wmaraci reklam

Makale yarışması..

9 Mesajlar 887 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

creed74 creed74 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 33 / 388
  • Ticaret 45, (%100)
Merhaba,

makale ihtiyaçlarımız için bir yarışma düzenlemeyi düşündüm, yarışma şartları aşağıdaki gibidir, kalemine güvenen arkadaşların katılmasını rica ediyorum.

Makale konusu : Evden Eve Nakliyat

Kelime sayısı : 300 kelime (yazınız 273 kelimede bittiğinde 300 e tamamlamak için yazının kalitesini bozmamanızı rica ediyorum, bırakın 273 kelimede kalsın, yazıda eksikler kaldığını düşündüğünüz durumda 300 kelimenin üzerine çıkmaktan çekinmeyin.)

Yarışma bitiş zamanı : Cuma saat 24:00 (19.06.2020)

Makalede aradığım özellik : Kesinlikle aşağıdaki türde yazılar istemiyorum;

"Taşınma işleminde yönlendirilmiş olan personellerin nakliyatın her aşamasında deneyimli olması sağlanıyor. Bu deneyim sayesinde profesyonellik de yapılan işe yansıtılıyor. Herhangi bir sorun yaşanmaması, mümkün olduğunca hızlı şekilde taşımanın olması için gereken profesyonelliğin olmasına özen gösterilir. "

Bu tarz yazılar yerine yapılan işin aşama aşama detaylı olarak anlatıldığı, mümkün olduğunca genel ifadelerin kullanılmadığı yazılar istiyorum. Yazılar bir hikaye titizliğinde giriş, gelişme ve sonuçtan oluşmalı.

Ödül :

Birinci gelen makale için 30 TL.

İkinciye 15 TL.

Tüm katılımcılara makalelleri için 100 kelime için taban fiyat olan 1.5 TL dir (makale başına 4.5 TL)

Yarışma sonucu 22.06.2020 Pztesi açıklanacaktır; makalesini en çok beğendiğim arkadaş ile uzun soluklu çalışmak niyetindeyim, hemen yarışma bitiminde 10 makale, sonrasında düzenli olarak ayda minimum 10 makale (farklı konularda da olabilir) yazdırma niyetindeyim, yarışma sonunda çalışmamız kesinlikle 100 kelime 1.5 TL üzerinden olmayacaktır, aklımdaki ücret 100 kelime için minimum 3 TL dir, bu rakam makalenin kalitesine göre 5 TL ye kadar da çıkabilir. Yazıları çok beğenmem halinde yazarın düşüncesinde çok daha yüksek bir ücret varsa görüşülür de.

Not : Yarışma boyunca gelen makalelerin spin ve özgünlük kontrolleri yapılacaktır, kontrolde başarısız olan makalelere ücret ödenmeyecektir. Kontrolden geçen makaleler için tüm katılımcılara ücretleri ödenecektir. Her katılımcı bir makale ile yarışmaya katılabilir.

Katılımcılar konuya "katılmak istiyorum" yazarak yarışmaya dahil olabilirler, mesajını gördüğüm anda yarışmacıya özel mesaj ile makaleyi yollayacağı email adresimi göndereceğim. Bir şekilde özel mesaj ile iletişim kurup email adresimi göndermediğim katılımcılar yarışmaya katılmış sayılmayacaklardır.

Katılan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
EmirEmiroglu

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

hilal3 hilal3 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / K
  • Meslek makale yazarlıgı
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 17 / 18
  • Ticaret 18, (%100)
Katılmak istiyorum
EmirEmiroglu

kişi bu mesajı beğendi.

102236 102236 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 15.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 16 / 15
  • Ticaret 14, (%100)
Katılmak istiyorum
EmirEmiroglu

kişi bu mesajı beğendi.

EmirEmiroglu EmirEmiroglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Hukukçu
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 11 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Katılmak isterim

Bir yanlış aslında çok doğruyu götürür...
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

kelamyazari kelamyazari WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek yazar
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 7 / 14
  • Ticaret 9, (%100)
Kime göre, neye göre birinci? Jüride kimler var? Bu insanlarin vasfi ne? Kendimizi kime veya kimlere begendirmeye calisiyoruz? Isverenin en cok begendigi makale en iyi makale midir?
Topraky

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 33 / 388
  • Ticaret 45, (%100)
Sayın kelamyazari uzun zamandır sitelerim için çeşitli kişilerden ve mecralardan makale alıyorum, ne yazık ki hemen hemen hiç birinden istediğim türde yazılar gelmedi. Son çare olarak bu tür bir yarışma düzenlemek istedim.

Jüride sadece ben varım, "Kendimizi kime veya kimlere begendirmeye calisiyoruz? Isverenin en cok begendigi makale en iyi makale midir?" sorunuza istinaden; en azından bu konuda en iyi makale benim en çok beğendiğim makale olacak.

Nyks88 Nyks88 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 61 / K
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Katılmak istiyorum.

• Üyelik 30.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 33 / 388
  • Ticaret 45, (%100)
Tüm katılımcılara teşekkür ediyorum, aşağıda yer alan katılımcı arkadaşların özel mesaj ile ad soyad ve iban numaralarını göndermelerini rica ediyorum, konu ile ilgili açıklamayı ve ödemeleri PzTesi yapacağım.

hilal3

omer1313

EmirEmiroglu

Nyks88

• Üyelik 30.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 33 / 388
  • Ticaret 45, (%100)
Merhaba, gönderilen makaleler içerisinde tam olarak istediğim gibi bir makale göremedim, belki daha detaya inmek mesleği nakliyatçılık olmayan kişiler için zor olabilir, dolayısıyla makale gönderen tüm arkadaşlara haksızlık olmasın diye ve makaleler birbirine yakın olduğundan tüm katılımcılara ikincilik için söz verdiğim ücret üzerinden ödemelerini yaptım, herkese tekrar teşekkür ederim.

Not : Sayın hilal3 sizin de bir an önce hesap numaranızı göndermenizi rica ediyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al