wmaraci reklam

Makale.net - seo uyumlu makale ve hazır makale servisi - 3 tıkla sipariş - online takip ekranı - hız

3 Mesajlar 1.051 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MakaleMerkezii MakaleMerkezii WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 1, (%100)

9. yılımızı geride bıraktığımız bu günlerde makale sektöründe var olmayı, güzel dostluklar kurmayı başardık.
Yaptığımız işlerde müşterilerimizin karşılaştığı tüm sorunları giderecek çözümler üretmeye çalıştık.
Şimdi ise 6 aydır üzerinde çalıştığımız online makale servisini sizler ile paylaşmanın zamanı geldiğine inanıyoruz.
Sistemin gelişimini sürekli olarak devam ettiriyoruz sizlerin de bu konuda düşünce ve fikirlerini duymak isteriz.

Özetle Makale.net
- Makale talebini oluşturursunuz.
- Yazarlarımız yazımına hemen başlar.
- Online müşteri panelinden % olarak takip edebilirsiniz.
- Siparişiniz tamamlandığında mail ile bilgilendirme yapılır.
- Yazımı tamamlanan makaleleri tek tek veya toplu indirebilirsiniz.
- Dilerseniz Firma logonuzu yükleyerek antetli şekilde de indirebilirsiniz.
ve daha sayamadığımız birçok özelliği keşfedebilirsiniz!

***.NET ÜZERİNDEKİ REFERANSLARIMIZ;

NoMen adlı üyeden alıntı

eren ile yaklaşık 3 aydır çalışmaktayım, gerçekten çok güzel işler çıkarıyor, kendisine 50 makale siparişi daha geçtim.. teşekkürler makalemerkezi

seohocasi adlı üyeden alıntı

Uzun süredir, kurumsal anlamdaki içeriklerimiz konusunda çözüm ortağımızdır. oldukça başarılılar.

RSummeR adlı üyeden alıntı

Eren beyle anlaşıldı güven %100 kimse bu kadar sizinle uğraşmaz mütavaziliği ve iyiliği + larıdır. teşekkürler şimdiden..

vBDesTabe adlı üyeden alıntı

120 Makale yazdırıldı. 250 Adet Daha sipariş verildi. Gerçektende *** üzerindeki en kaliteli makale yazarları. Sözünde duruyorlar, Zamanında teslim ediyorlar, İndirim yapıyorlar :) Daha ne olsun

xyzh adlı üyeden alıntı

işine özen gösteren bir arkadaş zamanında teslim sorunsuz yazıları ile kaliteli....

yaylaoglu adlı üyeden alıntı

Arkadaşla uzun süredir çalışmaktayız profosyonel bir çalışma... Verilen söz tutuluyor aksamıyor hiç bir zaman.

Teşekkürler

morphine39 adlı üyeden alıntı

Daha önce yapılan içerik çalışmalarındaki kalite ve güvenilirliklerini göz önünde bulundurarak yeni yapmış olduğumuz web sayfası için 5 adet makale siparişi verilmiştir.
Yaptıkları işlerdeki kalite, zamanında teslimat gibi göz önünde bulundurulması gereken önemli konulardaki hassasiyetleri sayesinde çalışmaya başladığımız günden bu güne web içerik desteğini kendilerinden sağlamaktayız..

Elinize ve emeğinize sağlık. Yeni projelerde görüşmek üzere

gigipost adlı üyeden alıntı

Arkadaşımızın çalışmaları çok kaliteli ve profesyonel ..

SeliM adlı üyeden alıntı

İleride de makale alacağım güvenilir ve kaliteli bir iş çıkarıyor. Tavsiye ederim.

karabaskan adlı üyeden alıntı

Toplamda 70 küsur makale alındı, hepside çok başarılı, sipariş vermeye devam ediyorum, söylenen sürede teslimat yapılıyor,

aynı zamanda 1 sitemin içeriklerini tamamen yönetiyorlar, gayet memnunum.

teşekkürler makale merkezi ekibi...

izlee adlı üyeden alıntı

60 adet makale alımı gerçekleştirildi. Düzenli olarak çalışmayı düşünüyoruz.

NoMen adlı üyeden alıntı

15 Adet daha makale siparişi geçildi, makale hizmeti olarak sürekli çalıştığım kişilerdendir eren, tavsiye ediyorum arkadaşlar.

Ronnie adlı üyeden alıntı

100 makale alındı. Çok ilgili bir arkadaş. İşin devamının geleceği kesin.

