Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Ticaret > Makale Satışı
Liste Şeklinde Hazırlanmış, Seo Uyumlu, %100 Özgün Makalelerle Hizmetinizdeyiz

Liste Şeklinde Hazırlanmış, Seo Uyumlu, %100 Özgün Makalelerle Hizmetinizdeyiz

Okunmamış 27 Eylül 2016, 21:19
songemi.net

Ad, Soyad: Er... EŞ...
Ticaret: 12, 100%
Psikolojik danışman ve rehber öğretmenim. Nisan 2018'de yayımlanmış ve halihazırda bütün kitap satış sitelerinde bulabileceğiniz bir adet kitabım var. (Kitabımızla ilgili bilgi isteyenler özel mesaj yoluyla bana ulaşabilirler)
Yazımı tamamlanmış, yayınevinde baskı aşamasında olan iki adet kitap çalışmam daha bulunmakta. Ayrıca farklı site ve dergilerde yayımlanmış çok sayıda köşe yazım ve makalem mevcut. Makalelerimizin kalitesi hakkında bilgi almak için konumuza yapılmış olan yorumlara göz atabilirsiniz.

Liste şeklinde ve maddeler halinde hazırlanmış yazılar, çok daha fazla ilgi çektiği ve okuması çok daha kolay olduğu için makaleleri bu şekilde yazmayı tercih ediyorum. Ayrıca seo açısından ve google'da üst sıralarda yer almak için önemli kriterlerden biri olması sebebiyle mümkün olduğunca uzun makaleler yazmaya çalışıyorum. Çünkü 250 kelimelik 10 makalenin toplamda ulaşamadığı hite, 1.500 kelimelik tek bir makalenin ulaşma ihtimali ve google'da üst sıralarda yer alma olasılığı çok daha fazladır.

Makaleleri 100 kelimesi 1,5 TL olarak fiyatlandırıyorum. Bilhassa yukarıda belirttiğim alanlarda, kaliteli ve özgün makale isteyenler bizimle geçebilirler.

Boş zamanlarımda sizler için kaliteli makaleler yazmak amacıyla uzun bir aradan sonra yeniden buradayım.

Satıştaki Makalelerim;
Zaman Yönetimi İçin 10 Temel Adım - 676 Kelime (Satıldı)
Uykusuzluk Sorunu Yaşayanlar İçin 9 Doğal Çözüm Yolu - 1013 Kelime (15 TL)
Böbrek ve Bağırsak İltihaplarını Gidermenin 3 Doğal Yolu - 1060 Kelime (15 TL)
Pozitif Bir Yaşam Sürdürmek İçin 4 Adım - 1012 Kelime (Satıldı)
Çocuklara Okuma Alışkanlığı Kazandırmak İçin 9 Önemli Neden - 1412 Kelime (21 TL)

Yazacağım yeni makaleleri konuya eklemeye devam edeceğim. Psikoloji, eğitim, kişisel gelişim, çocuk ve aile eğitimi, sağlık konulu makale talepleriniz için özel mesaj yoluyla iletişim kurabilirsiniz.

Ödeme Yöntemi: Enpara ve FinansBank

Önemli Not: Satın alınan makalelerim (kişisel duygu, düşünce, birikim ve yorumlarımı paylaştığım makaleler) için ödediğiniz ücretin, yayımlama bedeli olarak ödenmiş bir ücret olduğunu, yazılarımın telifinin bana ait olduğunu önemle belirtmek isterim. Nihayetinde düşünceler, parayla satın alınamaz...

Referanslar;

Alıntı:
alidak Adlı Üyeden Alıntı
Makale yazma konusunda tam bir üstad! İnanılmaz anlayışlı, samimi ve kibar bir beyefendi. Üstad, yazdığı makalelerle sektördeki çıtayı en üst seviyeye çekmiş.(Kişisel fikrimdir) 2 ayrı blogumda her gün makale yazmaktadır. Profesyonel ve iş disiplini olan birisiyle çalışmak isteyenler, bence kesinlikle tercih etmelidir. Seçmiş olduğu makale başlıkları merak uyandırmaktadır. İçerikler inanılmaz akıcı ve keyiflidir. Üstadın sayesinde kendi blogumu ziyaret etmekten keyif almaya başladım. Bu yazdıklarım kesinlikle bir iltifat değildir. Makale yazdırıp, insanlığından ve yaptığı işten memnun kalmayan kişilerin parasını bizzat ben ödemeye hazırım. Kısacası param kadar kefilim. Allah emeklerini boşa çıkartmasın.
Alıntı:
nrkn Adlı Üyeden Alıntı
Arkadaştan 4 adet makale alındı, hepsi birbirinden kaliteli itina ile hazırlanmıştır. Kesinlikle tavsiye ederim.
Alıntı:
Çağrı Adlı Üyeden Alıntı
Ercüment Bey'den 2 adet 500 kelime bandında yazı alındı. Şimdiye kadar gördüğüm en nitelikli 3 içerik üreticisinden biri.
Alıntı:
biveng Adlı Üyeden Alıntı
1 adet makale satın alındı. Oldukça memnun kaldım ve kesinlikle tavsiye ederim. Umarım daha sık çalışma şansı buluruz. İyi çalışmalar dilerim
Alıntı:
Mersinli Adlı Üyeden Alıntı
İlk etapta 10 adet makale satın aldım ve her birinden ayrı ayrı memnun kaldım. Tavsiye ederim.
Alıntı:
Armerian Adlı Üyeden Alıntı
Aylık olarak anlaşma saglanmıştır güvenilir ve işini sağlam yapan bir arkadaşımızdır.
Alıntı:
BLuETRoY Adlı Üyeden Alıntı
Toplam 10 makale yazdırıldı, arkadaş saolsun hepsini tek tek düzenli ve söz verdiği şekilde teslim etti.
Kesinlikle çalışmanızı tavsiye ederim.
Teşekkürler
Alıntı:
webzinde Adlı Üyeden Alıntı
iki adet daha makale alınmıştır kaliteli, özgün, akıcı ve seo uyumlu makaleler istiyorsanız arkadaşa güvenebilirsiniz pişman olmazsınız
Alıntı:
palmara Adlı Üyeden Alıntı
Başarılarınızın devamını dilerim gercekten çalışılacak nadir kişilerden bir tanesidir. ilgisinden dolayi tesekkürler.
Alıntı:
Sardox Adlı Üyeden Alıntı
Gerçekten özenle hazırlanmış yarın biraz daha fazla makale alacağım
Alıntı:
fthkekik Adlı Üyeden Alıntı
2 adet makale alındı.memnun kaldım tesekkurler.
fthkekik, mhmmdkrbs ve tanerrraktas bunu beğendi.
Konu Ersümer tarafından (09 Şubat 2019, 14:03 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 28 Eylül 2016, 19:37
nrkn Adlı Üyenin Avatarı

