lostyazilim

Özen ile yazılan makale ler

5 Mesajlar 576 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

uykusuzkaptan uykusuzkaptan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Makale Editör
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 11, (%55)
Arkadşalar hepinize hayırlı satışlar dilyorum.İsteyene özen ve itina ile makale yazabilirim..Çok fazla makale yazdığım için sorun olucagını düşünmüyorum.Örnek yazılarımı atabilirim isteyen kişiler için..
Uygun fiyat ile yazdığımdan emin olabilirsiniz.
Fiyat için lütfen pm atın..

Not: Özgünlük konusunda sıkıntınız olmasın ben kendim özgünlük kontrolü edip sizlere öyle iletiyorum..Ticaret puanıma bakıp lütfen yorum yapmayın.Kimse denemeden bilemez..

Hepinize hayırlı satışlar forumlar dilerim.

wmaraci
reklam

MNAKIT MNAKIT Razer Gold Sat Platin Üye
  • Üyelik 09.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek elektronik ödemeler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 915
  • Beğeniler 249 / 254
  • Ticaret 82, (%99)
Kendisine iş vermemenizi tavsiye ediyorum. Tamamen beceriksiz birisidir. İşi teslim alıyor sonrasında bahaneler üretiyor tam 10 saat bekledim 1 makale bile teslim etmedi savunması " güzel makale yazamadım hocam " Kendisine iş vermeyin makale falan yazamıyor.

Razer Gold ve Diğer işlemler için Yazabilirsiniz. 05443130758

uykusuzkaptan uykusuzkaptan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Makale Editör
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 11, (%55)
Kendisi kibirli ve sorunlu bir arkadaşdır.Bahaneler üretmiyorum..Kendisine açıklama yaptıgım halde değişik değişik tehtitler ile zorla yazdırmaya çalışıyor..Böyle insanlarla asla çalışmam...

MNAKIT MNAKIT Razer Gold Sat Platin Üye
  • Üyelik 09.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek elektronik ödemeler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 915
  • Beğeniler 249 / 254
  • Ticaret 82, (%99)
uykusuzkaptan üste çıkmaya çalışma dostum ben sana saat 7 de iş verdim bugün teslim edilmesi gerek dedim saat 12 olmuş ses seda yok eğer yazmayacaksan - ticaret hakkımı kullanacağımı belirttim saat gece 2 de bana güzel makale yazamadım falan diyorsun 1 tane bile mi yazamadın onca saat ? Sabah olmuş yine makale yok ofise geçince veririm isterseniz saat oldu 2.5 hala makale yok gelmişsin yazmayacağım diyorsun. Whatsapp görüşmesini komple eklettirme buraya yalan konuşupta üste çıkmaya çalışıyor birde utanmadan

Razer Gold ve Diğer işlemler için Yazabilirsiniz. 05443130758

wmaraci
wmaraci

otisabi otisabi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Özel Sektör
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 24 / 23
  • Ticaret 43, (%100)

warpower adlı üyeden alıntı

uykusuzkaptan üste çıkmaya çalışma dostum ben sana saat 7 de iş verdim bugün teslim edilmesi gerek dedim saat 12 olmuş ses seda yok eğer yazmayacaksan - ticaret hakkımı kullanacağımı belirttim saat gece 2 de bana güzel makale yazamadım falan diyorsun 1 tane bile mi yazamadın onca saat ? Sabah olmuş yine makale yok ofise geçince veririm isterseniz saat oldu 2.5 hala makale yok gelmişsin yazmayacağım diyorsun. Whatsapp görüşmesini komple eklettirme buraya yalan konuşupta üste çıkmaya çalışıyor birde utanmadan

Size gonderilecek makalenin kalitesi de az cok belli gibi zaten hocam :) Konuda bile yazim yanlisi dolu. "Olucağını" "tehtit" yazan bir makale yazarinin para kazanmasi gercekten garip...

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al