RSummeR adlı üyeden alıntı

herkese merhaba eren bey işin ehli makaleleri teslim aldım başlıkları değiştirmek istedim hiç çekinmeden tabiki dedi gerçekten makale dunyasına uğramanızı tavsiye ederim silver üyelik kazanmısım 6 aylık sağolsun sayesınde onuda tadacağız :)

byMirogluKacmaz adlı üyeden alıntı

Merhaba ,

arkadaşla daha bu gün çalıştık ve kaç yıldırlı makale yazdırıyorum ama bu kadar özeneni ilk defa görüyorum.Arkadaş işini çok profesyonel bir şekilde yapıyor.Ellerine sağlık kardeşim

korty adlı üyeden alıntı

100 tane makale yazdırmıştım , gayet temiz güzel iş çıkartmış , çok memnun kaldım , muhtemelen daha sık çalışacağız .

CagriEminoglu adlı üyeden alıntı

75 adet yazı 2 günde elime ulaştı zamanlama ve yazılar gerçekten çok iyi. Hayırlı satışlar.

Number adlı üyeden alıntı

65 adet makale yazdirildi ilgili arkadaş tavsiye ediyorum

NoMen adlı üyeden alıntı

15 adet makale yazdırıldı,hiç bir kusur yok ellerine saglık takımdaki arkadaşların başarılı ekip iyi iş. :)

KayRa ÇınaR adlı üyeden alıntı

tecrübe heryerde farklıdır hayırlı işler

NetBlogi adlı üyeden alıntı

Daha önce bir arkadaşla çalışıyordum, bazı sebeplerden dolayı anlaşmazlık oldu ve dün ilk işimizi arkadaşlara verdik. Gerçekten şahane iş çıkarmışlar. Devamıda gelecek inş. Teşekkürler, hayırlı işler.

tmaster adlı üyeden alıntı

tavsiye ederim çok başarılı bir makale yazarı

Violin adlı üyeden alıntı

Hani aynı meslek ekmeğiyle oynanır sanıyorlar ya.
Yok be arkadaş ben ulusal gazeteci olmama rağmen takdir ve ibretle bu arkadaşımı izliyorum.
Yazacağı yazılara kefilim.
Hayırlı işler üstadım.

constantine38 adlı üyeden alıntı

Nakliyat ile ilgili 4 adet makale yazdırdım. Çok güzel bir iş çıkarmış. Konu uluslararası nakliyat ve sadece ülke isimleri farklı. Sanki 4 ayrı kişi yazmış gibi güzel bir iş çıkartmış klavyesine sağlık. Tekrar çalışmak dileği ile.

casso_72 adlı üyeden alıntı

5 adet makale yazdırıldı. Akıcı ve bilgi verici makaleler. İlgisi için teşekkür ederim.

Gnosis adlı üyeden alıntı

arkadaşın yazarlık yaptığı bir sitenin takipçisiyim , makaleler gerçekten çok profesyonel hazırlanıyor her yönüyle. Çekinmeden iş verilecek bir arkadaşımız

Cr4zYStyLe adlı üyeden alıntı

9 adet tanıtım yazısı yazdırıldı çok hızlı bir şekilde teslim etti sağolsun , sürekli çalışıcaz arkadaşla

Alpaybey adlı üyeden alıntı

Gerçekten çok başarılı, bütün işleri zamanında teslim etti...

kokicik adlı üyeden alıntı

20 adet makale zamanında titizlikle hazırlanmış olarak teslim alındı . teşekkürler.

[COLOR=silver]--***.NET; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:10:11 -->-> Daha önceki mesaj 00:04:14 --[/COLOR]

tekrar 10 adet makale işi verilmiştir .ödeme yapılmıştır. teşekkürler

otu adlı üyeden alıntı

işini düzgün yapan bi arkadaş.sürekli çalışıyorum işlerimi zamanında teslim ediyor.

vBDesTabe adlı üyeden alıntı

610 adet makale siparişi daha verildi. Kendisiyle çalışmalarımız devam ediyor :)

polathinyo adlı üyeden alıntı

80 adet makale siparişi alınmıştır, arkadaş ile 12 makale için daha anlaşıldı.
Zamanında teslim ve güzel iş için teşekkürler.

MuzZi adlı üyeden alıntı

25 adet makale yazdırıldı kendisininde hediyesi oldu çok memnun kaldım 25 tane daha almak istiyorum

BatuhanSASI adlı üyeden alıntı

Makaleyi aldığınızda profesyonel biri tarafından kaleme alındığını göreceksiniz. Gerçekten düzgün ve anlaşılır yazılmış. Çok teşekkür ediyorum. Tekrar tekrar çalışmak dileği ile.

serhadkulu adlı üyeden alıntı

12 adet makale yazdırılmıştır arkadaşım gayet başarılı çok teşekkürler çalışmalarında başarılar

karabaskan adlı üyeden alıntı

yeniden siparişler verildi. Kolay gelsin.

