wmaraci reklam

reklam metni yazdırılacak

4 Mesajlar 604 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MoKoK0 MoKoK0 Kader. Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek e ticaret
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 17 / 35
  • Ticaret 2, (%100)
Merhabalarayakkabı e ticaret sitem için facebook ve instagramda yayınladım reklamlarda kullanmak için reklam metni arıyorum kendi yazdıklarımın pek başarılı olduğunu düşünmüyorum burdan önerisi olan yardımcı olabilecek var mı ?

kargo ücretsiz , ücretsiz şeffaf kargo, kapıda nakit ödeme, özel anlaşmamız sayesinde sitemiz üzerinden faizsiz taksit imkanı ufak ve büyük numara var , bunlar reklamda belirtilmesi gerekenler

facebook ve instagram reklamlarında satışı artırabilecek dikkat çekicek cpm düşürecek tarzda ustaca yazılmalı
5 tane olucak referans örnek vs görmem gerekli tecrübeli arkadaşa ihtiyacım var

www.temizsoyayakkabi.net
wmaraci
reklam

hakanturkay hakanturkay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2021
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek hukuk
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Kaç kelimelik bir reklam metin uzunluğu düşünüyorsunuz? bunun için düşündüğünüz ücret miktarı ne kadar? Bu reklam metnini görsel medyada mı yoksa gazete, dergi gibi alanda mı kullanacaksınız ?

MoKoK0 MoKoK0 Kader. Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek e ticaret
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 17 / 35
  • Ticaret 2, (%100)

hakanturkay adlı üyeden alıntı

Kaç kelimelik bir reklam metin uzunluğu düşünüyorsunuz? bunun için düşündüğünüz ücret miktarı ne kadar? Bu reklam metnini görsel medyada mı yoksa gazete, dergi gibi alanda mı kullanacaksınız ?

yukarıda yazmıştım facebook instagram reklamlarında diye reklam görselinin altında postun altında metin olarak eklenicek sponsorlu reklamlarda olduğu gibi daha önce tecrübeniz yok sanırım

www.temizsoyayakkabi.net

hakanturkay hakanturkay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2021
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek hukuk
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
pardon, tecrübem var. işimde de şükür başarılıyım. Tek sıkıntı çok okumakta dolayı bazı şeyleri üstün körü okuyorum bu da dikkatsizliğe sebep oluyor. Bir de facebook ve instagramda sıktı artık aynı şeyler çok fazla ilgilenmiyorum. Onun yerine bilimsel araştırma ve yazılar yazmak, fikir cimlastiği yapmak iyi geliyor. Size hayırlı çalışmalar diliyorum.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al