wmaraci reklam

Makale Özgünleştirme ( Alım)

4 Mesajlar 666 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Lawyer42 Lawyer42 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum Konya
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Arkadaşlar,

Vakit azlığı sebebiyle siteme eklemem gereken makaleleri yetiştiremiyorum. Bu nedenle vereceğim 400 adet makaleyi kısa sürede özgün hale getirebilecek kişiler lütfen istedikleri ücreti belirterek iletişime geçsin.

Makale kategorisi Hukuk makale spinner tarzı uygulamalar ile özgünleştirmek isteyenler lütfen yazmasın hukuki terim ve cümleleri tamamen bozduğu için çalışamayız.

Not: Gelen özel mesajlar üzerine açıklama yapma gereği duyuyorum. Eğer avukat değilseniz bu hususta kanun, içtihat, usül yönetmelik vs hakimiyetiniz yoksa yeni bir makale yazmanız mümkün değil, sadece cümle kalıplarında, değişiklik yapacağınız için lütfen yeni makale yazabilirim, kelimesi şu rakam olur gibi saçma tekliflerde bulunmayalım.

İsteğim net olarak hukuki terimler dışında makale içerisinde geçen yorumsal ifadelerin, bağlaçların vb, içerik anlamını bozmadan mümkün olduğunca özgünleştirilmesi vakti olan 1 günde 400 makaleyi tamamlayabilir.

wmaraci
reklam

ArdaErden ArdaErden WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 21, (%100)
hocam biz nasıl size hukuk öğretmeye çalışmıyorsak, siz de bize makale yazarlığı editörlük öğretemezseniz sanırım. Bu işler kelime sayısı üzerinden hesaplanır. Rakam size fazla gelmiş olabilir fakat hesaplama işlemi kelime sayısı üzerinden olur.
AYJANS

kişi bu mesajı beğendi.

Lawyer42 Lawyer42 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum Konya
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Arda bey ben kimseye işini öğretmeye çalışmıyorum 400 Kelimelik bir makale içerisinde değiştirmeniz gereken maximum 20 kelime totalde bunun hesabını ne siz yapabilirsiniz ne de ben bu nedenle kelime bazlı değerlendirme yapamayız. Toplu iş olarak hesaplamak lazım. Nedir? kimdir? özellikleri ! gibi sıfırdan kendi yorumunuz ile makale yazmanızı talep etmiyorum. Nitekim kanunlar, yasalar ve içtihatlar hali hazırda ve yorumda bulunabilmek için ciddi bir bilgi birikim gerektirir.

TCK (Türk Ceza Kanunu) ile getirilen en önemli düzenleme 99. (Mad.) maddenin 6.fıkrasında görülmüştür. Buna göre; “Kadının mağduru olduğu bir suç sonucu gebe kalması halinde, süresi yirmi haftadan fazla olmamak ve kadının rızası olmak koşuluyla, gebeliği sona erdirene ceza verilmez. Ancak, bunun için gebeliğin uzman hekimler vasıtasıyla ve hastane ortamında sona erdirilmesi gerekir.” hükmü ile gebeliğin bazı hallerde sonlandırılma süresi 20 haftaya çıkarılmıştır.

Örnek olarak yukarıda buna ek ne yapabilirsiniz çok merak ediyorum.

Lexal Lexal eee Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
merhabalar benimle iletişime geçebilirsiniz
whatsapp:0530 583 6897

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al