wmaraci reklam

Paket veya Tekli İçerik Seçeneği | Seo Kurallarına Uygun Profesyonel İçerik Hizmeti

36 Mesajlar 3.953 Okunma
wmaraci reklam

metapak metapak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)
Son gelen istekteki makaleyi ulaştırdıktan sonra referansın amacında kullanılmayacağını düşünüyorum.
Arkadaşın makale yazarı olmasında dolayı şüphe duydum isteyene arkadaş için yazdığım teknoloji makalesini verebilirim.
MakaleTeslim Eğer ben yanlış düşünüyorsam bana ulaşın hocam yanlış anlaşılmayı giderelim
metapakk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

MakaleTeslim MakaleTeslim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 171
  • Beğeniler 70 / 34
  • Ticaret 32, (%94)
Şimdi bak aslanım "Son gelen istekteki makale, amacında kullanılmayacağı düşünülüyor" diye bir şeyler gevelemişsin. Ben sana tek bir kelime yazmadım, yılbaşı akşamı buraya girip hiçbir şeye bakmadım. Sen bana hangi türlü yakıştırmayla bu manayı söyleyebilirsin?

2.si "arkadaşın makale yazarı olmasından şüphe duydum" bu kelime ne alaka? Sana cevap vermediğimde ben makale yazarı olmuyor muyum?

Sen hangi yakıştırmayla bana bu 2 ithamda bulunabiliyorsun? Sen kimsin arkadaşım?

Sen ve senin gibi kişiler, sabırsız ve ön yargıları ile kaybetmeye mahkumlar.

MAKALENE GELİRSEK

Boş cümleler ile beraber "hiç kimse" gibi bir kelimeyi bile birleşik yazan, cümleler içinde ":)" ifaden ve tekrarlamalar ile boş bir makale yazmışsın. Satabiliyorsan sat, hiçbir yerde kullanmayacağım. Yılbaşı günü senin "referans" için gönderdiğin makaleyi yorumlamak için vakit bulamadım. Kullandığın yakıştırmalar ve kelimeler tamamen yersiz.

Boş boş yorumlarda, yakıştırmalarda bulunacağına kelime dağarcığını geliştir, kelimelerini düzgün yazmaya çalış.

• Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)

MakaleTeslim adlı üyeden alıntı

Şimdi bak aslanım "Son gelen istekteki makale, amacında kullanılmayacağı düşünülüyor" diye bir şeyler gevelemişsin. Ben sana tek bir kelime yazmadım, yılbaşı akşamı buraya girip hiçbir şeye bakmadım. Sen bana hangi türlü yakıştırmayla bu manayı söyleyebilirsin?

2. "arkadaşın makale yazarı olmasından şüphe duydum" bu kelime ne alaka? Sana cevap vermediğimde ben makale yazarı olmuyor muyum?

Sen hangi yakıştırmayla bana bu 2 ithamda bulunabiliyorsun? Sen kimsin arkadaşım?

Sen ve senin gibi kişiler, sabırsız ve ön yargıları ile kaybetmeye mahkumlar.

MAKALENE GELİRSEK

Boş cümleler ile beraber "hiç kimse" gibi bir kelimeyi bile birleşik yazan, cümleler içinde ":)" ifaden ve tekrarlamalar ile boş bir makale yazmışsın. Satabiliyorsan sat, hiçbir yerde kullanmayacağım. Yılbaşı günü senin "referans" için gönderdiğin makaleyi yorumlamak için vakit bulamadım. Kullandığın yakıştırmalar ve kelimeler tamamen yersiz.

Boş boş yorumlarda, yakıştırmalarda bulunacağına kelime dağarcığını geliştir, kelimelerini düzgün yazmaya çalış.