Ronnie adlı üyeden alıntı

Tekrar tekrar sipariş verildi, şuan aldığım makale sayısı 200 ü geçti , çok ilgili bir arkadaş.

babator adlı üyeden alıntı

60 adet makale alımı yapıldı, söylediği günde teslim etti. Tavsiye edilir.

morphine39 adlı üyeden alıntı

10 Adet Kurumsal Hedefli Makale Yazdırıldı. Siparişler her zamanki gibi zamanında teslim edildi..
Elinize sağlık.

solarizucar adlı üyeden alıntı

Makaleler teslim alınmıstır.Soz verdiği zamanda ve kalitede teslim etmiştir.Tesekkur ederım.

arkadaşlara 160 adet makale siparişi verilmiştir teslimde alınmıştır çalışmalarımız devam etmektedir.problemsiz çalışmalar için seçilebilecek kişilerdendir eren tavsiye ederim

Alpaybey adlı üyeden alıntı

Tekrar sipariş verildi, teslimat bekleniyor.

_taka adlı üyeden alıntı

Arkadaştan 100 makale aldım ve çok memnun kaldım.
Yeni pm attım daha yüksek sayıda alım gerçekleştireceğiz,dönüş bekliyorum.

Mustafha adlı üyeden alıntı

5 Adet 500 kelimelik makale yazdırılmıştır. Çok güzel olmuş elinize sağlık MakaleMerkezi.

reklam10 adlı üyeden alıntı

Merhaba , gercektende cok kaliteli makaleler en kisa surede 20 adet daha siparis verilecektir .. ozel mesajlarinizi kontrol ederseniz sevinirim ..

7 adet daha makale siparişi verildi ve teslim alındı teşekkür ederiz.

babator adlı üyeden alıntı

1 adet makale siparişi verildi, teslim alındı.
Teşekkürler

sicakmsn adlı üyeden alıntı

Daha önce verdiğimiz 200 adet makaleyi kaliteli şekilde çıkardığı için tekrar 400 adet sipariş etmiştik onunda üstesinden geldimaşallah eren kardeşim yolun açık olsun

BekirDURSUN adlı üyeden alıntı

100 adet makale alındı gerçekten kaliteli çalışyıor arkadaşlar!

Nahara adlı üyeden alıntı

80 adet makale alımı yapıldı teslim edildiğinde de yazacağım

Incubus adlı üyeden alıntı

İnternet sitesi üzerindeki hazır makalelerden satın aldım ve ilgi, alaka, kalite bakımından memnun kaldım. Çok teşekkürler..

mathsenglish adlı üyeden alıntı

55 adet makale siparişi verildi. Ödeme yapıldı. Eminim kaliteli bir çalışma alacağım.

tension adlı üyeden alıntı

arkadaşa 6 adet tanıtım yazısı yazdırdım hızlı olmasından ziyade kaliteli şekilde tanıtım yazılarını hazırlamış
hayırlı işler

KudretÇ adlı üyeden alıntı

150 adet makale için arkadaşla anlaşılmıştır. Teşekkürler.

bulut51 adlı üyeden alıntı

Oldukça hızlı bir şekilde 10 adet makaleyi teslim etmiştir. devamlı çalışmak dileği ile

10 adet makale siparişi verilmiş olup, teslim aldım. Tşk ederim

this_rock adlı üyeden alıntı

arkadaş ile çalışma yapılmıştır. kendisiyle yaptığım bu ikinci iş. geldiğinde pm bakarsan sevinirim.

this_rock adlı üyeden alıntı

Arkadaş ile çalışılmıştır. Çalışmaları çok iyi başarılı bir arkadaş. Gerçekten işinin hakkını veriyor. Diğer çalışmalarımı listeliyorum kendisiyle daha bir çok iş yapacağız.

atech adlı üyeden alıntı

10 Adet makale için anlaşıldı ve tam zamanında teslim edildi. Beklemediğimden fazla kaliteli sonuçlar ortaya çıktı. Teşekkürler

ArkaCaddeTeam adlı üyeden alıntı

5 adet makale alınmıştır başarılı bir abimiz.

endoplazma adlı üyeden alıntı

İş verildi,zamanında ve kaliteli şekilde teslim alındı.Her zaman çalışmak isterim.

akaturk adlı üyeden alıntı

5 adet tanıtım yazısı siparişi verilmiştir.

100 adet sipariş verilmiştir.ama bu ilk değil sonda olmayacak inş. :D

ArkaCaddeTeam adlı üyeden alıntı

5 adet makale yazdırıldı . sağolsun anlayışlı ve ilgili bi arkadaş. ++

_taka adlı üyeden alıntı

100 makalenin ardından 300 makale daha verildi arkadaşa ve o da bitmek üzere.
Çok ilgili ve işinde iyi ve anlayışlı birisi.

Eminim uzun süre çalışacağız kendisiyle.

Kolay gelsin.

Daha birçok arkadaş ile çalıştık tabii ki bu forumdan ama kayıtlar özel mesajlarımız ile birlikte gitti. Hatırladıklarımız listede olan kişilerdir.

Ek Olarak: Konu günceldir.

wmaraci
reklam

• Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
Konu günceldir.

• Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
İş alımı açıktır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al