Yaş / Cinsiyet: 34 / Erkek
Ad, Soyad: Nu... Ay...
Ticaret: 95, 100%
Arkadaştan 4 adet makale alındı, hepsi birbirinden kaliteli itina ile hazırlanmıştır. Kesinlikle tavsiye ederim.
Ersümer bunu beğendi.
İmkansızı yapmaya çalışmak daha zevkli, çünkü orada daha az rakip var!
Okunmamış 28 Eylül 2016, 19:43
songemi.net

nrkn Memnun kalmanıza çok sevindim. Nezaketiniz için de ayrıca teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim ...
Okunmamış 04 Ekim 2016, 19:37
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 36 / Erkek
Meslek: memur
Ad, Soyad: Fa... Ke...
Ticaret: 10, 100%
2 adet makale alındı.memnun kaldım tesekkurler.
Ersümer bunu beğendi.
Okunmamış 04 Ekim 2016, 22:15
songemi.net

Teşekkür ederim fthkekik ...
Tekrar çalışmak temennisi ile iyi çalışmalar dilerim ...
Okunmamış 05 Ekim 2016, 19:07
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 37 / Erkek
Meslek: Blogger
Ad, Soyad: Al... Ak...
Ticaret: 2, 100%
Hepsini satın alabilirim. Pm ile hesap bilgileri ve iletişim bilgilerinizi rica ediyorum
Ersümer bunu beğendi.
Okunmamış 06 Ekim 2016, 11:06
Hermes Adlı Üyenin Avatarı
Seo & Sosyal Medya

Yaş / Cinsiyet: 36 / Erkek
Ad, Soyad: Se... Ye...
Ticaret: 84, 100%
Skype pm atar mısınız?
Okunmamış 06 Ekim 2016, 11:31
songemi.net

Hermes Skype kullanmıyorum maalesef. Özel Mesaj gönderebilir misiniz?

Ek Olarak: Tüm makaleler alidak Beyefendiye satılmıştır. Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim ...
Konu Ersümer tarafından (06 Ekim 2016, 16:19 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 12 Ekim 2016, 14:52
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 37 / Erkek
Meslek: Blogger
Ad, Soyad: Al... Ak...
Ticaret: 2, 100%
Makale yazma konusunda tam bir üstad! İnanılmaz anlayışlı, samimi ve kibar bir beyefendi. Üstad, yazdığı makalelerle sektördeki çıtayı en üst seviyeye çekmiş.(Kişisel fikrimdir) 2 ayrı blogumda her gün makale yazmaktadır. Profesyonel ve iş disiplini olan birisiyle çalışmak isteyenler, bence kesinlikle tercih etmelidir. Seçmiş olduğu makale başlıkları merak uyandırmaktadır. İçerikler inanılmaz akıcı ve keyiflidir. Üstadın sayesinde kendi blogumu ziyaret etmekten keyif almaya başladım. Bu yazdıklarım kesinlikle bir iltifat değildir. Makale yazdırıp, insanlığından ve yaptığı işten memnun kalmayan kişilerin parasını bizzat ben ödemeye hazırım. Kısacası param kadar kefilim. Allah emeklerini boşa çıkartmasın.
Ersümer ve artvinhopa bunu beğendi.
Okunmamış 12 Ekim 2016, 23:32
songemi.net

alidak Bey, çok utandırdınız. Gerçekten çok teşekkür ederim nezaketiniz için. Kişi kendini aynada görürmüş. Kendinizi anlatmışsınız. Bugün foruma hiç girmemiştim. Yeni girdim ve yeni gördüm yorumunuzu. Teşekkür ediyorum güzel iltifatlarınız için.

Sizinle çalışmak büyük keyif. Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim ...
alidak bunu beğendi.
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Ticaret > Makale Satışı