[SIZE=4]İçerik siparişi ve editörlük anlaşmaları için özel mesaj gönderebilirsiniz.[/SIZE]

[COLOR=RoyalBlue][SIZE=3][SIZE=5] Satıştaki İçerikler [/SIZE][/SIZE][/COLOR]
[FONT=Arial Black][COLOR=#61BD6D]SON GÜNCELLEME 16:47 26.05.2020[/COLOR][/FONT]

[SIZE=3][COLOR=#D14841][COLOR=#000000]Bayram Harçlığı ile Alınabilecek 50 TL Altı 5 Ürün - 590 Kelime + 1 Adet Özgün Başlık Görseli [/COLOR] [/COLOR][COLOR=#D14841][COLOR=#3D8EB9]Fiyat: 13 TL[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#D14841][COLOR=#000000]iOS 13.5 Jailbreak Çıktı! - 238 Kelime + 1 Adet Özgün Başlık Görseli[/COLOR] [/COLOR][COLOR=#D14841][COLOR=#3D8EB9]Fiyat: 6 TL[/COLOR][/COLOR][/SIZE]

[COLOR=RoyalBlue][COLOR=#B8312F] İletişim ve Ödeme [/COLOR][/COLOR]
[SIZE=3]E-Posta: haruuniletisim@gmail.com[/SIZE][SIZE=3]
Ödeme: Enpara / Yapı Kredi / Ziraat Bankası / Papara[/SIZE]

SSS
-İçerikler özgün mü?
Evet, içerikleri kendim üretiyor veya yabancı kaynaklarda paylaşılan haber, inceleme, kullanıcı yorumları gibi verilerden yararlanarak hazırlıyorum. Uzun süredir teknoloji dünyasını takip eden biri olarak sektör hakkındaki bilgi birikimim de içeriklerin hazırlanma sürecinde önemli bir rol oynuyor.
-İçeriklerde görsel var mı?
Yalnızca yanında görsel olduğu belirtilen içeriklerde görsel bulunmaktadır.
-İçeriklerle birlikte verilen görseller özgün mü?
İçeriklerin yanında görsel olduğu belirtilmiş ise bu görseller yalnızca boyutlandırma işleminden geçmiştir. Kullanılan görseller farklı platformlardan temin edilmiştir. Özellikle özgün olduğu belirtilen görseller ise özgündür ve benim tarafımdan hazırlanmıştır.
-İçerikleri beğenmedim, iade edebilir miyim?
Satın aldığınız içerikleri aynı gün içerisinde mantıklı bir sebep belirterek iade edebilirsiniz.
-Bazı içerikler diğerlerinden daha pahalı bunun sebebi nedir?
İçeriklerin fiyatlarını harcadığım zamana (araştırma, yazım, kontrol) göre belirliyorum, bunun haricinde yanında görsel verdiğim içeriklerin fiyatı da diğerlerine kıyasla yüksek olabilir.
-İçerikleri nasıl teslim ediyorsun?
Satın aldığınız içerikleri e-posta adresinize .docx formatında gönderiyorum.
-Editörlük hizmeti veriyor musun?
Evet, editörlük hizmeti almak için ihtiyacınızı belirten bir mesaj göndererek fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Multi konu: Link