@makaleteslim

Öncelikle bu düşük, ezmeye çalışan yorum için çok üzüldüğümü söylemem gerekir :)
Sosyal medyada kiminle muhattap olduğunu bilmeyen insanların bu hitap tarzlarını çok garipsiyorum.
Tek tek madde madde cevap vereceğim eğer hala cevap vermek istersen özelden yazmanı isteyeceğim senden. Çünkü konu amacını aşacak şekilde ilerleyecek.
Makaleyi sana gönderdikten sonra foruma girdiğini vakit geçirdiğini gördüm. Bırak yorumu teşekkür bile etmedin. Ha zorunluluk yok tabii ki ama insan bekliyor işte :)
Gevelediğim söylenemez referans amaçlı makale aldıktan sonra geri dönüş yapmadın makalede kullanılmadı zaten makale satan bir arkadaşımızsın bu yüzden ticari amaçlı kullanacağını düşündüm.
2. olarak başlayıp devam eden cümlede anlamanda bi problem gördüğüm için tekrar okumanı tavsiye edeceğim cımbızlama yöntemiyle sorun yaşarsın.
Sabırsız ve ön yargılı kısmında haklısın bu konuda özür dileyebilirim senden.
Makaleme gelirsek küçük bir yazım yanlışlığı yapmışım tekrar okuduğumda bende gördüm. Hiç kimse kelimesinin nasıl yazılması gerektiğini son derece iyi biliyorum öğretmen adayı olduğum için. Genel yazı tarzım viral haber sitelerinin tarzı olduğu için makalede :) kullanmakta bi problem görmüyorum :) ki bu haberin olduğu webtekno sitesinde :) ifadesi kullanılıyor ama üzülme onların hatası :)

Kelime dağarcığımı sürekli geliştiriyorum sürekli kitap okuyan edebiyat takip eden biri olarak senin bu boş yersiz aşağılamaya çalışan mağrur kişiliğini çok ciddiye almıyorum bu konununda burada kapanmasını istiyorum izninle.
İyi günler dilerim.

Makaleyi merak eden arkadaşlar için makaleyi zipleyip, linkini buraya koyuyorum hepinize teşekkür ederim.
Verdiğim makale linkini bi arkadaşımızın ihtiyacı olduğu için ona hediye ettik umarım işine yaramıştır.
Dorebar

kişi bu mesajı beğendi.

myofset myofset WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 11 / 42
  • Ticaret 7, (%86)
merhaba referans kaldıysa uzay hakkında bir makale de ben alabilir miyim? uzay içerikli bir sitem var da.

uzayhaberlerim.com
wmaraci

• Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)

myofset adlı üyeden alıntı

merhaba referans kaldıysa uzay hakkında bir makale de ben alabilir miyim? uzay içerikli bir sitem var da.

Detayları pm den iletirseniz son referansı verebilirim hocam

• Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 11 / 42
  • Ticaret 7, (%86)

Detayları pm den iletirseniz son referansı verebilirim hocam

pm atıldı

uzayhaberlerim.com

• Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)

Arkadaşımıza referans makalesi gönderilmiştir.

• Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 11 / 42
  • Ticaret 7, (%86)
Makaleyi teslim aldım. Gerçekten güzel yazılmıştı. Okuyanı sıkmadan verilmiş bilgi. Anahtar kelimeler yeterince kullanılmış bilgi yeterince verilmiş bazı yazarlar gibi 300 kelimeyi doldurmak için her şeyi açıklamamış. Özgün resimde hazırlamış arkadaş saolsun. İlerde yine çalışabilirim mutlaka beğendim. Hatta makaleyi teslim aldığımda okurken ne ara bitti dedim. 225 kelimelik makale teslim etti. Fakat bi 200 daha okunurdu. Çok başarılı buldum tebrik ederim.

uzayhaberlerim.com

• Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)

myofset adlı üyeden alıntı

Makaleyi teslim aldım. Gerçekten güzel yazılmıştı. Okuyanı sıkmadan verilmiş bilgi. Anahtar kelimeler yeterince kullanılmış bilgi yeterince verilmiş bazı yazarlar gibi 300 kelimeyi doldurmak için her şeyi açıklamamış. Özgün resimde hazırlamış arkadaş saolsun. İlerde yine çalışabilirim mutlaka beğendim. Hatta makaleyi teslim aldığımda okurken ne ara bitti dedim. 225 kelimelik makale teslim etti. Fakat bi 200 daha okunurdu. Çok başarılı buldum tebrik ederim.

Yorumunuz için teşekkür ederim hocam çok sağolun

Teveccuh Teveccuh Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek CEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 0 / 343
  • Ticaret 2, (%100)
Projeyi gerçekleştirirsem listeye seni de eklerim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al