wmaraci reklam

Yazıyı Zenginleştirme İşi Verilecektir

2 Mesajlar 438 Okunma
smmexpress

yaerna1 yaerna1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 17 / 93
  • Ticaret 2, (%100)
Merhabalar, sitemizde yayınladığımız 100-150 civarı içerik bulunuyor fakat yakın zamanda toplam makale sayısı 300’ü görecektir. (Bu yazılar düğün hazırlıkları, gelinlik, kına gecesi gibi konuları içeriyor.)

Bu yazılarda atlanmış olan veya geliştirilmesi gereken kısımların yazıya eklenmesini istiyorum. (Hem daha uzun hem de daha kapsamlı bir yazı olması adına.)
Bu eklemeler 1 cümle de olabilir, 1 alt başlık yani 2-3 paragraf uzunluğunda da olabilir. Mantıken işi birden fazla kişiye vermeyi düşünüyorum.
İlgilenen arkadaşların konuyu sonuna kadar okumasını rica edeceğim.

İş düzenli bir iştir, memnun kaldığımız sürece en az 5-6 ay birlikte çalışabiliriz. Yine her zamanki gibi önce iş, sonra ödeme şeklinde çalışacağız. (Fakat ödemeler günlük olarak yapılmaktadır.)

Eklemeleri site üzerinden ben yapacağım, sizin bana word dosyasını iletmeniz yeterli.
Eklemelerin gerçekten yararlı bilgiler olması gerekiyor. Ayrıca yazının anlam bütünlüğünü bozmaması ve sadece yazıyı uzatmak için yazılmamış olması gerekiyor. Eklemeleri isterseniz kendi tecrübelerinizden, isterseniz internetten araştırarak da yazabilirsiniz. (Fakat rewrite falan gibi şeyleri yazmama gerek yoktur herhalde.)

Kimsenin hakkına girmek istemem fakat şişirme içerikler için ödeme yapmayacağımı baştan söylüyorum. Sonradan birbirimizi gereksiz yere kırmayalım.

Sorular, fiyat ve diğer detaylar için pm atmanız ve wp bırakmanız yeterlidir. Ayrıca düğün hazırlıklarıyla uğraşmamış veya çok vakti olmayan kişiler yazmazsa sevinirim çünkü diğer türlü çok vaktinizi alacak, emeğinize değmeyecek bir işe dönebilir.

wmaraci
reklam

Sonya Sonya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 28 / K
  • Meslek Yüksek Lisans öğrencisi
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad D** Ş**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
pm atıldı.