
Aklınıza takılıp sorabileceğiniz bazı sorulara kısaca cevap vermek istiyorum:
-Referanslarınız var mı? Nasıl bir yazarsınız?
Referanslarım gördüğünüz gibi. İlk makalenizi size hiç bir ücret talep etmeden yazacağım onay vermeniz durumunda iş anlaşmamızı yapacağız. Bundan iyi referans olmaz sanırım.
-Her konuda makale yazıyor musunuz?
Elimden geldiği kadar her konuda gerekli araştırma yapıp yazabilirim. Ancak çok spesifik konular için ayrıca görüşebiliriz. Örnek: Afrika orangutanlarının sonbaharda üreme yollarında oluşan hastalıklar.
- 9 makale yazdırsam kaç makale hediye edeceksiniz.
Malesef bu durumda hediye makale veremiyorum. Makale hediyesi 10 ve katları olan siparişlerde geçerlidir. Yani 9 makale için hediye veremem aynı şekilde 19 makale için sadece 3 makale hediye alabilirsiniz.
-Ücretin yarısını peşin göndermek işime gelmiyor. Daha önce çok canım yandı. İş bitiminde ödeme kabul eder misiniz?
İ-traderınızda 50 ve üstü olumlu puan varsa neden olmasın? Ayrıca sizce sizden 50-60 Tl almak için böyle bir yazı yazar mıyım?. ilk makalenizi de deneme olarak yazıp size vereceğimi unutmayın. Kim girer bunca zahmete?
-Makale tesliminden sonra makaleleri beğenmedim. Ne yapacağız
Alınan ücret iade edilir. Gerekirse düzenlemeler yapılır ve beğenilmeyen kısımlar değiştirilir
-Fiyatlarınızı yüksek tutup hediye veriyorsunuz. Hesapladığımda 100 kelimesi 1.10 kuruşa geliyor gene
Bravo doğru tesbit yapmışsınız. Bu bir pazarlama metodur. Amacım kaliteli makale ihtiyacı olan kaliteli müşterilerle çalışmak. Kampanya bir süre sonra bitecek elbette ama birbirimizi tanımış olacağız. Hem bu kadar yaratıcı biri nasıl makaleler yazar siz takdir edin.
-Skypedan konuşsak daha rahat olmaz mı?
Elbette olur skype adresim: gole80@hotmail.com
- İ tarderınızda olumsuz bir puan var. hoşuma gitmedi
Evet ne yazık ki özel bir sebebimden dolayı istemediğim bir durum oluştu ama fazlasıyla telafi edildi. İsteyene ayrıntıları özel olarak anlatabilirim.
Farklı sorularınız varsa memnuniyetle cevaplayabilirim