freelance iş ilanları

Makale örneklerim

4 Mesajlar 909 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

garping garping WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar öğrenciyim ve ailesel, parasal sıkıntılarım var. Şimdi sadece bunları diyerek ee herkesin sıkıntısı var falan diyeceksiniz fakat yazıpta burada duygu sömürgesi yapmak istemiyorum. Para biriktirmeye başladım. Artık ne zamana birikir bilmiyorum fakat bir alan adı ve tema alacağım. Para kazanana kadar bedava bir hosting şirketinden yararlanacağım. Ama tema ve domaine boş yere para vermekte var işin ucunda. Makalelerime kendi yorumlarımı katıyorum ve açmayı düşündüğüm site kadın üzerine.

Sizden istediğim "Bu şekilde makaleler yazarsan siten tutar, yazmaya devam et" ya da "Bunları yaparsan başarısız olursun, bunlar senin faydana" diyecek bir yardımsever abi arıyorum. Harçlığımı çıkarsa yeterli olur. Ufak çapta oynayacağım için ufak çaplı kazanç beni oldukça mutlu edecektir.
Makalelerimi yazmaya başladım ve okuyup görüş, bildirmek, yön, tavsiye vermek isteyen olursa pm den bir adet makale atacağım.
Buraya kaydolmadan önce çok şey öğrendim burdan ve şimdi yaptığım şeyin doğru olup olmadığını öğrenmek istiyorum. Yardımsever abilerimiz göstersin lütfen kendini.
edit: makalelerime kendi yorumumu katıyorum derken mesela bir yemek tarifi 10 farklı sitede olsada 10unda da aynı malzemeler farklı sunumlar olur

Güncel, popüler albüm ve müzikleri anında indir! www.yenimp3lerindir.com
wmaraci
reklam

etedavi etedavi Ra Dijital Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek pazarlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** U**
  • Mesajlar 678
  • Beğeniler 142 / 146
  • Ticaret 17, (%100)
Merhaba

Düşünceniz çok iyi. Benim halihazırda hem makale yazdığım hem de ufak tefek makale işleri aldığım bir bloğum var. Dilersen buradan inceleyebilirsin. Yazar makaleleri kısmında yazarların yazdığı özgün makaleleri ekliyorum altına da yazarın adını , yazdığı makale türlerini yazıyorum. Bir nevi reklamını yapıyorsun. İstersen incele bak. Gelen işlerden senin alanınla ilgili olanları sen yazarsın.
msg55

kişi bu mesajı beğendi.

Ra Dijital

armaxi armaxi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek web tasarımcı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** Ş**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 28, (%100)
Armaxi Yazılım & Web Tasarım Hizmetleri tarafından 1 Yıllık Domain 50 GB Hosting ve Ekibimizden ücretsiz destek arkadaşımıza hediye edilmiştir.

Saygılarımızla,iyi Forumlar
etedavi yazaratorbayan msg55

kişi bu mesajı beğendi.

garping garping WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Bu gecede insanlığın, yardım ve dayanışmanın ölmediğini gösterdi abim. Çok sağolsun. Ben bu kadar büyük bir yardım gelebileceğini düşünmemiştim. İyi ki üye olup yardım istemişim. Herkese hayırlı akşamlar, hepiniz var olun.
yazaratorbayan armaxi

kişi bu mesajı beğendi.

Güncel, popüler albüm ve müzikleri anında indir! www.yenimp3lerindir.com
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al