Merhaba uzun süredir kendi bloguma yazı yazıyordum. Artık başka insanlara da yazmaya karar verdim.

Beni en çok teşvik eden şey "neden hep kendi siteni yükseltiyorsun?" düşüncesiydi. Haklı olarak bende yeteneklerimi, tecrübelerimi, profesyonelliğimi göstermeyi, paylaşmayı istedim.

Hata mı yaptım?

Hayır!

Satış şeklim çoğu yazardan farklıdır.
Üslubum ise herkesten farklıdır.
Uzun seneler boyunca internet siteleri, sosyal medya platformları üzerinde çalışmalar gerçekleştirdim. Bir çok site ile çalışma fırsatı buldum. Makale tekniklerini denedim, öğrendim.

Hem kullanıcı için, hemde Google için yazmayı öğrendim.

1. 100 kelimeyi 1.5TL'den yazıyorum ama yazdığım her yazı için anahtar kelime girişleri, All in SEO, Yoast, Rich Snippets girişleri yapılıyor.

2. Her 250 kelimede bir özenle şeçilmiş görsel ekliyorum.

3. İsteğe bağlı olarak her yazıya özel Öne Çıkarılan Resim tasarlıyorum | Yazı başına 3TL

Satış tarzım hakkında konuşmak gerekirse, 100 kelimelik makale siparişi almıyorum.

Satışlar 1000 kelimeden başlıyor, ancak bu limite göre isterseniz 10 adet 100 kelimelik, isterseniz 5 adet 200 kelimelik makale yazdırabiliyorsunuz.

Paketlere bakacak olursak,

• 1000 kelime: 15TL

• 2000 kelime: 30TL

• 3000 kelime: 40TL (2 adet özel tasarlanmış görsel hediye)

Teslim süresi ise 1000 kelimeyi 5 günde teslim edebilirim. (iş yoğunluğunu göz önünde bulundurunuz lütfen)

WP: 0530 949 48 sıfır6 | skype: egebese | mail: egebese (at) icloud.com